FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1222324252659»
andyro04.12.2007 12:42
Daca vrei sa iti mai apara acele reclame de la google NU , daca vrei sa iti dispara DA

 

 

Simplu nu??? :D

 

De fapt, daca nu vrei sa nu iti mai apara NU, daca nu vrei sa nu iti dispara DA. :D

 

M*** Andreea !

bodanelu04.12.2007 13:28

acum am vazut ce poate Andreea. am intrat cu Iexplorer.

 

 

PS: iExplorer sucks

-=Danny=-05.12.2007 07:53

Bodanele , am instalat programu si tot imi apar reclamele :(((

axl2305.12.2007 07:57

Restarteaza Mozzila.

bodanelu05.12.2007 12:12

adauga filtre.

dr.adrian905.12.2007 13:04

scoateti toate reclamele de pe site

este enervant

George Stan05.12.2007 14:30
este enervant

Corect, dar din pacate sunt necesare.

1on07.12.2007 22:25

Înțeleg cã sunt necesare, dar parcã reclama aia cu "Mãrirea penisului" nu prea își are locul. Îmi aduce aminte de așa-numitul site de știri sportive "sport.ro", care a dat anunțul așteptat de toatã galaxia cu sufletul la gurã, ãla legat de penisul lui Prunea.

George Stan07.12.2007 22:45

Nu ne putem alege reclamele, din pacate.

Stai linistit ca din punct de vedere al articolelor nu vom fi niciodata "sport".ro.

novac08.12.2007 13:03

@ George Stan

 

Referitor la Andreea singurul repros pe care pot sa vi-l aduc este ca nu a-ti explicat ce este cu ea pe aici. A aparut brusc peste tot si a picat intr-un moment total nepotivit cand toti suntem dezolati de jocul echipei si viitorul sumbru.

 

In cateva saptamani eea nu o sa ne mai deranjeze pentru ca o vom ignora cu totii. Mai rau va fi daca eea va considera ca face treaba buna pe aici si i-si va chema surorile si neamurile.

 

Speram cu totii sa nu ajungem sport.ro sau si mai rau 4tuning: 90% reclama restul poze si titluri.

 

 

 

LE.Oricum este bine ca a aparut Andreea si nu vreo 'raie' de reclama cu volumul la maxim (eventual si cu delay de 5 secunde dupa ce ai dat click pe X), vezi reclama la painea feliata de Columbica. Este bine ca 'inghitim' reclama pentru ca intra bani pentru intretinerea si dezvoltarea site-ului. Nici nu vreau sa ma gandesc cat costa intretinerea serverelor, depanarea si devirusarea lor, teava de net sau achizitia de echipamente noi de-a lungul unui an de zile.

-=Danny=-08.12.2007 19:35

Pe mine nu ma deranjeaza Andreea , chiar ma distreaza , ca e sinjgura persoana la care pot sa zic tot si sa fiu sigur ca nu ii curge gura ca sa ma barfeasca ... glumeam si io :D , da singu4ru lucru care ma deranjeaza , e anunturi prin google de pe pagina de start , sunt de parere ca poate sta si in josu pagini , ca oricum pun pariu ca nimenui nu ii place .... daca s-ar putea sa il mutati mai jos , ar fii perfect . :)

frunji10.12.2007 18:35

S-a umplut site de alea cu google care stica imaginea site :( Sper ca vor disparea...

 

Si inca ceva.....a devenit sectiunea video un fel de youtube :( nu mai puneti toate tampenile cum ar fi aceea cu suporterii(NU AI Stelei) pe stadionul din Craiova...ALTFEL VA DEVENI UN YOUTUBE si e pacat... :steag_steaua_ro:

Azzido10.12.2007 21:45

1. reclamele google sunt necesare pt a achitarea cheltuielilor legate de gazduirea site-ului.

2. sectiunea video nu este youtube si nici nu o sa fie vreodata, acolo nu gasesti tampenii, sunt doar filmulete legate de Steaua.

Clipul de care te legi tu este o simulare facuta de jandarmi la Craiova, a fost pus acolo pt amuzamentul suporterilor.

Punct.

George Stan10.12.2007 22:35

Youtube a fost revolutionar la vremea lui si este si acum unul din cele mai bune site-uri din toate punctele de vedere. Nu va luati de youtube :)

-=Danny=-15.12.2007 18:19

Da inteleg chestia asta ... da ati putea sa puneti reclamele mai jos .....

stelistub22.12.2007 16:19
scoateti toate reclamele de pe site

este enervant

Reclamele fac acest site sa "traiasca"

c.ronaldo1727.12.2007 22:12

De ce este cenzurat cuvantul "tigan"? Este un cuvant des auzit in viata de zi cu zi..

 

LE: Cel putin "tigan" la plural este cenzurat..

Azzido27.12.2007 22:51

Mai nou este considerat un cuvant antisemit iar noi suntem baieti cuminti si nu vrem sa suparam zburatorele de sub pod sau pe oamenii mari si rai de la Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii

George Stan27.12.2007 23:20
De ce este cenzurat cuvantul "tigan"?

 

Mai nou este considerat un cuvant antisemit

 

:D

probabil vroiai sa zici "rasist"

Azzido28.12.2007 10:53
:D

probabil vroiai sa zici "rasist"

da, da.

ala e, cuvant care sa fie antisemit nu prea se poate pt ca se refera la persoane.

fie-va mila !

era tarziu, eu eram nemancat si obosit :biggrin:

yo_marius28.12.2007 15:01

fara nici un 'sto....cu dracu' "tigan" e considerat cuvant rasist??

 

probabil ca de acum sor-mea o sa se uite la "INIMA DE *****" daca ne luam dupa toti ungurii din CNCD....

steaua_gloria11.01.2008 18:48

Uitati ce mi-ar placea mie la acest site: sa adaugai si o melodie de fond. Orice melodie vreti voi, poate una despre Steaua. Ar fi bine sa existe si un buton pentru on si off.

steaua_gloria12.01.2008 11:26

Stimati moderatori va mai uiati si voi pe aici? nu mi-a rapuns nimeni cum este ideea mea.

1uLy4Nn12.01.2008 16:21

nu cred ca este o idee prea buna deoarece lumea intra cu muzica pornita, poate sonorul este tare si cand porneste melodia nu mai stii ce se intampla...eo am patit asta si nu mi-a plaqt foarte mult...cine vrea muzica cu Steaua asculta in pc cand are chef

stelistu_612.01.2008 18:03

Mie indiferent. Dar nu e greu sa dai stop, cand intri pe site. :-??

«1222324252659»