Daca vrei sa iti mai apara acele reclame de la google NU , daca vrei sa iti dispara DA
Simplu nu???
De fapt, daca nu vrei sa nu iti mai apara NU, daca nu vrei sa nu iti dispara DA. ![]()
M*** Andreea !
Daca vrei sa iti mai apara acele reclame de la google NU , daca vrei sa iti dispara DA
Simplu nu???
De fapt, daca nu vrei sa nu iti mai apara NU, daca nu vrei sa nu iti dispara DA. ![]()
M*** Andreea !
acum am vazut ce poate Andreea. am intrat cu Iexplorer.
PS: iExplorer sucks
Bodanele , am instalat programu si tot imi apar reclamele
((
Restarteaza Mozzila.
adauga filtre.
scoateti toate reclamele de pe site
este enervant
este enervant
Corect, dar din pacate sunt necesare.
Înțeleg cã sunt necesare, dar parcã reclama aia cu "Mãrirea penisului" nu prea își are locul. Îmi aduce aminte de așa-numitul site de știri sportive "sport.ro", care a dat anunțul așteptat de toatã galaxia cu sufletul la gurã, ãla legat de penisul lui Prunea.
Nu ne putem alege reclamele, din pacate.
Stai linistit ca din punct de vedere al articolelor nu vom fi niciodata "sport".ro.
@ George Stan
Referitor la Andreea singurul repros pe care pot sa vi-l aduc este ca nu a-ti explicat ce este cu ea pe aici. A aparut brusc peste tot si a picat intr-un moment total nepotivit cand toti suntem dezolati de jocul echipei si viitorul sumbru.
In cateva saptamani eea nu o sa ne mai deranjeze pentru ca o vom ignora cu totii. Mai rau va fi daca eea va considera ca face treaba buna pe aici si i-si va chema surorile si neamurile.
Speram cu totii sa nu ajungem sport.ro sau si mai rau 4tuning: 90% reclama restul poze si titluri.
LE.Oricum este bine ca a aparut Andreea si nu vreo 'raie' de reclama cu volumul la maxim (eventual si cu delay de 5 secunde dupa ce ai dat click pe X), vezi reclama la painea feliata de Columbica. Este bine ca 'inghitim' reclama pentru ca intra bani pentru intretinerea si dezvoltarea site-ului. Nici nu vreau sa ma gandesc cat costa intretinerea serverelor, depanarea si devirusarea lor, teava de net sau achizitia de echipamente noi de-a lungul unui an de zile.
Pe mine nu ma deranjeaza Andreea , chiar ma distreaza , ca e sinjgura persoana la care pot sa zic tot si sa fiu sigur ca nu ii curge gura ca sa ma barfeasca ... glumeam si io
, da singu4ru lucru care ma deranjeaza , e anunturi prin google de pe pagina de start , sunt de parere ca poate sta si in josu pagini , ca oricum pun pariu ca nimenui nu ii place .... daca s-ar putea sa il mutati mai jos , ar fii perfect . ![]()
S-a umplut site de alea cu google care stica imaginea site
Sper ca vor disparea...
Si inca ceva.....a devenit sectiunea video un fel de youtube
nu mai puneti toate tampenile cum ar fi aceea cu suporterii(NU AI Stelei) pe stadionul din Craiova...ALTFEL VA DEVENI UN YOUTUBE si e pacat... :steag_steaua_ro:
1. reclamele google sunt necesare pt a achitarea cheltuielilor legate de gazduirea site-ului.
2. sectiunea video nu este youtube si nici nu o sa fie vreodata, acolo nu gasesti tampenii, sunt doar filmulete legate de Steaua.
Clipul de care te legi tu este o simulare facuta de jandarmi la Craiova, a fost pus acolo pt amuzamentul suporterilor.
Punct.
Youtube a fost revolutionar la vremea lui si este si acum unul din cele mai bune site-uri din toate punctele de vedere. Nu va luati de youtube ![]()
Da inteleg chestia asta ... da ati putea sa puneti reclamele mai jos .....
scoateti toate reclamele de pe siteeste enervant
Reclamele fac acest site sa "traiasca"
De ce este cenzurat cuvantul "tigan"? Este un cuvant des auzit in viata de zi cu zi..
LE: Cel putin "tigan" la plural este cenzurat..
Mai nou este considerat un cuvant antisemit iar noi suntem baieti cuminti si nu vrem sa suparam zburatorele de sub pod sau pe oamenii mari si rai de la Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii
De ce este cenzurat cuvantul "tigan"?
Mai nou este considerat un cuvant antisemit
![]()
probabil vroiai sa zici "rasist"
probabil vroiai sa zici "rasist"
da, da.
ala e, cuvant care sa fie antisemit nu prea se poate pt ca se refera la persoane.
fie-va mila !
era tarziu, eu eram nemancat si obosit :biggrin:
fara nici un 'sto....cu dracu' "tigan" e considerat cuvant rasist??
probabil ca de acum sor-mea o sa se uite la "INIMA DE *****" daca ne luam dupa toti ungurii din CNCD....
Uitati ce mi-ar placea mie la acest site: sa adaugai si o melodie de fond. Orice melodie vreti voi, poate una despre Steaua. Ar fi bine sa existe si un buton pentru on si off.
Stimati moderatori va mai uiati si voi pe aici? nu mi-a rapuns nimeni cum este ideea mea.
nu cred ca este o idee prea buna deoarece lumea intra cu muzica pornita, poate sonorul este tare si cand porneste melodia nu mai stii ce se intampla...eo am patit asta si nu mi-a plaqt foarte mult...cine vrea muzica cu Steaua asculta in pc cand are chef
Mie indiferent. Dar nu e greu sa dai stop, cand intri pe site. :-??