FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«13456759»
FanSteaua4Life06.11.2005 17:52

De ce pe acest Site nu exista un clasament al diviziei A...poate uni sunt interesati sa il vada...sa vada golaverajul...cred ca ar trebui pus unul pe prima pagina...macar un link ceva...si meciurile ar trebui puse...toate...sa vada lumea cine cu cine joaca...toata etapa...

SteauaToronto06.11.2005 22:57
De ce pe acest Site nu exista un clasament al diviziei A...poate uni sunt interesati sa il vada...sa vada golaverajul...cred ca ar trebui pus unul pe prima pagina...macar un link ceva...si meciurile ar trebui puse...toate...sa vada lumea cine cu cine joaca...toata etapa...

 

Deocamdata lucram la asezarea fisierelor video dupa sezoane ca atunci cand intrati la arhiva fisiere sa le aveti repartizate dupa sezoane si cautarea sa fie mai usoara! Dupa ce reusim acest lucru ne vom ocupa de clasament, si rezulatate! :)

cristianotopeanu07.11.2005 11:14
La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .

 

 

Stii care este problema cu site-ul suporterilor lui Dinamo? Acolo au o multime de informatii, un amalgam de fotografii si video, nesortate si este o dezordine de neimaginat. Nu au nici cea mai mica logica, practic sunt zeci de comentarii, texte, linkuri, dar dispuse complet haotic, fara nici un fel de sortare.

 

Site-ul nostru insa, al suporterilor Stelei, este bine structurat si are clar definite rubricile video si foto. Este usor de accesat o astfel de rubrica.

 

Cat priveste partea video, eu cred ca pe site-ul suporterilor lui Dinamo nu gasesti atatea secvente de arhiva sau fotografii. Eu am intrat de doua ori in ultima luna si m-am convins.

 

Cristian Otopeanu.

Motanu D08.11.2005 05:06

Avand in vedere dezbaterile "aprinse" sustinute de numerosi suporteri alb-rosii pe topicul relativ la suporterii retinuti in Bulgaria, n-ar fi mai bine sa fie creata o categorie de subiecte dedicata SPECIAL ACELOR INDIVIZI ? Ar concura cu succes topicului cu bancuri... :twisted:

Grinch09.11.2005 15:50
La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .

 

 

Stii care este problema cu site-ul suporterilor lui Dinamo? Acolo au o multime de informatii, un amalgam de fotografii si video, nesortate si este o dezordine de neimaginat. Nu au nici cea mai mica logica, practic sunt zeci de comentarii, texte, linkuri, dar dispuse complet haotic, fara nici un fel de sortare.

 

Site-ul nostru insa, al suporterilor Stelei, este bine structurat si are clar definite rubricile video si foto. Este usor de accesat o astfel de rubrica.

 

Cat priveste partea video, eu cred ca pe site-ul suporterilor lui Dinamo nu gasesti atatea secvente de arhiva sau fotografii. Eu am intrat de doua ori in ultima luna si m-am convins.

 

Cristian Otopeanu.

 

Ai dreptate , site-ul nostru este mult mai bine aranjat dar mie imi place la ei ca au foarte multe fisiere video despre fenomenul ultra la ei , practic tot ce fac suporterii lor . Asta vreau si la noi .

misha09.11.2005 16:58

vad ca ati dat-o pe engleza :D ..numai ca atunci cand te trimite la o pagina ..iti scrie goto page (se cunoaste cam nashpa..deci puneti spatiu intre go si to :wink: )

SteauaToronto09.11.2005 23:26

Vedeti ca s-a realizat la arhiva fisiere sortarea fisierelor dupa ani!

 

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_archive

cristianotopeanu10.11.2005 04:36
La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .

 

 

Stii care este problema cu site-ul suporterilor lui Dinamo? Acolo au o multime de informatii, un amalgam de fotografii si video, nesortate si este o dezordine de neimaginat. Nu au nici cea mai mica logica, practic sunt zeci de comentarii, texte, linkuri, dar dispuse complet haotic, fara nici un fel de sortare.

 

Site-ul nostru insa, al suporterilor Stelei, este bine structurat si are clar definite rubricile video si foto. Este usor de accesat o astfel de rubrica.

 

Cat priveste partea video, eu cred ca pe site-ul suporterilor lui Dinamo nu gasesti atatea secvente de arhiva sau fotografii. Eu am intrat de doua ori in ultima luna si m-am convins.

 

Cristian Otopeanu.

 

Ai dreptate , site-ul nostru este mult mai bine aranjat dar mie imi place la ei ca au foarte multe fisiere video despre fenomenul ultra la ei , practic tot ce fac suporterii lor . Asta vreau si la noi .

 

 

 

Am inteles, tu esti un ultras suparat :). Vrei sa vezi coregrafii, scandari, etc. OK.....nu te pot ajuta, pentru ca nu am :D. Pe mine ma intereseaza doar echipa Steaua, de aceea postez secvente de arhiva cu faze din meciuri :).

 

Bafta

George Stan10.11.2005 04:50
ei ca au foarte multe fisiere video despre fenomenul ultra la ei , practic tot ce fac suporterii lor . Asta vreau si la noi .

