FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1232425262759»
fane_casieru'12.01.2008 19:55
Stimati moderatori va mai uiati si voi pe aici? nu mi-a rapuns nimeni cum este ideea mea.

 

Stimate gloria_steaua nu prea ne-ai convins cu ideea ta...ceva mai tandru,mai intim...

steaua_gloria13.01.2008 11:19
Stimate gloria_steaua nu prea ne-ai convins cu ideea ta...ceva mai tandru,mai intim...

Multumesc stimate fane.Io am incercat, macar asta sa apreciati.

Azzido14.01.2008 07:58
Uitati ce mi-ar placea mie la acest site: sa adaugai si o melodie de fond. Orice melodie vreti voi, poate una despre Steaua. Ar fi bine sa existe si un buton pentru on si off.

nu o sa punem melodii care sa porneasca automat, am evitat astfel de procedee de mult timp.

exista un player specializat pt melodiile Stelei, foloseste-l si o sa fii multumit :)

 

PLAY

john_8621.01.2008 00:39

am si eu o propunere referitor la sectiune "Prieteni". parerea mea e ca ar trebui sa poti undeva sa dai accept cand cineva vrea sa te aiba la prieteni. acum x e prieten cu y dar y nu este prieten cu x.

forever_STEAUA21.01.2008 08:20

john_86

 

De fapt, chiar poți sã faci chestia asta.

 

Mergi la Profil - Setãri - Optiuni de moderare

 

Aici ai posibilitatea de a alege între:

 

Dezactivat (permite adãugarea fãrã aprobare) Activat (adaugã doar dupã moderare)

frunji09.02.2008 14:35

V-as sugera sa va faceti reclama reciproca cu cei de la sport total fm (schimb de linkuri sau ceva asemanator) cum aveti si cu sport total magazin.Ati avea ambii de castigat :steag_steaua_ro: fular-campionii

micutZu' Deni20.02.2008 20:25

Am observat ca e scrisa gresit emblema siteului . sus in dtanga pe emblema scrie exact asa :'siteul suporterilo r' .... io cred ca suporterilor se scrie impreunat .... sau poate ca vrea sa insemna ceva ... nu stiu , io decat v-am, zis :P

Azzido21.02.2008 11:33

nu este scris despartit, asa este fontul respectiv, daca pui litera "o" inainte de "r" ramane ceva spatiu intre cele doua litere, de aici si impresia ca a fost scris despartit

Bodanel21.02.2008 17:33

O sugestie. Ar fi indicat ca topicul in care se discuta despre Serbia sa ramana undeva prima pagina langa sondaje deoarece e un topic caruia nu prea ii vad prea curand sfarsitul si ne cam intereseaza in mod indirect.

Azzido28.02.2008 22:45

Cu surle si trambite (dar fara goarne) :happy: , va anuntam ca a fost adaugat un nou set de emoticon-uri.

Asadar, de acum incolo veti putea folosi urmatoarele icon-uri noi:

 

:kisstogether::notangel::thumbsup:

 

:thumbup::naughty::cursing:

 

:worthy::inlove::proud:

 

:photo::death::w00t:

steaua_gloria03.03.2008 19:07

Uitati ce vreau eu: un emoticon cu Radoi. Asa cum exista acesta dica10 cu Dica, vreau unul cu Radoi .Vreti sa fiti voi buni si sa bagati unul? :rolleyes:

**alex**03.03.2008 20:14

Emoticoanele au fost facute de mine, programele le mai am, dar am cam uitat cum se fac si oricum din moment ce moderatorii au scos o parte din cele vechi (mai erau cateva tipuri de steaguri si din cate imi aduc bine aminte in afara de Dica, mai erau cu Goian si chiar Radoi) nu mai doresc altele in plus.

steaua_gloria03.03.2008 20:22

Totusi, el e capitanul!!!Merita!

Azzido05.03.2008 13:53

a mai fost adaugata o serie de emoticonuri :yeahh:

stelistul stelist15.03.2008 20:30

de ce nu se face un topic in care sa ne zicem parerea despre Gigi becale?

forever_STEAUA15.03.2008 20:58

Exista acest thread AICI

GOD16.03.2008 13:47

Un schimb de bannere/linkuri cu Steaua.net

 

Stelisti ar trebui sa se ajute intre ei.

 

Doar o propunere.

frunji16.03.2008 14:45

@GOD

Sunt de acord cu tine !

Si as mai zice sa faceti schimb de linkuri/banere cu cei de la SPTFM..Am avea de castigat si noi si ei..

Azzido19.03.2008 12:02

o sa fie creata in curand o pagina cu link-uri utile.

pe prima pagina nu mai adaugam alte linkuri.

yo_marius03.04.2008 13:15

O propunere/sugestie/reclamatie: cand scriem Constanta apare cu litera mare. In marea majoritate a cazurilor ne referim la constant/Constanta, si nu la orasul de la Marea Neagra.

 

Multumesc. :biggrin:

Azzido09.04.2008 09:38

s-a rezolvat.

am scos cuvantul respectiv din filtrul de cuvinte

dax4709.04.2008 20:50

Fara suparare, dar plug inul asta de Sondaj e praf. Sau ce o fi. Adica eu votez acolo, dar degeaba. Ca daca incarc alta pagina iar ma intreaba. Daca chiar va intereseaza sa faceti un sondaj cat de cat, atunci e cazul sa faceti ceva in aceasta privinta. Adica :

- sa contorizeze voturile in mod real : 1 vot per user inregistrat !

- si din moment ce ai votat o data, sa nu fii iar intrebat ce votezi, ci eventual sa votezi la alt sondaj.

 

Asta daca va intereseaza, ca daca sunt puse asa la misto doar ca sa difeze acolo ca are si rubrica de sondaje, asta e. N-are sens sa va mai obositi sa-l faceti cum trebuie.

 

Numai bine !

Azzido09.04.2008 22:36

s-a luat in considerare opinia ta.

o sa vedem ce putem face

novac15.04.2008 08:17
s-a rezolvat.

am scos cuvantul respectiv din filtrul de cuvinte

 

 

Tot au mai ramas ceva cuvinte ... speciale, uite un exemplu de azi: << Mi s-a intamplat si mie sa fiu Oprita impreuna cu alte 3 fete... >>>

 

Se pare ca saitul incearca sa fie deosebit de politicos cu fostii jucatori ... exemple mai sunt: constanta (asta s-a rezolvat) , Para, Ogararu si parca mai sunt unele la care automat apare Caps in fata. Pe mine ma enerveaza deosebit asta <<Para>> ... pentru ca atunci cand scriu ca el incearca sa Para mai deosebit ... il apuca sughiturile pe Paraschiv saracul ... care-i baiat bun!

bodanelu15.04.2008 08:41

Ogararu merita sa ramana cu caps. Oricum nu e un cuvant folosit si in alte propozitii ca Para, constanta, Oprita

«1232425262759»