FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1121314151659»
greco31.10.2006 21:01

Ai dreptate, e o idee buna.

SteauaToronto12.11.2006 04:44

Ne gandim din ce in ce mai serios pentru marirea rezolutiei la 1024x768

 

Ce parere aveti?

radooku_steaua12.11.2006 06:26

Eu propun sa stergeti posturile care se refera la calitatile fizice ale fotbalistilor, sa stergeti topicurile deschise aiorea de utilizatori , deja se vad repercusiunile posturilor din ce in ce mai proaste. S-a diminuat serios traficul pe forum. Inainte cand intram dupa doua trei ore erau raspunsuri la toate topicurile si mult mai multi utilizatori activi... Acum cand intru dupa 2-3 ore vad numai putine raspunsuri si alea pe langa subiect.

_yang12.11.2006 14:45
Ne gandim din ce in ce mai serios pentru marirea rezolutiei la 1024x768

 

Ce parere aveti?

 

 

O idee foarte buna...

ppe02.12.2006 18:52

de cate ori tb sa scriu id si parola ,ca sa ma pot autentifica si eu?

ma enerveaza la culme asta!

M@rmota03.12.2006 11:12

Deoarece am constatat ca orice user nou abuzeaza de drepturile oferite de acest site si deschide topicuri de la primul post, propun ca un topic indiferent de sectiune sa poata fi deschis de un user cu cel putin 50 de posturi de exemplu, iar in cazul in care are sub 50 sa trimita un mail unui moderator cu topicul pe care vrea sa il deschida.

Propun acest lucru deoarece sunt multi cei care se inscriu pt prima data si in special de la echipe adverse care deschid topicuri si posteaza tot felul de aberatii!

greco03.12.2006 17:41
Eu propun sa stergeti posturile care se refera la calitatile fizice ale fotbalistilor, sa stergeti topicurile deschise aiorea de utilizatori , deja se vad repercusiunile posturilor din ce in ce mai proaste. S-a diminuat serios traficul pe forum. Inainte cand intram dupa doua trei ore erau raspunsuri la toate topicurile si mult mai multi utilizatori activi... Acum cand intru dupa 2-3 ore vad numai putine raspunsuri si alea pe langa subiect.

 

Ai dreptate, in principiu... problema e ca la un forum ca acesta e foarte mult de moderat iar noi nu avem suficient timp. Dupa cum spuneam, munca la fcsteaua.ro are loc in proportie de 99% "in umbra"... orice modificare la site e de fapt urmarea unei cantitati de timp pierdut.

 

Deoarece am constatat ca orice user nou abuzeaza de drepturile oferite de acest site si deschide topicuri de la primul post, propun ca un topic indiferent de sectiune sa poata fi deschis de un user cu cel putin 50 de posturi de exemplu, iar in cazul in care are sub 50 sa trimita un mail unui moderator cu topicul pe care vrea sa il deschida.

Propun acest lucru deoarece sunt multi cei care se inscriu pentru prima data si in special de la echipe adverse care deschid topicuri si posteaza tot felul de aberatii!

 

O sa ne interesam cat de usor se poate face acest lucru. Dupa cum probabil ai vazut forumul (spre deosebire de restul site-ului) nu este facut de noi, ci imprumutat (e un forum standard - PhpBB) asa ca s-ar putea sa nu fie chiar usor de facut asemenea modificari.

 

Dar chiar si asa, n-ai cum sa-i opresti pe cei care intra si scriu tampenii pe topicurile deja deschise. Si, chiar daca sunt mai putini, destui dintre cei cu multe sute de posturi fac asta...

M@rmota03.12.2006 18:05

Corect..dar..macar sa nu mai deschida topicuri noi!

Multumesc!

JeLeS07.12.2006 08:22

 

e f dragutza ideea sa avem asa ceva ... doar ca este f costisitor... trebuie gasita o camera care sa filmeze la 360 de grade , apoi trebuie facut un film destul de complicat .. destul de dificil .Eu zic ca ar fhi mult mai simplu facuta macheta stadionului (nu stiu daca este buna cea d p steauafc.com) apoi adaugate puncte in locuri strategice , iar in mom in care apesi pe un anumit punct d p "macheta" .. sa`ti arate o poza facuta pe stadion in zona respectiva .

greco07.12.2006 09:27

Da, sa stii ca asta e o idee foarte buna ! Poate o vom pune in aplicare in curand...

puyol08.12.2006 04:39

eu cred ca ceva bun pt forum ar fi ''revenirea'' rubricii ´saptamana stelista´

forever_STEAUA09.12.2006 13:31

Propun o campanie pe prima pagina impotriva fituicii numite sport total, in special a lui banciu(ciu) si a lui a. Balan. Nu cred ca are sens sa enumar motivele, v-ati plictisi dupa primele 20 de quote-uri... Si nu as fi nici la jumatate...

