FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1111213141559»
bodanelu01.09.2006 09:03

salut,

vreau si eu tutorialele si site-urile pt tutoriale!

 

mersi!

rosual_bastru08.09.2006 15:15

si eu vreau mai multe videouri :oops:

se7en12.09.2006 17:49
salut,

vreau si eu tutorialele si site-urile pt tutoriale!

 

mersi!

Sper sa iti fie de folos:

 

http://www.computerarts.co.uk/tutorials/2d/

http://www.phong.com/tutorials/

http://www.spoono.com/photoshop/tutorials/

http://www.absolutecross.com/tutorials/photoshop/

http://www.tutorialized.com/tutorials/Photoshop/1

http://www.photoshopcafe.com/tutorials.htm

 

Edit: Poate ati putea sa puneti pozele facute pentru UEFA Champions League de catre jucatorii Stelei la sectiunea echipei, unele poze nu sunt asa bune. Pagina de pe site-ul UEFA dedicata Stelei, click pe numele jucatorului si puteti vedea si o poza mare: http://www.UEFA.com/footballEurope/Club=50...on=1/index.html

George Stan12.09.2006 19:36

Colegul nostru se7en este autorul temei principale de design a siteului. De asemenea el a fost indeajuns de amabil sa accepte o colaborare cu siteul pe partea de design. Cum talent are cu carul, asteptati-va si la alte chestii eye-candy. Multumim!

SteauaToronto13.09.2006 01:24

Bravo! Bine ai venit in echipa noastra! Eu sunt Toronto, nebunul siteului :)) ca trebuie sa fie unul la fiecare site...

 

Eu ma ocup de pozele de la echipa o sa schimb ce ai zis...

 

SALUT!

bodanelu13.09.2006 06:12

La cat mai multe gfx frumoase :)

se7en13.09.2006 11:25

Mersi pentru primire :).

stephitza15.09.2006 21:17

Na aici e mai bine ?ca m-ati enervat :(:(:(:(:(:(:(:(

***alex***16.09.2006 13:12

Poate faceti ceva sa mearga forumul si dupa fiecare meci important!

bodanelu16.09.2006 13:59

da da da! @alex are dreptate!

$teauA19.09.2006 03:56
Mersi pentru primire :).

 

Frumos banner dar ai taiat un pic varful de jos hehe :D

se7en19.09.2006 11:44

Observasem prea tarziu. Bine ai venit pe site apropo! :)

Ady-das25.09.2006 19:52

Am un videoclip mix, facut cu primele meciuri din GRUPA E. Are muzica pe fundal si alte efecte , daca doriti sa il puneti pe sit pentru a fi downloadad intrati pe id de mess stalin_adi !!!

M@rmota03.10.2006 19:11

Am si eu o intrebare..se poate adauga si un buton de delete langa butonul de edit pt mesajele postate ? Am remarcat ca uneori IE pare sa nu incarce pagina si daca dau submit iar imi apare postul de 2 ori unul dupa altul..sau macar o conditie bagata in codul sitului..daca apare acelasi mesaj de la acelasi user sa fie sters automat..

_yang03.10.2006 20:07

@M@rmota

 

Mi s-a intamplat si mie dar stai linistita ca le sterge moderatorul...

Motanu D03.10.2006 20:47
Am remarcat ca uneori IE pare sa nu incarce pagina

 

Ai incercat sa folosesti un browser ? Firefox, Opera, etc... ?

Cat despre butonul de delete ar fi util. Dar lumea ar abuza de el.

Asa cum zicea si _yang, exista moderatorii care isi fac treaba si sterg posturile duble.

SteauaToronto03.10.2006 23:24

IE trebuie sa mearga! E cel mai bun de pe piata!

 

Restul: Mozzilla Opera sunt proaste rau! Cam toata siteurile sunt facute pentru IE!

M@rmota04.10.2006 09:57

@Motanu

E ok daca le sterge moderatorul..eu am patit-o de 2 ori si am editat ca sa nu apara de 2 ori..pt ca mi s-a parut nelalocul lui..si am lasat asa..

@SteauaToronto

IE merge..nu am spus ca ar crapa aplicatia sau ceva de genul..pur si simplu pare ca face un refresh si atunci mai dau o data submit si apare de 2 ori mesajul :roll:

Ramon Sanchez Pizjuan04.10.2006 13:30
IE trebuie sa mearga!  E cel mai bun de pe piata!

 

Restul: Mozzilla Opera sunt proaste rau! Cam toata siteurile sunt facute pentru IE!

 

Ce gluma buna :)

Afla de la mine ca IE este CEL MAI PROST de pe piatza, nu cel mai bun. Are cea mai proasta implementare de css, de js, si chiar de html. Doar ca microsoft l-a bagat pe gat la 70% din useri si a fortat unii dezvoltatori sa-si optimizeze siteurile pt el.

nemurytorul13.10.2006 00:35

mai fratilor am si eu o nedumerire : de ce nu se face un top klumea cu cele mai bune si faine wallpapere despre Steaua?

eu si altii ne chinuim sa facem stelistii mai bucurosi prin aceasta munca daca se poate spune asa...

ar fi bine sa se faca : un top, contor download, etc....

astept raspuns de la un admin al site-ului

cristy_fansteaua15.10.2006 11:21

Poy....o imbunatatire f buna pt acest site este sa faceti si voi o sectiune pt o vizita viutuala a stadionului Ghencea.....dak vreti o buna inspiratie intrati aici http://www.realmadrid.es/elclub/tour/portada_eng.htm

***alex***16.10.2006 12:01

Eu propun sa se reduca numarul de moderatori.

_yang26.10.2006 09:57

 

Asta e propunere pentru site-ul oficial cred...

FANATIK RED-BLUE28.10.2006 16:29

Sunteti cam visatori... Nu va inchipuiti ce greu e sa faci asa ceva?

***alex***31.10.2006 20:28

Pentru ca forumul a devenit cam monoton in ultimul timp si intra din ce in ce mai putini, as propune sa inchidem topicul cu "Stirile zilei", si pentru fiecare stire importanta sa deschidem un topic nou unde subiectul va fi dezbatut de fiecare. Asa vor fi mai multe subiecte. In topicul cu stiri, unul scrie o stire, altul alta stire, unu revine la prima stire...

 

Sper sa fiu bagat in seama si sa primesc un raspuns ca vad ca nu prea se face nimic desi sunt propuneri!

«1111213141559»