FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1131415161759»
danielcristian30.03.2007 12:50

Salutare!Nu stiu daca e de la mine sau de la voi,dar cand intru pe acest site ,paginile sunt mult deplasate spre dreapta, vad doar 2/3 de pagina!Deci,ca sa fiu inteles,apare pagina de inceput,dar partea aia cu forumul,cu nic-ul,etc e deplasata si trebuie sa o aliniez de fiecare data.Si cand intru sa citesc pe alta pagina,tot asa face,doar forumul merge bine.Ma puteti sfatui care-i bai-ul?Multumesc!

Dragoshel31.03.2007 15:56

Mie imi apare bine, deci este de la browser de la tine;)

SteauaToronto17.04.2007 02:36

Ce parere aveti despre noul forum ?

 

Mie sincer mi se pare super...:)

alpopa17.04.2007 07:42

Am mai facut reclamatzia asta si pe vechiul forum, nu s-a rezolvat nimic. Sper sa se faca acum : ora pe site e pe Universal Time, adica (GMT+2)-3. Bagatzi si voi GMT+2, ca nu se supara nimeni (nici din strainatate) daca ne raportam la fusul orar al tzarishorii noastre :D

Spre exemplu, mesajul asta e scris la 10:42 (RoTime). Aici apare 7:42.

Grinch17.04.2007 09:39

Eu nu sunt Grinch, nici n-am parola lui! Pur si simplu m-am trezit logat pe contul lui. Sunt la calculatorul de la munca unde sunt singurul titular. wtf?

Bogdan4Steaua17.04.2007 10:42

Aveai inainte cont pe forum? Daca da, care era?

George Stan17.04.2007 10:46
Eu nu sunt Grinch, nici n-am parola lui! Pur si simplu m-am trezit logat pe contul lui. Sunt la calculatorul de la munca unde sunt singurul titular. wtf?

 

Cautam sa rezolvam problema.

Grinch17.04.2007 11:04
Aveai inainte cont pe forum? Daca da, care era?

 

Cont: Est

 

Sus in dreapta imi arata "Est iesire / profil"

George Stan17.04.2007 12:02
Cont: Est

 

Sus in dreapta imi arata "Est iesire / profil"

 

Log-out.

Am facut niste modificari, trebuie sa te de-loghezi si apoi sa ne zici daca mai ajungi sa fi Grinch.

Est17.04.2007 12:46

S-a rezolvat, mersi.

alice4steauaBUC17.04.2007 13:04

Am si eu o problema..daca pot s-o numesc asa...dar ma deranjeaza...acum, cu noul forum mi-am pierdut numarul de posturi ...nu ca ar fi foarte grav...dar dincand in cand le reciteam ..ma puteti voi ajuta?sau pot face eu ceva? :roll:

bodanelu17.04.2007 15:55

se poate ca, pe prima pagina, la fiecare articol sa nu apara: " Adaugati comentarii pe marginea acestui articol." si ceva de genul Adaugati comentarii pe marginea acestui articol si cititi`le pe cele deja existente.

 

Multi intra pe articol, vad ca nu e comentat, nu au cu cine sa intre in discutie si pleca...

George Stan17.04.2007 16:34
se poate ca, pe prima pagina, la fiecare articol sa nu apara: " Adaugati comentarii pe marginea acestui articol." si ceva de genul Adaugati comentarii pe marginea acestui articol si cititi`le pe cele deja existente.

 

Multi intra pe articol, vad ca nu e comentat, nu au cu cine sa intre in discutie si pleca...

 

Se va face ceva in sensul asta, stay tuned :D

mircea_zion17.04.2007 19:49

parerea mea .. e prea complicat situl , mai bine era tot ala vechiul , oricum felicitari.

Wally17.04.2007 20:14

Un nou look, o noua atitudine! Aveam nevoie de aceasta schimbare. Bravo baieti pentru munca depusa si succes in continuare! Cu Steaua pana la moarte!!!

bodanelu18.04.2007 06:46

de ce mi se vede forumul asa?

am intrat ieri pe forum, folosind mozila si se vedea bine...

azi am intrat si mi se vedea ca in poza atasata. (tot cu mozila)

cu iexplorer 7 mi se vede bine..

 

precizez ca am un add-on la mozila anti-ad, dar i`am dat disable pt fcsteaua.ro si se vede la fel

George Stan18.04.2007 09:01
de ce mi se vede forumul asa?

am intrat ieri pe forum, folosind mozila si se vedea bine...

azi am intrat si mi se vedea ca in poza atasata. (tot cu mozila)

cu iexplorer 7 mi se vede bine..

 

precizez ca am un add-on la mozila anti-ad, dar i`am dat disable pt fcsteaua.ro si se vede la fel

 

Avem un bug in firefox lucrez la el. Pana se rezolva foloseste IE sau Opera. Scuze

axl2318.04.2007 11:02

uau, e cam derutant noul forum, sper sa ma descurc.

George Stan18.04.2007 11:14
de ce mi se vede forumul asa?

am intrat ieri pe forum, folosind mozila si se vedea bine...

azi am intrat si mi se vedea ca in poza atasata. (tot cu mozila)

cu iexplorer 7 mi se vede bine..

 

precizez ca am un add-on la mozila anti-ad, dar i`am dat disable pt fcsteaua.ro si se vede la fel

 

Si-a revenit ?

Dragoshel18.04.2007 11:32

Asa se vede cand selectezi sckinul "fcs" pentru forum ;)

Motanu D18.04.2007 11:37
Si-a revenit ?

 

Da, merge ok pe Firefox acuma.

bodanelu18.04.2007 12:16
Si-a revenit ?

 

 

da, merge acum, merge perfect.

Mersi ca ai reusit sa`l repari, ca nu prea sunt fan iexplorer :D

George Stan18.04.2007 12:19
Asa se vede cand selectezi sckinul "fcs" pentru forum ;)

Acel skin se va sterge pentru ca a fost mucificat :D

Dragoshel18.04.2007 12:24
Acel skin se va sterge pentru ca a fost mucificat :D

:)))))))))

Aha, am crezut ca asta era problema la el, era selectat acel skin si am crezut ca daia se vede asa..

bodanelu18.04.2007 12:34

@George am vazut pe un alt site care foloseste acelasi tip de forum, un buton de genul "Fast reply". Se poate adauga?

«1131415161759»