Ai dreptate, e o idee buna.
Ai dreptate, e o idee buna.
Ne gandim din ce in ce mai serios pentru marirea rezolutiei la 1024x768
Ce parere aveti?
Eu propun sa stergeti posturile care se refera la calitatile fizice ale fotbalistilor, sa stergeti topicurile deschise aiorea de utilizatori , deja se vad repercusiunile posturilor din ce in ce mai proaste. S-a diminuat serios traficul pe forum. Inainte cand intram dupa doua trei ore erau raspunsuri la toate topicurile si mult mai multi utilizatori activi... Acum cand intru dupa 2-3 ore vad numai putine raspunsuri si alea pe langa subiect.
Ne gandim din ce in ce mai serios pentru marirea rezolutiei la 1024x768
Ce parere aveti?
O idee foarte buna...
de cate ori tb sa scriu id si parola ,ca sa ma pot autentifica si eu?
ma enerveaza la culme asta!
Deoarece am constatat ca orice user nou abuzeaza de drepturile oferite de acest site si deschide topicuri de la primul post, propun ca un topic indiferent de sectiune sa poata fi deschis de un user cu cel putin 50 de posturi de exemplu, iar in cazul in care are sub 50 sa trimita un mail unui moderator cu topicul pe care vrea sa il deschida.
Propun acest lucru deoarece sunt multi cei care se inscriu pt prima data si in special de la echipe adverse care deschid topicuri si posteaza tot felul de aberatii!
Eu propun sa stergeti posturile care se refera la calitatile fizice ale fotbalistilor, sa stergeti topicurile deschise aiorea de utilizatori , deja se vad repercusiunile posturilor din ce in ce mai proaste. S-a diminuat serios traficul pe forum. Inainte cand intram dupa doua trei ore erau raspunsuri la toate topicurile si mult mai multi utilizatori activi... Acum cand intru dupa 2-3 ore vad numai putine raspunsuri si alea pe langa subiect.
Ai dreptate, in principiu... problema e ca la un forum ca acesta e foarte mult de moderat iar noi nu avem suficient timp. Dupa cum spuneam, munca la fcsteaua.ro are loc in proportie de 99% "in umbra"... orice modificare la site e de fapt urmarea unei cantitati de timp pierdut.
Deoarece am constatat ca orice user nou abuzeaza de drepturile oferite de acest site si deschide topicuri de la primul post, propun ca un topic indiferent de sectiune sa poata fi deschis de un user cu cel putin 50 de posturi de exemplu, iar in cazul in care are sub 50 sa trimita un mail unui moderator cu topicul pe care vrea sa il deschida.Propun acest lucru deoarece sunt multi cei care se inscriu pentru prima data si in special de la echipe adverse care deschid topicuri si posteaza tot felul de aberatii!
O sa ne interesam cat de usor se poate face acest lucru. Dupa cum probabil ai vazut forumul (spre deosebire de restul site-ului) nu este facut de noi, ci imprumutat (e un forum standard - PhpBB) asa ca s-ar putea sa nu fie chiar usor de facut asemenea modificari.
Dar chiar si asa, n-ai cum sa-i opresti pe cei care intra si scriu tampenii pe topicurile deja deschise. Si, chiar daca sunt mai putini, destui dintre cei cu multe sute de posturi fac asta...
Corect..dar..macar sa nu mai deschida topicuri noi!
Multumesc!
e f dragutza ideea sa avem asa ceva ... doar ca este f costisitor... trebuie gasita o camera care sa filmeze la 360 de grade , apoi trebuie facut un film destul de complicat .. destul de dificil .Eu zic ca ar fhi mult mai simplu facuta macheta stadionului (nu stiu daca este buna cea d p steauafc.com) apoi adaugate puncte in locuri strategice , iar in mom in care apesi pe un anumit punct d p "macheta" .. sa`ti arate o poza facuta pe stadion in zona respectiva .
