FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1353637383959»
Daniel-Ionut25.09.2009 17:48
De ce-ai sters ma?

 

Ce sa sterg ma?

Fane25.09.2009 17:51

@Daniel

 

A fost o gluma...o aroganta ,m-ai inteles ? ;)

Daniel-Ionut25.09.2009 17:58
@Daniel

 

A fost o gluma...o aroganta ,m-ai inteles ? ;)

 

Morar, Buzdugan astia... :)

cristy.steaua2126.09.2009 17:29

am o idee: cuvantul "Becali" sa fie introdus in sistemul de cenzurare al site-ului

 

ce ziceti?

cristy.steaua2120.10.2009 18:32

pe AISS.ro nu merge optiunea "info cont"

nu primesc niciun mail

 

Daniel-Ionut21.10.2009 10:02

De ce nu apare ma S, A, T... cu virgula si caciulita? :no:

Doar pe forum imi arata asa...

snap0008y.jpg

Azzido21.10.2009 20:32

sunt probleme cu diacriticele pe prima pagina a siteului.

pe forum sunt ok din cate stiu

Daniel-Ionut22.10.2009 12:25

La mine e invers...

Pe prima pagina e ok, si pe forum e dubios :happy:

Astristul22.10.2009 19:17

Incearca sa rescrii articolul cu diacritice si va merge. Asa aveam si eu problema pe forum cu semnatura si cu unele postari, dar dupa ce le-am editat, diacriticele apar corect!

1on24.10.2009 14:59

Houston, we have a problem! Cu diacriticele. Iar din nou incă o dată. Și nu doar cu ale mele.

dr.adrian924.10.2009 22:17

un test despre Steaua pt noii useri. caci se umple forumu de berbecalizati

cristy.steaua2125.10.2009 12:17

n`are rost...

cu un search pe "gugal" afli tot ce iti trebuie

Lari26.10.2009 08:49

Pai poate fi un test cu intrebari care sa nu dureze foarte mult. De exemplu, o intrebare sa nu dureze mai mult de 5 secunde...

Daniel-Ionut26.10.2009 12:27
Pai poate fi un test cu intrebari care sa nu dureze foarte mult. De exemplu, o intrebare sa nu dureze mai mult de 5 secunde...

 

Le fentezi si asa...

Faci print prima data la fiecare intrebare, p urma le cauti p google, si a 2-a oara iti faci cont :oops:

Lari26.10.2009 12:30

Nu toata lumea are atata rabdare, iar dusmanii, cu atat mai putin.

 

Oricum ar fi, macar invata toata lumea istoria noastra ;)

Astristul26.10.2009 16:20

Corect, si ar fi o idee buna, asa in forma exprimata de Lari! :)

Daniel-Ionut13.11.2009 15:01

Parca inainte era o aplicatie, unde dadeai note jucatorilor dupa meciuri :hmmm:

Mai exista?

1on13.11.2009 21:17

Cu diacriticele ce se mai aude?

Am scris și la topicul respectiv, un link spre saiturile echipelor de baschet și handbal, se poate pe prima pagină, lângă cele de rugby și hochei, eventual puse mai sus, mai vizibil.

Daniel-Ionut14.11.2009 17:12

Momentan nu se pot adauga fotografii. Va rugam sa reveniti in scurt timp.

Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere. :chair:

MoWeed14.11.2009 19:01
Momentan nu se pot adauga fotografii. Va rugam sa reveniti in scurt timp.

Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere.

Se investigheaza; problema e mai veche...

KuzMaN26.11.2009 07:03

Cand intri pe Tracker nu mai apare in meniu CSA Steaua. 

Azzido26.11.2009 10:54

nu mai are rost sa adaug butonul pt ca oricum o sa modificam trackerul

Astristul26.11.2009 20:06

Vad multe topicuri deschise aiurea, in special la "Discutii ros-albastre". Stiu ca moderatorii le-au inchis, dar eu zic ca ar fi mai bine sa le si stearga. Astfel acea sectiune ar fi mai "aerisita" dpdv estetic. E doar o propunere, nu dati cu parul! :)

MoWeed26.11.2009 21:25

Am mai sters eu o parte din ele, cel putin cele de pe primele 2-3 pagini

Astristul27.11.2009 09:20

Acum am vazut. Multumesc! ;)

«1353637383959»