@Ronnie
Nu stiu daca este sectiune cea ma indicata unde sa pun intrebarea asta,dar cum addreplay-ul nu-mi functioneaza,PM-ul nu-mi functioneaza,indraznesc sa intreb aici ,de ce?Cine ma poate ajuta?Nu am postat la "probleme de calculator" caci refuz sa cred ca asta este buba.
Mai exact:cand vreau sa trimit un PM mi se deschide pagina normal,dupa care imediat se mareste cat ecranul,imi spune ca atasamentele sunt incarcate insa nu am nici-o sansa sa scriu ceva.Nu mai inteleg nimic!
Am nevoie de PM si nu-l pot folosi,cine ma poate ajuta cu un sfat?
Moderatorii,cine altcineva?
