La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .
Stii care este problema cu site-ul suporterilor lui Dinamo? Acolo au o multime de informatii, un amalgam de fotografii si video, nesortate si este o dezordine de neimaginat. Nu au nici cea mai mica logica, practic sunt zeci de comentarii, texte, linkuri, dar dispuse complet haotic, fara nici un fel de sortare.
Site-ul nostru insa, al suporterilor Stelei, este bine structurat si are clar definite rubricile video si foto. Este usor de accesat o astfel de rubrica.
Cat priveste partea video, eu cred ca pe site-ul suporterilor lui Dinamo nu gasesti atatea secvente de arhiva sau fotografii. Eu am intrat de doua ori in ultima luna si m-am convins.
Cristian Otopeanu.