FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1424344454659»
bebeto13.04.2011 12:17

off topic:am o mica problema tehnica.nu mai pot posta pe site decat cu ,,fastreply''.daca incerc cu ,,newtopic''sau ,,reply'' la un post sunt redirectionat imediat la atasamente si nu pot scrie nimic.are cineva vreo idee de ce se intampla asta la mine?multumesc anticipat.

Lari13.04.2011 13:05

Ce browser folosesti?

bebeto13.04.2011 13:39
Ce browser folosesti?

 

mersi de raspuns.ai dreptate,era de la explorer.cu mozilla..no problem.dar nu inteleg de ce face asta,ca pana acum nu aveam probleme.poate ar trebui sa mai curat pe la ,,cookies''.

 

Sa traiesti :beer2::)

Costi13.05.2011 22:02

de ce, desi e 14 mai, a ramas inca anuntul cu 13 mai, ziua lui szekely?

Azzido13.05.2011 23:06

Din cauza sistemului de cache al siteului.

A disparut intre timp

rene317.05.2011 12:32

Am o intrebare: are cineva idee de ce mi s-a modificat automat d de la Dinamo din mic in mare? culmea am incercat cu editarea comentariului sa-l fac la loc mic si nu se lasa.

Stanici17.05.2011 12:36

Pentru ca frustrarea fata de Dinamo nu exista la noi deci nu avem de ce recurge la copilarii de genul ala pentru a ne arata superioritatea. Lasa-i pe ei sa fie retardati/

steauafan4717.05.2011 12:42

CITAT
rene3:

 

Am o intrebare: are cineva idee de ce mi s-a modificat automat d de la Dinamo din mic in mare? culmea am incercat cu editarea comentariului sa-l fac la loc mic si nu se lasa.

 

asa sunt setate presupun. La fel cum B.ecali se transforma in Ciobanul, j.iji in Jiji, m.m in MM...etc

 

 

rene317.05.2011 12:43
CITAT
Stanici: Pentru ca frustrarea fata de Dinamo nu exista la noi deci nu avem de ce recurge la copilarii de genul ala pentru a ne arata superioritatea. Lasa-i pe ei sa fie retardati/
in principiu, e un punct de vedere minunat. in realitate, daca tot se face autocorect, de ce nu se face pt toate literele mici care ar trebui sa fie majuscule conform gramaticii? de ce sa diferentiem Dinamo de celelalte substantive proprii sau inceputuri de propozitie?
bijoux_bz17.05.2011 14:16

Propun sa nu mai transformati automat B.ecali in Ciobanul. Din punctul meu de vedere acest apelativ nu este unul potrivit in primul rand pentru ca un cioban (de fapt orice cioban) este mult mai sus cel putin din punct de vedere moral decat jigodia care ne conduce. De fapt acest apelativ nu mai are legatura cu jigodie decat prin faptul ca inca mai detine niste oi (din pacate si la propriu si la figurat). Nu putem spune insa ca aceasta este principala lui indeletnicire deci apelativul cioban nu i se potriveste nici din punct de vedere profesional. Daca vrem sa il jignim prin acest cuvant nu avem cum. Ciobanul este un om care practica una dintre cele mai vechi indeletniciri de pe teritoriul tarii noastre, o activitate care necesita multa truda fizica, te solicita si mental iar daca o practici cu raspundere te rasplateste pe masura. Putem spune ca este una dintre cele mai "sincere" meserii ce face parte dintr-un sistem vechi de-o varsta cu poporul nostru, departe de job-urile moderne si sistemele corupte (chiar si in mediul privat) de care acestea apartin.

 

Nu mi se pare asadar un apelativ negativ pentru jigodie, ba din contra. Prin faptul ca ii spunem Cioban cred ca aducem noi o jignire oamenilor care practica aceasta meserie.

Azzido18.05.2011 14:56
Am o intrebare: are cineva idee de ce mi s-a modificat automat d de la Dinamo din mic in mare? culmea am incercat cu editarea comentariului sa-l fac la loc mic si nu se lasa.

sunt niste filtre puse pe site, cam asta e motivul.

Liviu: VPM26.05.2011 20:42

Aiurea cu reclama de la bet-at-home :( mi se incarca pagina foarte greu acum...

Azzido26.05.2011 22:08

da, dar mai aiurea e sa vrei sa implementezi un proiect si sa nu ai bani nici sa treci strada.

Le reseau pansant27.05.2011 07:25
da, dar mai aiurea e sa vrei sa implementezi un proiect si sa nu ai bani nici sa treci strada.

pe mine nu ma deranjeaza publicitatea, atata timp cat nu e ca pe gsp sa iti apara peste toata pagina, sa o inchizi si sa iti vina iarasi de 20 de ori de te scoate din sarite. Cat ramane in limita bunului simt e in regula, nu ma deranjeaza nici daca baietii isi scot un ban, din contra sa faca cati mai multi.

Azzido27.05.2011 11:39

pai faza e ca nu baietii scot banii. toti banii aia ajung in contul AISS care mai departe stiti ce se face cu ei.

Costi27.05.2011 12:35

baietii isi ia ferari :))

Bogdan27.05.2011 13:00

sau pantofi din piele de crocodil. Pt costi se stie :)

1on27.05.2011 13:17
isi ia ferari :))

ferari-betonisti

stockton23.06.2011 07:51

Intreb si eu ceva. Ca nu sa nu fie nevoie sa fac reclamatie in viitor la adresa unui anume user, se poate sa-i dau ignore? Sa nu mai vad absolut nimic din ceea ce scrie? Nici aici si nici pe sectiunea de articole.

Daniel-Ionut23.06.2011 08:15

La profilul utilizatorului "X" ai optiunea "Ignora membrul".

stockton23.06.2011 08:39

Dar la articole nu merge.

Dragoshel23.06.2011 09:10

nu cred ca ai aceasta optiune prin setari. de fapt, nimeni nu are optiunea asta :)

Alex28.06.2011 14:03
Dar la articole nu merge.

 

Nu citesti.

Marius08.07.2011 11:05

Forumul ar arata mult mai bine daca nickul lui Daniel-Ionut ar fi schimbat in Smotocel. Sunt sigur ca el e de acord.

Daniel-Ionut08.07.2011 11:32

Aha, traficul ar creste cu 47% cu chestia asta, iar incasarile ar fi pe masura.

PS: FUGI ! :chair:

«1424344454659»