FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1323334353659»
korynna13.08.2009 01:24

1) Nu vi se pare ca au degenerat putin lucrurile in coltul vesel?

Totul a inceput prin lua-te-as la misto si acum au aparut tot felul de topice dubioase unde citesti vrute si nevrute.

2) De multe ori cand incerc sa intru pe site imi apare page error,server not responding...

axl16.08.2009 10:12
1) Nu vi se pare ca au degenerat putin lucrurile in coltul vesel?

Totul a inceput prin lua-te-as la misto si acum au aparut tot felul de topice dubioase unde citesti vrute si nevrute.

SUBSCRIU cu litera mare.

Azzido16.08.2009 14:15

asa, si ce propuneti sa facem ?

korynna16.08.2009 14:28

Doar am sesizat, faceti ce credeti ca e de cuviinta. Sa nu uitam ca e un forum dedicat Stelei, nu discutiilor vulgare de 2 bani.

Virgil17.08.2009 06:48

Vulgare sunt, dar chiar de doi bani? Eu zic ca nu merita nici atat.

 

Azzido, cred ca ar fi potrivita interzicerea injuriilor, a cuvintelor obscene sau a acelora aluzive la obscenitate si injurii. In caz de folosire in continuare a acestora, sanctiune.

1on17.08.2009 22:21

ªtie cineva de ce-mi apar barbarismele astea-n firefox? Doar când e vorba de prima paginã. Dacã intru-n articole, merge normal. Mai apãreau și înainte, da' dãdeam refresh și încãrca firesc.

f_r__titlu.JPG

Dragoshel18.08.2009 06:29

nu merge sa vad poza..

bodanelu18.08.2009 07:05

nici eu

Lari18.08.2009 08:42

La mine merge sa vad poza, da' nu merge s-o maresc. :D

MoWeed18.08.2009 08:56

Nici eu nu pot sa vad poza :(

Maye18.08.2009 09:55

Nici eu

Ronnie18.08.2009 11:25

Si nici eu.

Dragoshel18.08.2009 11:32

sa posteze toti membrii sitului....

 

cred ca ajungeau 2-3. Ion o sa te rog sa pui alta poza sau sa imi dai un PM cu linkul pozei sa vad daca te pot ajuta.

rezistenta_ultras18.08.2009 11:39

nici eu nu vad poza.

nu pot sa imi vad nici pozele postate pe sectiunea ultra' .

daca nu rezolvati problema in 30 de minute ma adresez OPC-ului.

Azzido18.08.2009 11:42

da, este o problema cu atasamentele.

lucram la remediere. nu va agitati!

Azzido18.08.2009 12:43

rezolvat

Ronnie18.08.2009 13:21

@Azzido

 

Priveste te rog pozele astea 2 facute acum!

 

EROARE1.JPG

eroare2.JPG

 

Ultima postare imi apartine mie. Pe prima pagina a forumului apare gresit. Si nu este singurul exemplu, mi s-a mai intamplat. Poate o fi ceva de la mine, nu stiu.

 

Nu ca ma deranjeaza in mod special, da' poate te intereseaza.

 

LE: Si acum, cand am postat mesajul asta, pe prima pagina a forumului arata ca ultimul mesaj postat in acest topic este scris de Azzido.

1on18.08.2009 13:23

Nici mie nu-mi mergea poza imediat dupã ce-am urcat-o. Da' m-am retras și-am lãsat-o așa. Acuma merge, ca și prima paginã a site-ului.

bodanelu18.08.2009 13:34

si eu am aceasi problema ca ronnie. Trebuie dat un extra refresh(f5) ca sa afiseze corect.

MoWeed18.08.2009 13:43

Si eu care credeam ca e de la mine :))

*Alecs*18.08.2009 14:05

Si eu la fel. :))

Azzido18.08.2009 15:17

mda, buguri...

chestii minore, nu sunt pe lista de prioritati si fie vorba intre noi, nu prea avem ce sa facem pentru ca sunt probleme cu IPB-ul, iar noi developeri nu suntem, cel putin nu de IPB...

1on18.08.2009 15:28

Da' cu âãîșț pe prima paginã? :)

Ronnie18.08.2009 18:38

Am impresia ca problema este usor mai urata.

 

Mai inainte am postat un mesaj, am iesit din topic si am observat apoi ca mesajul nu mai era, disparuse. Apoi dupa vreo 5 minute a aparut. Merge putin in reluare?:)

LDS18.08.2009 19:24
Da' cu âãîșț pe prima paginã? :)

 

 

Am vãzut cã "â" merge. Am impresia cã și "î". Cu restul, problema rãmâne: ã Ã ș ª ț Þ

«1323334353659»