 

Ai dreptate. Din punctul asta de vedere, siteul nostru nu se prezinta prea bine. Vom incerca sa avem cat mai multe informatii si secvente video cu suporteri.

Grinch10.11.2005 04:52

ei ca au foarte multe fisiere video despre fenomenul ultra la ei , practic tot ce fac suporterii lor . Asta vreau si la noi .

 

Ai dreptate. Din punctul asta de vedere, siteul nostru nu se prezinta prea bine. Vom incerca sa avem cat mai multe informatii si secvente video cu suporteri.

 

Asa da ...asteptam . :wink:

SteauaToronto10.11.2005 17:02

ei ca au foarte multe fisiere video despre fenomenul ultra la ei , practic tot ce fac suporterii lor . Asta vreau si la noi .

 

Ai dreptate. Din punctul asta de vedere, siteul nostru nu se prezinta prea bine. Vom incerca sa avem cat mai multe informatii si secvente video cu suporteri.

 

Asa da ...asteptam . :wink:

 

Am facut rost de niste fisiere video cu atmosfera de la meciul cu LENS din Peluza Nord! o sa le pun zilele urmatoare!

armanovici20.11.2005 10:13
De ce pe acest Site nu exista un clasament al diviziei A...poate uni sunt interesati sa il vada...sa vada golaverajul...cred ca ar trebui pus unul pe prima pagina...macar un link ceva...si meciurile ar trebui puse...toate...sa vada lumea cine cu cine joaca...toata etapa...

 

Ar trebui sa avem si o arhiva a meciurilor,statistici si alte aspecte din istoria echipei noastre..Pe unii chiar intereseaza asa ceva....de ex daca vreau sa ma duc sa vad care a fost primul 11 la Steaua-Borussia Dortmund din UCL unde ma duc?sau marcatorii unui Steaua-Dinamo 5-0??

 

Cred ca este mult de lucru pt a pune la punct o asemenea arhiva(macar din 86 incoace) dar sunt convins ca s-ar gasi amatori si voluntari pentru asa ceva..

ionut_2224.11.2005 08:57

Site e bunicel felicitari si continuati la fel. Suntem suporterii celei mai iubite echipe din tara trebuie sa avem si cel mai bun site pentru suporteri.

cristianotopeanu24.11.2005 09:27
Site e bunicel felicitari si continuati la fel. Suntem suporterii celei mai iubite echipe din tara trebuie sa avem si cel mai bun site pentru suporteri.

 

 

 

Ce ne lipseste pentru a fi mai buni decat suntem? (la site, ma refer)

armanovici01.12.2005 15:40

Ce ziceti de oportunitatea unui forum si in limba engleza??...Se poate materializa aceasta varianta??

Grinch02.12.2005 14:30

Pentru cine forum in engleza ?

meshteroo04.12.2005 06:26

Site-ul acesta este de nota 10 si cel oficial al Stelei este de nota 7!!!

Ce as mai vrea eu sa puneti este...la fiecare meci urmator sa puneti un poster ca si pe forumul oficial...atunci as da nota 11 site-ului... 8)

Motanu D04.12.2005 06:59
Ce ziceti de oportunitatea unui forum si in limba engleza??...Se poate materializa aceasta varianta??

O idee buna... desi ma tem ca ar ramane mai mult gol; nu stiu cate persoane care nu cunsoc limba romana intra pe acest site. Sau pe siteuri de acest gen din Romania...

armanovici04.12.2005 07:59

Pai teoretic o sectiune in limba engleza ar fi destinata dialogului cu suporterii adversarelor din Europa.Nu stiu cat succes ar avea dar macar sa fie prezenta!

cristianotopeanu04.12.2005 10:04
Ce as mai vrea eu sa puneti este...la fiecare meci urmator sa puneti un poster ca si pe forumul oficial...atunci as da nota 11 site-ului... 8)

 

 

 

 

OK.

 

echipasteaua3lx.jpg

SteauaToronto04.12.2005 10:12

Aseara am mai sortat si eu fisierele de la arhiva

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/file_archive

 

 

Poate puteti sa va uitati si sa-mi spuneti ce parere aveti!

meshteroo04.12.2005 10:30

@Cristian Otopeanu

Mishto Poster...cool!!! 8)

armanovici04.12.2005 10:31

Avem site de nota 11 acum:D

meshteroo04.12.2005 10:33
Avem site de nota 11 acum:D

Mai exact de 11,5! 8) :D

Sa spun sincer nici nu m-am dus pe site-ul oficial de mult...cand am fost ultima data...cred ca acum o luna... :lol:

Aici sunt in fiecare zi! 8)

Nosferatus15.12.2005 14:56

Eu m-am gandit sa faceti un grup unde sa poate juca pe forum niste jocuri cum ar fi:penalty,lovituri libere etc.Cred ca dak ati face acest lucru situ va fi vizitat de mai multi suporteri ai Stelei....Toate cele bune din partea mea....FORZZA Steaua!!!!!!Sper la o calificare pe locu 1 ca de asta Steaua e o echipa mare.

«13456759»