Am impresia ca problema este usor mai urata.
Mai inainte am postat un mesaj, am iesit din topic si am observat apoi ca mesajul nu mai era, disparuse. Apoi dupa vreo 5 minute a aparut. Merge putin in reluare?
mai sunt probleme uneori cu baza de date, dar e posibil sa fie si ceva local la tine, gen cache sau proxy
cu diacriticele o sa mai dureze


