FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1202122232459»
Azzido23.10.2007 16:10

Noutati:

 

a fost adaugat butonul "report" pt a raporta catre un moderator un abuz sau un post/topic care necesita atentia unui membru al staff-ului.

a fost activat codul html pt semnaturi, deci aveti liber la userbars, poze, link-uri & stuff, toate astea in semnatura.

 

Nu abuzati de aceasta functie ! si mai ales nu faceti reclama in semnatura

-=Danny=-26.10.2007 19:58

Doamen .... mereu cand vad butonasu !Report la vreun moderator in vine sa il apas si sa scriu ceva acolo ... nu satiu de ce , dar imi place .... imi e foarte greu sa ma abtin :rolleyes:

Dragoshel26.10.2007 20:21

hey, vino cu propuneri serioase, sau nu mai posta. Daca nu iti vine sa te abtii te facem noi.

-=Danny=-26.10.2007 20:42

Uite aici o propunere : Eu zis ca mutam sondajul mai sus , ca sa se vada direct cand intrii pe Site , la fel ca la siteul oficial , asa se face reclama ... ca daca intra omu normal pe site ... uite de sonda , sau nu stiee de el .... asa ca va rog mult sa imi raspundeti la propunerea asta , si sa imi zice si mie cinvea de ce nu e posibil ??

Dragoshel26.10.2007 21:40

pai nu se poate , pentru ca mai sus apar bannere, sau alte chestii muuult mai importante ca acel sondaj :)

 

Lamurit?

-=Danny=-27.10.2007 09:20

Banneru cu abuzuri ale jandarmilor e important ?? Personal cred ca ar trebui scos , pentru ca nu s-a mai intamplat nici o bataie generala la Stedion ..... si sa fie mutaat sondajul in locul lui :D .....

Dragoshel27.10.2007 09:23

ala nu este pur si simplu un Benner este un banner care daca dai click pe el te duce pe un site. ;) Este un fel de reclama.

 

Vino si tu cu propuneri serioase.

-=Danny=-27.10.2007 15:36

am vazut ca ati mutat sondaju mai sus , exact panga sectiunea video ... si ma multumeesc MULT !!!!!!!!!!!!!! >:D< :happy:

fane_casieru'27.10.2007 16:57
Doamen .... mereu cand vad butonasu !Report la vreun moderator in vine sa il apas si sa scriu ceva acolo ... nu satiu de ce , dar imi place .... imi e foarte greu sa ma abtin :rolleyes:

 

@Danny - incearca sa te abtii, ca altfel iti dau peste degete cu ciocanul se snitzele.

Azzido27.10.2007 17:06
Uite aici o propunere : Eu zis ca mutam sondajul mai sus , ca sa se vada direct cand intrii pe Site , la fel ca la siteul oficial , asa se face reclama ... ca daca intra omu normal pe site ... uite de sonda , sau nu stiee de el .... asa ca va rog mult sa imi raspundeti la propunerea asta , si sa imi zice si mie cinvea de ce nu e posibil ??

 

ai vazut Deni ?

te asculta lumea cand faci propuneri serioase.

poti sa-i multumesti lui Toronto pt modificarea respectiva, el este capul "rautatilor" in cazul de fata.

axl2327.10.2007 17:11

Eu zic ca e o decizie pripita, ar fi trebuit sa facem intai un sondaj.

Azzido28.10.2007 01:33

sondaj pt ce ?

pt ca am schimbat pozitia unei functii din cadrul site-ului ?

c'mon...

e o modificare minora, nu are rost sa ne complicam.

axl2328.10.2007 10:44

Glumeam, Azzido, glumeam.

andyro29.10.2007 09:47
Am vazut si io o problema de mai de mult , da abia azi am luat-o in seama . Ati observat ca la topicu Discuti Ros-Albastre , apare mereu cel mai nou topic de la Articole FCS uite poza ...

 

Problema asta am vazut-o si eu de mai multe ori, e inca "functionabila".

 

P.S. Eu zic sa facem un sondaj referitor la sondajul lui axl despre sondaj.

Azzido29.10.2007 12:19

e de la ei, aia verzi cu capu' mare. aia de te rapesc noaptea si iti taie....avantul :)

I.N.Money29.10.2007 20:54

Va rog nu mai abuzati de butonul REPORT . Nu il mai folositi pentru orice prostie !

**alex**30.10.2007 12:52

Hahaha, care il terorizezi pe Money? :))

Dragoshel30.10.2007 12:55

ar fi bine daca numai pe el (HAHAHA)

 

Dar cand raportati un mesaj, primim TOTI moderatorii..

**alex**30.10.2007 14:12

Trebuia sa existe optiunea sa-ti alegi catre ce moderator sa se duca "reportul". Sa fi vazut atunci distractie :)

JediFM01.11.2007 22:48

nush dak s-a mai propus asta.. so.. srry dak mai am postat odata..

sa fie butoanele in culorile Stelei.. sa se faca o tema speciala :D

fane_casieru'02.11.2007 08:42

@JediFM - Butoanele nu sunt...in schimb nivelul de avertizare este in culorile Stelei.

axl2302.11.2007 08:44
nivelul de avertizare este in culorile Stelei.

Si cu cat esti mai avertizat cu atat esti mai in culorile Stelei.

c.ronaldo1702.11.2007 11:57

In cazu` asta eu ma trag spre culorile lui d inamo.

stelistub10.11.2007 13:26
Eu propun,incepand cu prima etapa a sezonului 2005/2006,un concurs gen pronosport,numai cu meciurile diviziei A.Ca orice concurs trebuie sa aiba si niste reguli.Prima ar fi sa se accepte maximum 3 duble(1x,12,x2),restul solisti.Inscrierea concurentilor cel mai tarziu cu o zi,doua,inainte de inceperea primei etape.In functie de numarul de rezultate exacte se tine si evidenta.Cu campion de toamna si campion al sezonului.
O mica intrebare jucatorii Stelei vad acest forum si ce scrie in topice
vladfcs200710.11.2007 13:43

eu as spune ca ar fi misto site-ul cu jocuri mai multe...multe melodii(noi)...poze foarte multe...si care sunt adevarate nu editate...concursuri...si magazin...FORZA Steaua pana la MOARTE!!! steag3

«1202122232459»