si eu sunt de acord. Sa se revina la forma initiala, era mai usor de urmarit si raspuns la un subiect de discutie... asa trebuie sa stau sa dau pagini inapoi...Inchei cu traditionalul: "Cu Oli panã la moarte! Oli pe viațã la Steaua"
Daca nu iti place cum arata acum poti folosi butonul Optiuni, din dreapta sus, si selectezi mai multe moduri de a vedea mesajele pe pagina, are multe optiunii acest forum, dar cred ca inca nu le-ati vazut voi...
, rascoliti bine forumul ca vezi invata multe:)
