FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1363738394059»
1on01.12.2009 18:56

Există vreo posibilitate să se implementeze o opțiune de a insera tabele in postări? Treaba asta ar fi utilă la situații de genul ăsta: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...st&p=418907

Marius01.12.2009 18:58

ioane, am vazut ca baietii de la fifa fac niste tabele misto de tot la clasamentele lor :)

1on02.12.2009 01:26

Or fi făcând. Io nu prea dau pe-acolo...

1on08.12.2009 15:18

Minunatele diacritice ce mai fac? Sau m-apuc și io să scriu in engleză la comentariile de pe prima pagină? Alfabetul englez, in engleză scriu.

David19.12.2009 20:24

As avea de comentat doar asupra unui mic detaliu al forumului.De ce cand scriu Becali su Dinamo imi apar ambele cu litera mare?Consider ca nici unul dintre aceste substantive proprii nu merita aceasta onoare! :unsure:

Azzido19.12.2009 22:59

pt ca asa este corect gramatical

1on19.12.2009 23:05

Uneori regulile gramaticale pot fi "ocolite" pentru o exprimare mai exactă a anumitor gânduri, idei, sentimente...

 

PS: Nu știu cât de corect e gramatical . Gramatica nu se ocupă cu literele mari sau mici.

Azzido20.12.2009 04:00

riiiight, iar daca le ocoleam spuneai ca nu e scris corect. sincer, m-am cam saturat de capriciile unora de pe aici.

daca aveti propuneri sau cereri demne de luat in seama, rog sa le postati aici.

1on21.12.2009 17:08

Măcar dacă nu se pot băga diacriticile la articole, nu merg trecute prin filtru și inlocuite cu literele de bază ca să nu mai apară linii de C in locul lor? Dar numai la articole.

Le reseau pansant02.01.2010 18:56

Bine v-am gasit si la multi ani!

 

Am si eu problema de vreo o saptmana, cand incerc sa intru pe site imi apre urmatoarea eroare, si indiferent ce as face imi apare mesajul acela-internet explorer nu poate afisa pagina.

 

Pana acum nu am avut nicio problema de felul asta, si lucru ciudat doar pe fcsteaua imi apare tipul asta de eroare.

 

Un an minunat tuturor!

 

 

pssteaua.jpg

Lari02.01.2010 21:08

Poti deschide pagina pe alte browsere?

Le reseau pansant02.01.2010 21:55
Poti deschide pagina pe alte browsere?

nu am incercat decat cu internet explorerul, nu folosesc alte browsere. Mi se pare destul de ciudat, ca mi se intampla asta si cand incerc sa intru pe forum, acum nu stiu cum de a mers.

Vlad Bogdan02.01.2010 22:43

E de la prostia de internet explorer. Incearca Mozilla Firefox ultima versiune. O poti downloada de aici: http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html , disponibil in toate limbile Pamantului. Am renuntat la ie de vreo 4 ani. Firefox, pe langa faptul ca nu are erori, incarca si mai repede paginile si nu cere atatea permisii sa activeze tot felul de prostii.

Dragoshel02.01.2010 23:00

era beat IE-u, daca iti merge cu mozilla inseamnaa ca e de la IE

 

 

 

 

Azzido03.01.2010 12:07

eu cred ca e o problema cu browserul.

incearca in firefox, chrome su opera si spune-ne daca mai sunt probleme.

Astristul05.01.2010 21:18
Bine v-am gasit si la multi ani!

 

Am si eu problema de vreo o saptmana, cand incerc sa intru pe site imi apre urmatoarea eroare, si indiferent ce as face imi apare mesajul acela-internet explorer nu poate afisa pagina.

 

Pana acum nu am avut nicio problema de felul asta, si lucru ciudat doar pe fcsteaua imi apare tipul asta de eroare.

 

Un an minunat tuturor!

 

 

pssteaua.jpg

Semnalez si eu aceasta problema. Pot accesa forumul, articolele, dar pentru pagina principala apare acea eroare si nu se incarca. Folosesc IE 7. Sper sa se rezolve pentru ca de schimbat browser-ul nu se pune problema in cazul meu! :)

Azzido06.01.2010 06:15

posteaza un screenshot !

 

si specificati ce sistem de operare folositi, ce antivurus sau firewall aveti

Astristul06.01.2010 18:37

Screenshot? Pai apare la fel ca in poza postata de LRP, doar ca interfata e de Win 98! :P

Sistem de operare Windows XP SP2, Antivirus NOD32! Firewall, default de la SO!

Azzido06.01.2010 19:28
http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/927917

Why do I receive the following error message when I visit a Web page in Internet Explorer? Internet Explorer cannot open the Internet site http://<Web site>.com. Operation aborted. Answer: Internet Explorer 7 cannot display a particular element on a Web page on that Web site. uparrow.gifBack to the top <h3 id="tocHeadRef">How do I fix this problem?</h3> loadTOCNode(2, 'symptoms'); The easiest way for you to fix the problem is to upgrade to Internet Explorer 8. This problem no longer occurs in Internet Explorer 8. To upgrade to Internet Explorer 8, visit the following Microsoft Web site:

 

Parerea mea este ca apar probleme astea din cauza lui IE si a codului pt facebook, drept pt care am scos facebook de pe prima pagina.

Mai apar probleme ?

1on06.01.2010 19:58
Macar dacă nu se pot baga diacriticile la articole, nu merg trecute prin filtru si inlocuite cu literele de bază ca să nu mai apară linii de C in locul lor? Dar numai la articole.

Repet. Numai la articole. C-a aparut si aici fenomenul.

Astristul06.01.2010 21:06
Parerea mea este ca apar probleme astea din cauza lui IE si a codului pt facebook, drept pt care am scos facebook de pe prima pagina.

Mai apar probleme ?

Done! ;)

Pot sa accesez prima pagina fara probleme acum! :)

Multumesc!

Azzido07.01.2010 13:26
Repet. Numai la articole. C-a aparut si aici fenomenul.

 

am incercat, dar nu merge.

ramane sa mai investigam.

nu vad sa fie o rezolvare in viitorul apropiat. din pacate...

 

@Astristul

cu placere.

 

ps: internet explorer este shit.

incearca un alt browser!

1on07.01.2010 14:59

Atunci, mai bine scoate-le, că oricum suntem 2-3 care scriem asa.

Și totusi inainte (cand a fost refacută fatada), de ce mergea si apoi nu mai?

lbj07.01.2010 15:57
Parerea mea este ca apar probleme astea din cauza lui IE si a codului pt facebook, drept pt care am scos facebook de pe prima pagina.

Mai apar probleme ?

bai, de ce-ai scos mha facebookul?

Lari07.01.2010 16:09

N-auzi, mah, ca nu mai vede lumea site-u' in Explorer?

 

Alune am, bere am, sa inceapa bataia! :punk:

«1363738394059»