Salutare!Nu stiu daca e de la mine sau de la voi,dar cand intru pe acest site ,paginile sunt mult deplasate spre dreapta, vad doar 2/3 de pagina!Deci,ca sa fiu inteles,apare pagina de inceput,dar partea aia cu forumul,cu nic-ul,etc e deplasata si trebuie sa o aliniez de fiecare data.Si cand intru sa citesc pe alta pagina,tot asa face,doar forumul merge bine.Ma puteti sfatui care-i bai-ul?Multumesc!
