De ce-ai sters ma?
Ce sa sterg ma?
De ce-ai sters ma?
Ce sa sterg ma?
@Daniel
A fost o gluma...o aroganta ,m-ai inteles ? ![]()
@Daniel
A fost o gluma...o aroganta ,m-ai inteles ?
Morar, Buzdugan astia... ![]()
am o idee: cuvantul "Becali" sa fie introdus in sistemul de cenzurare al site-ului
ce ziceti?
pe AISS.ro nu merge optiunea "info cont"
nu primesc niciun mail
De ce nu apare ma S, A, T... cu virgula si caciulita? ![]()
Doar pe forum imi arata asa...

sunt probleme cu diacriticele pe prima pagina a siteului.
pe forum sunt ok din cate stiu
La mine e invers...
Pe prima pagina e ok, si pe forum e dubios ![]()
Incearca sa rescrii articolul cu diacritice si va merge. Asa aveam si eu problema pe forum cu semnatura si cu unele postari, dar dupa ce le-am editat, diacriticele apar corect!
Houston, we have a problem! Cu diacriticele. Iar din nou incă o dată. Și nu doar cu ale mele.
un test despre Steaua pt noii useri. caci se umple forumu de berbecalizati
n`are rost...
cu un search pe "gugal" afli tot ce iti trebuie
Pai poate fi un test cu intrebari care sa nu dureze foarte mult. De exemplu, o intrebare sa nu dureze mai mult de 5 secunde...
Pai poate fi un test cu intrebari care sa nu dureze foarte mult. De exemplu, o intrebare sa nu dureze mai mult de 5 secunde...
Le fentezi si asa...
Faci print prima data la fiecare intrebare, p urma le cauti p google, si a 2-a oara iti faci cont ![]()
Nu toata lumea are atata rabdare, iar dusmanii, cu atat mai putin.
Oricum ar fi, macar invata toata lumea istoria noastra ![]()
Corect, si ar fi o idee buna, asa in forma exprimata de Lari! ![]()
Parca inainte era o aplicatie, unde dadeai note jucatorilor dupa meciuri ![]()
Mai exista?
Cu diacriticele ce se mai aude?
Am scris și la topicul respectiv, un link spre saiturile echipelor de baschet și handbal, se poate pe prima pagină, lângă cele de rugby și hochei, eventual puse mai sus, mai vizibil.
Momentan nu se pot adauga fotografii. Va rugam sa reveniti in scurt timp.
Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere. ![]()
Momentan nu se pot adauga fotografii. Va rugam sa reveniti in scurt timp.Ne cerem scuze si va multumim pentru intelegere.
Se investigheaza; problema e mai veche...
Cand intri pe Tracker nu mai apare in meniu CSA Steaua.
nu mai are rost sa adaug butonul pt ca oricum o sa modificam trackerul
Vad multe topicuri deschise aiurea, in special la "Discutii ros-albastre". Stiu ca moderatorii le-au inchis, dar eu zic ca ar fi mai bine sa le si stearga. Astfel acea sectiune ar fi mai "aerisita" dpdv estetic. E doar o propunere, nu dati cu parul! ![]()
Am mai sters eu o parte din ele, cel putin cele de pe primele 2-3 pagini
Acum am vazut. Multumesc! ![]()