 

Spre ex:

 

Posted in Gigi by Andrei Balan on December 9th, 2006  

 

Unirea Urziceni - CFR Cluj 1-3 (0-2)

 

Pandurii - Dinamo 0-1 (0-0)

 

Craiova - Steaua 3-1 (1-0)

 

Sper sa nimeresc macar unul, sa zicem , la intimplare, ultimul. :)  

***alex***04.01.2007 19:06

Bannerul cu "60 de ani de Stelism" nu prea e potrivit, cand l-am vazut prima oara am crezut ca a murit cineva si ca e pus in semn de doliu, mai ales ca sunt si anii aia 1947-2007.

 

Poate alt fundal si niste poze cu emblemele clubului de-a lungul timpului ar fi mai indicat.

Lavy_*_04.01.2007 19:10

are dreptate Alex.Negrul acela..... :roll: plus scrisul cu alb :roll:.......

SebaSS06.01.2007 10:16
Ne gandim din ce in ce mai serios pentru marirea rezolutiei la 1024x768

Ce parere aveti?

 

Pai tot ziceati ca o mariti. E o idee foarte buna. M-am saturat sa vad site-ul ca o mica fasie pe mijlocul monitorului.

^Cody11.01.2007 09:23

Eu cred ca ar trebui actualizate mai "des" anumite articole din site, unul ar fi programul returului de campionat.

cyril_thereau17.01.2007 19:12

chiar imi place. poate niste interviuri cu marile glorii ale Stelei, Duckadam , spre exemplu, in rest e OK!

cyril_thereau18.01.2007 18:08

mi se pare o prostie sa nu pot pune avataruri ca trebuie sa aiba mai putin de 80 pixeli si nu stiu ce! rezolvati problema asta!!!!

axl2322.01.2007 11:14

revedeam interviurile fcsteaua cu MM si Becali, ce-ar fi daca ati incerca niste interviuri cu Razvan Lucescu sau Mircea Rednic? m-ar interesa parerea lor despre clubul Steaua, despre jucatorii Stelei, NU si despre conducatori (pentru ca lucrul asta se stie) sau despre antrenori (nu e elegant sa intrebi si cu atat mai putin sa raspunzi).

sper sa nu fiu injurat pentru propunerea asta, mult succes!

SebaSS23.01.2007 15:58

Rezolutia domne, rezolutia din anul 1024!! Banuiesc ca sub 5% din cei ce intra pe site mai au rezolutia 800 cu 600...dar ma rog. Voi decideti.

Raul198803.02.2007 08:13

eu mai m-am uitat si pe alte pagini de alte cluburi dar nu am vazut unu asa frumos ca al nostru pot sa zic numai compliment :wink:

eu as propune un fan shop unde membri pot sa cumpere manusi de Steaua ,tricouri, steaguri... si unde sa poti sa comandezi bilete de meciuri

idea asta cred ca ar fii greu realisata

:roll: da din parerea mea ar fi ceva grosav :D

sergiu_titan06.02.2007 18:15

de ce mi s-a sters postul ?

 

Ti s-a dat posibilitatea sa reformulezi.

E de prisos sa spun ca trebuie sa folosesti

cuvinte decente si sa faci propuneri decente.

Daca esti obsedat sexual,incearca alte site-uri.

Daca iti arde de misto,idem.

Moderatorii

bodanelu09.03.2007 16:00

@George de ceva timp, intru pe site, si cand dau sa intru pe forum imi apare:

phpBB : Critical Error[/br][br][/br][br]Error creating new session[br][/br][br][/br]DEBUG MODE[br][/br][br][/br]SQL Error : 1114 The table 'sp_forum_sessions' is full[br][/br][br][/br]INSERT INTO sp_forum_sessions (session_id, session_user_id, session_start, session_time, session_ip, session_page, session_logged_in, session_admin) VALUES ('330955dde8d0eb7290442aa3136598d0', 2512, 1173455934, 1173455934, '8d550057', 0, 1, 0)[br][/br][br][/br]Line : 187[br][/br]File : sessions.php

 

dupa cateva zeci de refresh-uri reusesc sa intru

forever_STEAUA09.03.2007 16:05

Aici e raspunsul lui George... A mai fost pusa aceeasi intrebare mai devreme. Si eu am patit la fel in ultimele doua zile...

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=5935

bodanelu09.03.2007 16:06

mersi :)

n`am stat sa caut daca s-a mai intrebat :D

«1121314151659»