FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1192021222359»
.aNDu26.08.2007 15:58

logosteauamw5.gif

 

propun sa schimbam logoul :D am facut unul dupa aceasi masura cu cel actual...

sper sa va placa :D

c.ronaldo1726.08.2007 16:45

Logo-ul actual e cel mai bun. Parerea mea.

-=Danny=-29.08.2007 20:46

Propun ..... sa fiu si eu admin , ca si asa imi petrec majoritetea timpului pe forum , as fii cel mai bun admin , si daca mi-ar da icneva regulamentu pentru admini .......... oricum sper ca sa imi raspunda inc3eva pozitiv la propunerea mea ....... imi urez mult succes !!

DelPiero1029.08.2007 20:50

Dany,tu mai bine pui mana pe o carte de gramatica si apoi sa te gandesti la functii de admin si alte fantezii...dar ce sa-i faci,asa-i la pubertate... :tongue:

Dragoshel29.08.2007 20:52

@ IDEM DelPiero10 danny, tu inca nu stii sau nu vrei sa scrii corect gramatical si vrei ADMIN. ooo da

-=Danny=-29.08.2007 21:02

Am gresit si io , nu trebuia sa ma grabesc , am vrut sa zic ca vre si io sa devin moderator , dar eram cu gandu la admini ...... deci am vreo sansa sa devin moderator ?? Promit ca imi iau alta tastatura mai buna , si o sa scriu corect !!! Va rog !!! Vrau si io sa fiu moderator, ca si asa stau toata ziua pe forum .....

Dragoshel29.08.2007 21:05

nu trebuie sa fii mod ca sa stai pe forum, daca esti stelist si iti place forumul poti fi doar un simplu user.

Nu ai NICI o sansa, cred eu.

 

 

gata cu off topicul.

c.ronaldo1729.08.2007 21:06
Promit ca imi iau alta tastatura mai buna , si o sa scriu corect

 

Da, da.. Tastatura e de vina. =))

-=Danny=-29.08.2007 21:07

Am dat decat 130 de mii pe ea , ca eram in faliment ....

BoGhY8702.09.2007 18:24

am putea adauga la tricourile pe care ni le putem face si tricoul de portar...:idea:

 

fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii fular-campionii

suporterstelist20.09.2007 08:39

O singura sugestie: pe forum la numarul de membri, membri apare scris cu doi "i'. Corect e cu un singur "i". :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Azzido20.09.2007 15:42

Ai dreptate, am observat si noi acest aspect de mai mult timp.

Problema este din IPB.

Chiar si asa o s-o rezolvam in cel mai scurt timp.

Ms pt info

**alex**09.10.2007 12:20

Exista probleme cu schimbarea avatarului.

Dragoshel09.10.2007 12:42

Adica?? fii mai precis, ce eroare iti da, sau ce nu merge...

**alex**09.10.2007 12:47

Nu merge sa-l schimb, pe pagina "Editeaza Avatar" apare cel nou, dar la profil si pe forum apare poza veche.

axl2309.10.2007 12:48

Log out/ log in, ar trebui sa functioneze.

**alex**09.10.2007 12:52

Tot la fel apare..

Dragoshel09.10.2007 12:58

Pai sunt 2 fotografii, una care apare pe forum si una cred, din pagina personala, care apare atunci cand cineva iti viziteaza profilul...

**alex**09.10.2007 13:01

Nu.. pe pagina unde poti schimba avatarul apare cel nou, iar pe pagina personala pe mijloc apare cel vechi. Culmea e ca am incercat sa-l schimb intrand pe forum cu Opera si a mers, apoi cand m-am logat iarasi cu IE e tot cel vechi :)

axl2309.10.2007 13:03

Curata IE de cookie-uri si alte date asemanatoare si apoi log in din nou.

Azzido10.10.2007 15:54

exact ce a zis si Axl la care mai adaug fisierele temporare din IE

-=Danny=-13.10.2007 21:22

Am vazut si io o problema de mai de mult , da abia azi am luat-o in seama . Ati observat ca la topicu Discuti Ros-Albastre , apare mereu cel mai nou topic de la Articole FCS uite poza ...

untitled.JPG

Dragoshel22.10.2007 18:37

@AndyQ nu am putut face cam tot ceea ce ne-a propus adnyro

 

Am schimbat insa ceva. Cei care nu au peste 50 de posturi nu pot deschide topicuri.

La chestia cu postarea dupa un interval de timp, nu cred ca merge, in IPB cel putin, insa putem activa noi contul fiecarui user inregistrat dupa cat timp vrem noi.

Iar la propunerea cu edit-ul nu merge decat sa il scoatem de tot, ceea ce cred ca este cam nasol.

andyro22.10.2007 19:19

@Dragoshel

Deja cred ca putem muta posturile la propuneri pentru imbunatatirea, bla bla :biggrin: . Pe IPB se poate sigur - Softpedia de exemplu e pe IPB(versiune putin customizata) si are o optiune similara activata. Din ce am inteles de la omuletii de acolo e o optiune chiar din panelul de administrare. Daca vreti pot sa sap putin si sa intreb niste oameni.

Dragoshel23.10.2007 12:18

pai ia vezi, sincer, am cautat si io si George, si nu am dat de nimic.... sau daca e zi, numele cuiva de acolo pe care il pot intreba :)

«1192021222359»