Da, sa stii ca asta e o idee foarte buna ! Poate o vom pune in aplicare in curand...
eu cred ca ceva bun pt forum ar fi ''revenirea'' rubricii ´saptamana stelista´
Propun o campanie pe prima pagina impotriva fituicii numite sport total, in special a lui banciu(ciu) si a lui a. Balan. Nu cred ca are sens sa enumar motivele, v-ati plictisi dupa primele 20 de quote-uri... Si nu as fi nici la jumatate...
Spre ex:
Posted in Gigi by Andrei Balan on December 9th, 2006
Unirea Urziceni - CFR Cluj 1-3 (0-2)
Pandurii - Dinamo 0-1 (0-0)
Craiova - Steaua 3-1 (1-0)
Sper sa nimeresc macar unul, sa zicem , la intimplare, ultimul.
![]()
Bannerul cu "60 de ani de Stelism" nu prea e potrivit, cand l-am vazut prima oara am crezut ca a murit cineva si ca e pus in semn de doliu, mai ales ca sunt si anii aia 1947-2007.
Poate alt fundal si niste poze cu emblemele clubului de-a lungul timpului ar fi mai indicat.
are dreptate Alex.Negrul acela..... :roll: plus scrisul cu alb :roll:.......
Ne gandim din ce in ce mai serios pentru marirea rezolutiei la 1024x768Ce parere aveti?
Pai tot ziceati ca o mariti. E o idee foarte buna. M-am saturat sa vad site-ul ca o mica fasie pe mijlocul monitorului.
Eu cred ca ar trebui actualizate mai "des" anumite articole din site, unul ar fi programul returului de campionat.
chiar imi place. poate niste interviuri cu marile glorii ale Stelei, Duckadam , spre exemplu, in rest e OK!
mi se pare o prostie sa nu pot pune avataruri ca trebuie sa aiba mai putin de 80 pixeli si nu stiu ce! rezolvati problema asta!!!!
revedeam interviurile fcsteaua cu MM si Becali, ce-ar fi daca ati incerca niste interviuri cu Razvan Lucescu sau Mircea Rednic? m-ar interesa parerea lor despre clubul Steaua, despre jucatorii Stelei, NU si despre conducatori (pentru ca lucrul asta se stie) sau despre antrenori (nu e elegant sa intrebi si cu atat mai putin sa raspunzi).
sper sa nu fiu injurat pentru propunerea asta, mult succes!
Rezolutia domne, rezolutia din anul 1024!! Banuiesc ca sub 5% din cei ce intra pe site mai au rezolutia 800 cu 600...dar ma rog. Voi decideti.
eu mai m-am uitat si pe alte pagini de alte cluburi dar nu am vazut unu asa frumos ca al nostru pot sa zic numai compliment :wink:
eu as propune un fan shop unde membri pot sa cumpere manusi de Steaua ,tricouri, steaguri... si unde sa poti sa comandezi bilete de meciuri
idea asta cred ca ar fii greu realisata
:roll: da din parerea mea ar fi ceva grosav ![]()
de ce mi s-a sters postul ?
Ti s-a dat posibilitatea sa reformulezi.
E de prisos sa spun ca trebuie sa folosesti
cuvinte decente si sa faci propuneri decente.
Daca esti obsedat sexual,incearca alte site-uri.
Daca iti arde de misto,idem.
Moderatorii
@George de ceva timp, intru pe site, si cand dau sa intru pe forum imi apare:
phpBB : Critical Error[/br][br][/br][br]Error creating new session[br][/br][br][/br]DEBUG MODE[br][/br][br][/br]SQL Error : 1114 The table 'sp_forum_sessions' is full[br][/br][br][/br]INSERT INTO sp_forum_sessions (session_id, session_user_id, session_start, session_time, session_ip, session_page, session_logged_in, session_admin) VALUES ('330955dde8d0eb7290442aa3136598d0', 2512, 1173455934, 1173455934, '8d550057', 0, 1, 0)[br][/br][br][/br]Line : 187[br][/br]File : sessions.php
dupa cateva zeci de refresh-uri reusesc sa intru
Aici e raspunsul lui George... A mai fost pusa aceeasi intrebare mai devreme. Si eu am patit la fel in ultimele doua zile...
mersi ![]()
n`am stat sa caut daca s-a mai intrebat ![]()