FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1212223242559»
stelistub10.11.2007 18:18
In aceasta pauza competitionala, am vrea sa imbunatatim siteul dpdv tehnic. Astept aici sugestiile voastre legate de functionalitate si continut.

Ati vazut undeva, pe alt site, o functiune care v-a placut, sugerati-ne-o si ne vom gandi la ea.

Va deranjeaza ceva anume la site? Spuneti si vom incerca sa reparam. Descrieti problemele.

Considerati ca siteul nu este atat de bogat in continut (articole, imagini etc) pe cat ati dori? Considerati ca ne puteti ajuta cu: fotografi, rezumate video meciuri, secvente filmate la meciuri? Colaborati la site.

Contrar multor pareri, acest site nu se face singur, nu este un dar al extraterestrilor. Ne bazam pe materialele si colaborarea benevola a suporterilor Stelei. Va asteptam.

Mai multe informatii despre Steaua si despre alte echipe,adica sa aiba un topic despre stiri
Dragoshel10.11.2007 18:25

Pe fcsteaua, nu punem orice zvon de stire. Doar ceva CONCRET. Si cred ca sunt de ajuns stirile.

"despre alte echipe" Pai de ce ii mai zice fcsteaua.ro ?? ce facem, Liga 1???

1uLy4Nn13.11.2007 15:13

cum se poate ca un site asa de mare sa fie atacat de ciori?..aseara nu stiam ce se intampla si nici ce sa fac.. am scris in disperare pe hub in speranta ca vede careva care poate face ceva...

 

P.S. cand atacam si noi ciorile?? RAZBUNARE

c.ronaldo1713.11.2007 15:20

Maine la 16:45.. ii luam la misto. :laugh:

George Stan13.11.2007 15:27

Atacat e mult spus, hai sa nu exageram, majoritatea chestiilor gen "atacuri", "h4x0r-eli" si alte asemenea, se intampla doar in filme. Ceea ce a fost aseara a fost cel mai probabil o neglijenta de care au profitat niste copii prosti.

Sfatul meu este sa nu incercati "razbunari", "raid-uri malefice" si alte asemenea. 1 pentru ca este pacat pentru munca unor oameni care se ocupa de un site si 2 pentru ca daca nu stiti ceea ce faceti veti suporta rigorile legii.

1uLy4Nn13.11.2007 15:40

stiu si eu destul de bne qm sta treaba.. ma oqp si eu de 2 site-uri, dar nu imi place deloc cand se intampla asta :|

Dragoshel13.11.2007 17:37

ne putem razbuna pe ei doar intr-un sigur mod: Sa aducem situl/forumul asta cat mai sus in trafic, cat mai multi uporteri sa ne viziteze..

bodanelu13.11.2007 22:34

dar imi explica si mie ce s-a intamplat? ca se pare ca am ratat...

un print screen ceva? :D

Dragoshel14.11.2007 10:47

Se pare ca cineva nu a sters pasul si userul dupa pc-ul de unde s-a inregistrat, iar un COPIL, a profitat de asta intrand pe site, si schimband numele la butoate, adresa la pagini etc etc. S-a rezolvat repede.

Azzido14.11.2007 18:02

Iar la toata chestia asta merita mentionat ca nu erau rapidisti pt ca au defaimat clubul Rapid, scriindu-l cu 2 de "r",

Erau doar niste copii oportunisti, tembeli si cu lacune mari in domeniu.

Un cracker adevarat putea sa faca mult mai multe daune.

 

In fine, au avut bulan mare de tot ca nu ne-am pus la mintea lor ca puteam sa mergem pana la ei la usa plus ca mai aveau parte si de un dosar penal pt simplul fapt ca au modificat 2-3 link-uri.

frunji14.11.2007 19:56

Am obeservat acum ca nu mai exista bara aceea pe care "curgeau" cele mai noi informatii.Eu sper ca aceasta bara sa reapara.

stelistub17.11.2007 11:04

Este foarte bun site-ul si forumul la fel

SteauaToronto18.11.2007 16:46
Am obeservat acum ca nu mai exista bara aceea pe care "curgeau" cele mai noi informatii.Eu sper ca aceasta bara sa reapara.

 

A reaparut :P

-=Danny=-30.11.2007 20:26

Am si io doua propuneri ... cam prea optimiste .....

 

1)Daca s-ar putea sa fie acelasi cont pentru forum si pentru Traker ..... ca am vrut si io acum sa downloadez un film , si dai sa imi amintesc parola de la contu de pe traker , din pacate am avut ghinionu sa o uit ... poate alti sunt mai norocosi , sau poate altii nici macar nu se mai chinuie . Io zic ca ar fii mult mai comod sa fine acelasi cont pe amandoua ( parerea mea )

 

2) Ca tot nu are Steaua un magazin online .... de ce sa nu faca fcsteaua.ro ?!?!?! Ar fii foarte simplu , cineva ar comanada ( tricou , fular , breloc , chesti mai marunte ) , ar trimite primu bani prin posta , si fcsteaua ar trimite obiectu tot prin posta ..... si daca e s-ar putea sa se mearga si pe profit daca cineva are nevoie .... pentru ca eu ( din Valcea ) , nu imi convine sa ma duc pana in Bucuresti sa imi cumpar cu tricou cu Steaua .....

 

Si ar mai fii ceva .... sa fie o sectine sau ceva , sa se poata downloada toate melodiile cu Steaua , desporea Steaua .... orice , pentru ca io am vreo 12 melodi cu Steaua , si nu exista nici un site unde pot gasi toate melodiile astea la o lalta ... si as vrea sa le am pe toate :D

-=Danny=-03.12.2007 20:47

Acum chiar am o propunere urgenta ..... propun sa fie mutata chestia aia cu anunturi google jos de tot , ca oricum e nefolositoare , nu foloseste la nimic , si in plus mai e si urata ca foamea (nu e in culorile Stelei ) , si mai e si pusa PRIMa , ca sa intre in ochi . Sper sa ajute la ceva propunerea mea ... :-?

bodanelu03.12.2007 21:35

@Dany foloseste mozilla firefox si apoi instaleaza add-on-ul asta si nu o sa mai ai probleme cu reclamele

 

https://addons.mozilla.org/firefox/1865/

George Stan04.12.2007 01:09

Vreti sa va fac cunostinta cu Andreea ? ;)

bodanelu04.12.2007 08:57

@George si ce vrea sa faca Andreea asta? :D

ca mie numai mesaje goale imi baga :))

fane_casieru'04.12.2007 09:30

@George

 

WTF ???....ce-i cu Andreea asta ??

George Stan04.12.2007 09:41

Lasati-o in pace ca e fata buna :)

 

Este expetta noastra in reclame, am scos-o la produs pe site.

E bot de reclame ma :D

bodanelu04.12.2007 10:28

m-am prins ca e bot... dar la mine nu zice nimic. am crezut ca e de la Add-Block, l-am dezactivat si nimic... tot n-a zis nimic :D

si ma enerveaza posturile ei goale :)

e in teste? sau e pe motorina si se porneste mai greu?

Dragoshel04.12.2007 10:47

Nu iti apare de la add-on-ul ala care i-ai zis tu lu Danny sa il instaleze :)

George Stan04.12.2007 11:01

E de la tine.

-=Danny=-04.12.2007 11:05

Si pana la urma il instalez sau nu ?:D

Dragoshel04.12.2007 11:07

Daca vrei sa iti mai apara acele reclame de la google DA , daca vrei sa iti dispara NU

 

 

Simplu nu??? :D

«1212223242559»