FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1242526272859»
yo_marius15.04.2008 09:04

Ogararu nu e asa folosit, dar Para, Oprita, Gurita ( :laugh: nu poti sa injuri ca hop, apare jucatorul :laugh: ).

 

Si inca ceva, e vreun motiv pentru care ca nu apare ca si kappa?

 

LE: kkkkkkkkkkkkkkk

Azzido16.04.2008 06:24

am scos din filtru cuvintele oprita si para

Yoyoyoi16.04.2008 07:53

ar trebui scos si Munti din filtre, ca eu sunt in Munti acum :D

Azzido16.04.2008 20:00

rezolvat

daca mai gasiti astfel de cuvinte faceti o lista si postati-o aici

yo_marius16.04.2008 20:10

@Cristi

Mi-a trimis cineva un PM cum ca vrea sa-mi dea nu stiu ce in Gurita. Normal, m-am gandit la fostul jucator... :rolleyes:

Raulredblue16.04.2008 20:28
@Cristi

Mi-a trimis cineva un PM cum ca vrea sa-mi dea nu stiu ce in Gurita. Normal, m-am gandit la fostul jucator... :rolleyes:

 

 

 

:))))))))))))))))))...ce tare

c.ronaldo1704.05.2008 09:00

Hmm.. cam piperata descrierea. Asta nu era in timpul lui Oli?

fcs.JPG

Marius04.05.2008 09:09

@ ronnie

 

Este exact ce scrie acolo. Cea mai buna echipa este cea care nu joaca - vezi cazurile Dayro, Rada, etc. pe care "lumea" ii vrea titulari.

 

Despre antrenori mai vorbim? Nu la fiecare meci se diseca tactica, schimbarile si altele?

 

Mie descrierea mi se pare excelenta :D

Cry.Baby729.05.2008 09:34

am si eu o intrebare de ce site-ul fcsteaua.ro nu pune la dispozitia utlizatorilor si o adresa de e-mail?

 

u***@*** de ex

 

Steaua.com a avut dar vad ca de anul trecut numai functioneaza

se poate face asa ceva?

Azzido29.05.2008 12:07

in acest moment nu este posibil dpdv tehnic.

poate intr-un viitor apropiat

Kalmarulez03.06.2008 14:57

Un arcade section ar fi fain cu cv jocuri nu neaparat legate de Steaua ;)

AdrianUltras2503.07.2008 14:11

http://www.suportersteaua.net/misc.php?do=showsmilies

 

 

 

Azzido check that link out!

Nu poti sa furi niste smiliuri de acolo? :king::shifty:

Dragoshel04.07.2008 08:02

smile-uri dastea sunt FREE nu se fura...

1on05.07.2008 06:37

Dacã scriu "d" sau "c", apare "de" și "ce". Dar dacã eu sciriu "cã" sau "vãd", de ce trebuie sã aparã "ceã" și "vãde"?

Exemplu: Vãde ceã e noapte.

Marius05.07.2008 08:13

@ 1on

 

Literele sunt bagate in filtru pentru a evita "celebrul" si deranjantul "dc" pe care il folosesc tot mai multi.

1on05.07.2008 11:28

M-am prins, dar, prin asta, mã afecteazã pe mine, care folosesc absolut toate literele alfabetului românesc. ªi, oricum, ãia care folosescu "dc", folosesc multe alte "abrevieri" tot la fel de "celebre și deranjante" și analfabete, care e imposibil de a fi trecute prin filtru. Pe principiul ãsta, ori sã fie trecut și "plm" prin filtru, și sã aparã varianta corectã și neaoș româneascã, ori sã fie cenzurat.

1on20.07.2008 12:23

În secțiunea "Palmaresul echipei Steaua" de pe site, scrie așa:

"Castigatoare a Cupei Romaniei de 21 de ori in editiile:

 

1949, 50, 51, 52, 55, 62, 66, 70, 71, 76, 79, 85, 86, 87, 89 (Cupa retrasa de Steaua), 92, 96, 97, 98, 99."

 

Cupa la care Steaua a renunțat a fost, de fapt, în 1988.

 

Iar la pagina lui Bãnel scrie în continuare cã a venit în iarna 2005-2006, când, de fapt, a venit în iarna 2004-2005.

Azzido20.07.2008 20:56

am modificat partial.

o sa rezolv si faza cu Nicolita curand

1on21.07.2008 10:00

M-am uitat și mai atent în lista cu edițiile de Cupã câștigate și am vãzut cã mai sunt greșeli: Steaua a câștigat Cupa și în 1967 și 1969 și nu a câștigat-o în 1986 (când a câștigat Dinamo, imediat dupã finala de la Sevilla) și 1998 (când a câștigat Rapid).

ªi lipsesc din palmaresul de acolo Supercupele României (1994, 1995, 1998, 2001, 2006). Iar eu aș include și Semifinala de CCE din 1988 și de Cupe UEFA din 2006.

MoWeed01.08.2008 09:08

De ce uneori imi dispare optiunea sa sterg postarile mele?

delete.JPG

Ramon Sanchez Pizjuan01.08.2008 09:17

test

 

Eu nu am deloc aceasta optiune :)

bijoux_bz01.08.2008 09:54

Una dintre primele imbunatatiri la care ar trebui sa va ganditi ar fi marirea ecranului de pe pagina pricipala in care se pot vedea rezumate si goluri. e destul de mic si nu se vede ca lumea decat daca bagi ochii in calculator.

 

Mult succes in continuare in tot ceea ce faceti pentru noi, pentru suporteri !

stelistul stelist15.08.2008 17:42

lasati forumul cum era inainte , adica comentariul sa fie postat complet

Azzido16.08.2008 14:04

huh ?

fii mai explicit pt ca nu inteleg ce vrei sa spui

stelistul stelist16.08.2008 18:38

postarile nu mai apar complet pe forum , imi apare numele userului si un pic din comentariul lui , trebuie a dau click pe comentariu ca sa il vad complet , inteles?

«1242526272859»