La articolul de pe sait "Dragomir a dat DNA-ului actele infiintarii Stelei lui Becali" au disparut comentariile de la numarul 37 pana la 50. Pe forum, la comentariile articolelor, se vad toate.
Aveam si eu un comment acolo, altfel nu reclamam la Razboiu'.
