Noutati:
a fost adaugat butonul "report" pt a raporta catre un moderator un abuz sau un post/topic care necesita atentia unui membru al staff-ului.
a fost activat codul html pt semnaturi, deci aveti liber la userbars, poze, link-uri & stuff, toate astea in semnatura.
Nu abuzati de aceasta functie ! si mai ales nu faceti reclama in semnatura
