FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1434445464759»
clausblaus17.07.2011 19:46

@Ronnie

Nu stiu daca este sectiune cea ma indicata unde sa pun intrebarea asta,dar cum addreplay-ul nu-mi functioneaza,PM-ul nu-mi functioneaza,indraznesc sa intreb aici ,de ce?Cine ma poate ajuta?Nu am postat la "probleme de calculator" caci refuz sa cred ca asta este buba.

Mai exact:cand vreau sa trimit un PM mi se deschide pagina normal,dupa care imediat se mareste cat ecranul,imi spune ca atasamentele sunt incarcate insa nu am nici-o sansa sa scriu ceva.Nu mai inteleg nimic!

Am nevoie de PM si nu-l pot folosi,cine ma poate ajuta cu un sfat?

Moderatorii,cine altcineva?

Ronnie17.07.2011 19:50

Nu stiu de ce, probabil Azzido sau Costi te pot lamuri.

MoWeed17.07.2011 19:53

@clausblaus

 

Ai incercat un alt browser?

clausblaus17.07.2011 19:59

@Mo

Mai exact?pls!

MoWeed17.07.2011 20:00

Ai PM

clausblaus17.07.2011 20:10

Scuze Mo,dar tocmai am explicat ca nu pot folosi PM-ul.

Si folosesc internet explorer,ai un alt sfat?

MoWeed17.07.2011 20:12

Incearca cu Mozilla Firefox sau Opera. Sa fii sigur ca nu e de la browser.

I.N.Money17.07.2011 20:12

Incearca google chrome sau mozilla. IE nu merge grozav.

clausblaus17.07.2011 20:14

Multumesc de sfaturi.

O sa revin cu PM-uri daca totul va fi ok!

MoWeed17.07.2011 20:15

Daca nu, scrie aici si vom anunta baietii care se pricep...

Ronnie18.07.2011 06:41

@Clausblaus

 

Ti-am primit PM-urile si ti-am si raspuns. Lasa-mi aici un mesaj in caz ca nu le-ai primit.

Azzido18.07.2011 08:45

softul care ruleaza forumul este ceva mai vechi, iar internet explorer da rateuri. sfatul meu este sa folosesti un alt browser, gen firefox,chrome sau opera

Dragoshel18.07.2011 14:38

sfatul meu e sa actualizati softul :D

Azzido18.07.2011 14:49

greu

Le reseau pansant18.07.2011 15:32
greu

demisia!

 

pleaca din Ghencea.ro pleaca din Ghencea.ro

Azzido18.07.2011 19:19

eu as pleca, dar cine vine in locul meu ?

danimarcu18.07.2011 19:53
eu as pleca, dar cine vine in locul meu ?

Shon Mekyten ii primul nume care-mi vine in cap asa pe nerasuflate ... :D

Alex18.07.2011 20:36
eu as pleca, dar cine vine in locul meu ?

ne-a Azzido nu pleca, supusii te iubesc, hai sus pe Joomla!

red&blue_boy18.07.2011 20:51
eu as pleca, dar cine vine in locul meu ?

Chuck Norris ! :D

ebonyc19.07.2011 07:13
softul care ruleaza forumul este ceva mai vechi, iar internet explorer da rateuri. sfatul meu este sa folosesti un alt browser, gen firefox,chrome sau opera

 

Orice e mai bun ca Internet Explorer.

Le reseau pansant19.07.2011 08:51
eu as pleca, dar cine vine in locul meu ?

daca bagi 15.000 de euro la sait si aduci doi programatori de 5 mii de euro eu zic sa nu pleci.

Azzido19.07.2011 11:48

ma, voi credeti ca eu glumesc, dar vorbind foarte serios: chiar nu vine nimeni cand nu ies bani din chestia asta.

Le reseau pansant19.07.2011 12:53
ma, voi credeti ca eu glumesc, dar vorbind foarte serios: chiar nu vine nimeni cand nu ies bani din chestia asta.

Azzido tata,

 

Eu glumeam la faza cu demisia, pleaca etc, era o paralela la "real life", eu din postura de simplu utilizator al saitului sunt foarte multumit de cum arata, ce se intampla pe aici. Nu sunt super cunoscator al tehnologiilor web etc, dar din micutul meu univers pot sa spun ca voi faceti o treaba excelenta si nu trebuie sa luati prea in serios anumite critici chiar si intemeiate atata timp cat faceti asta doar din dragoste pentru Steaua.

 

Pana la urma aici suntem nici institut de cercetare, nici CERN suntem o comunitate stelista si ar fi pacat ca saitul sa se inchida sau sa sufere multe modificari doar pentru ca nu are nu stiu ce soft actualizat, pentru a discuta despre Steaua se poate si cu un sait HTML scris in notepad.

 

 

Lari19.07.2011 17:47
ma, voi credeti ca eu glumesc, dar vorbind foarte serios: chiar nu vine nimeni cand nu ies bani din chestia asta.

 

Aaa, deci cand ati pus anuntu' in care ati cerut ajutorul unor stelisti sa va ajute nu vi s-a blocat casuta de e-mail de la CV-uri? :huh:

 

ar3s19.07.2011 21:44

Ar fi fost frumos un chat jos/sus , sa mai vorbim intre noi cand nu avem ce face...

«1434445464759»