mda, se pare ca pana la urma nu imi mai dau demisia.
problema cu loadul serverului a fost rezolvata, sper, o data pt totdeauna.
de vina era firewall-ul care avea activate niste optiuni care incarcau serverul inutil.
inca mai fac niste teste.
sper sa ajung la niste concluzii concrete in cateva zile.
pana atunci un sincer **** Dinamo tuturor ![]()

