FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1343536373859»
Azzido24.08.2009 07:05

mda, se pare ca pana la urma nu imi mai dau demisia.

problema cu loadul serverului a fost rezolvata, sper, o data pt totdeauna.

de vina era firewall-ul care avea activate niste optiuni care incarcau serverul inutil.

inca mai fac niste teste.

sper sa ajung la niste concluzii concrete in cateva zile.

pana atunci un sincer **** Dinamo tuturor :)

David24.08.2009 09:58

Mie imi apare sigla lui Dinam0 langa numele Stelei!Acolo la tab si sus inainte de "http://"

 

 

Daniel-Ionut25.08.2009 07:06
Mie imi apare sigla lui Dinam0 langa numele Stelei!Acolo la tab si sus inainte de "http://"

 

:hmmm: Dubios...

Pai daca stai toata ziua pe dinamu :D

axl04.09.2009 11:05

Oare nu se poate pune in casuta cu urmatorul meci si postul pe care este televizat?

Azzido04.09.2009 13:11

in principiu se poate, numai ca de multe ori, informatiile sunt contradictorii si nici ei nu stiu cine/ce transmite

axl11.09.2009 06:19
Oare nu se poate pune in casuta cu urmatorul meci si postul pe care este televizat?

Mulzumim frumoz.

Lari11.09.2009 14:05

Cu blacere.

SAMM21.09.2009 10:10

e totul inutil si foarte neprietenos modul in care se afiseaza postarile, in lista aceasta

 

ar trebui sa reveniti la forma clasica unde toate postarile erau insiruite in ordine cronologica

 

e foarte greu de urmarit ce scriu userii

 

bafta

bodanelu21.09.2009 10:33

samm, e din setarile tale.

 

intr-un topic, la optiuni alegi modul de afisare standard, nu schita

1on21.09.2009 10:35

Vezi cã sus, la prima postare, ai un buton pe care scrie "Optiuni". Apasã-l cu încredere și alege "mod de afiasare" - "standard".

SAMM21.09.2009 11:17

ok, merci mult, s-a rezolvat, nu stiam de ce dintr-o data a inceput sa-mi apara asa

Lari24.09.2009 10:36
merge AISS.ro sau doar eu am probleme?

 

Nici mie nu imi merge AISS.ro

Fane24.09.2009 10:38

merge pe fcsteaua.ro

 

LE:..AISS-ul a fost inchis de nea`Jiji :crazy:

Azzido24.09.2009 12:19
Nici mie nu imi merge AISS.ro

AISS.ro si stelist.ro au fost mutate in Germania si s-au modificat adresele ip pe care sunt gazduite.

In mod normal pana acum era cazul sa va mearga.

mai asteptati o zi ca se va rezolva de la sine!

Kellerman24.09.2009 12:22

Faceti si voi un upgrade la Invision Power Board 3.0, 2.3.6 e invechit deja. :D

Azzido24.09.2009 19:19

trebuie sa facem cam multe. de unde atat de mult timp la dispozitie ?

*Alecs*24.09.2009 19:42

Da-l incolo de Invision Power Board 3.0.

Mai bine upgradam clubul cu Uninstall George Becali.

1on24.09.2009 20:47

Sau filtrul ca sã nu-i mai scrie numele cu litere mari.

bodanelu25.09.2009 07:39

nu pot downloada fisierul atasat de Alex la topicul Stickere din discutii libere.

carminastan25.09.2009 07:54

De ce? Primesti vreo eroare? La mine merge, de exemplu.

bodanelu25.09.2009 08:01

nicio eroare. Imi apare sa dau open sau save.. ii dau save in directorul default.. si intru in el si nu e nimic dupa ce ii dau save. Nici winrar-ul nu`mi pleaca cand dau open.

Am incercat si acasa si la munca cu 2 browsere in abele parti.

 

 

Marius25.09.2009 08:14

nici la mine n-a mers.... poate n-a atasat nimic :D

*Alecs*25.09.2009 15:40

Ciudat, acum am observat si eu, aseara nu am incercat. Mie imi da eroare si imi apare mesajul "... could not be saved because the source file could not be read." Acum ca am vazut-o mi-am adus aminte ca acelasi lucru l-am patit acum cateva zile cand am incercat sa salvez un fisier pe care il primisem intr-un pm.

 

In arhiva in mod normal sunt 4 fisiere, cate unul pentru fiecare model.

Daniel-Ionut25.09.2009 17:42

De ce apare la sectinea "Foto" stergere in fata fiecarui album?

PS: N'am sters nimic :)

snap0008.jpg

axl25.09.2009 17:46

De ce-ai sters ma?

«1343536373859»