salut,
vreau si eu tutorialele si site-urile pt tutoriale!
mersi!
salut,
vreau si eu tutorialele si site-urile pt tutoriale!
mersi!
si eu vreau mai multe videouri
salut,vreau si eu tutorialele si site-urile pt tutoriale!
mersi!
Sper sa iti fie de folos:
http://www.computerarts.co.uk/tutorials/2d/
http://www.phong.com/tutorials/
http://www.spoono.com/photoshop/tutorials/
http://www.absolutecross.com/tutorials/photoshop/
http://www.tutorialized.com/tutorials/Photoshop/1
http://www.photoshopcafe.com/tutorials.htm
Edit: Poate ati putea sa puneti pozele facute pentru UEFA Champions League de catre jucatorii Stelei la sectiunea echipei, unele poze nu sunt asa bune. Pagina de pe site-ul UEFA dedicata Stelei, click pe numele jucatorului si puteti vedea si o poza mare: http://www.UEFA.com/footballEurope/Club=50...on=1/index.html
Colegul nostru se7en este autorul temei principale de design a siteului. De asemenea el a fost indeajuns de amabil sa accepte o colaborare cu siteul pe partea de design. Cum talent are cu carul, asteptati-va si la alte chestii eye-candy. Multumim!
Bravo! Bine ai venit in echipa noastra! Eu sunt Toronto, nebunul siteului
ca trebuie sa fie unul la fiecare site...
Eu ma ocup de pozele de la echipa o sa schimb ce ai zis...
SALUT!
La cat mai multe gfx frumoase ![]()
Mersi pentru primire
.
Na aici e mai bine ?ca m-ati enervat ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Poate faceti ceva sa mearga forumul si dupa fiecare meci important!
da da da! @alex are dreptate!
Mersi pentru primire.
Frumos banner dar ai taiat un pic varful de jos hehe ![]()
Observasem prea tarziu. Bine ai venit pe site apropo! ![]()
Am un videoclip mix, facut cu primele meciuri din GRUPA E. Are muzica pe fundal si alte efecte , daca doriti sa il puneti pe sit pentru a fi downloadad intrati pe id de mess stalin_adi !!!
Am si eu o intrebare..se poate adauga si un buton de delete langa butonul de edit pt mesajele postate ? Am remarcat ca uneori IE pare sa nu incarce pagina si daca dau submit iar imi apare postul de 2 ori unul dupa altul..sau macar o conditie bagata in codul sitului..daca apare acelasi mesaj de la acelasi user sa fie sters automat..
@M@rmota
Mi s-a intamplat si mie dar stai linistita ca le sterge moderatorul...
Am remarcat ca uneori IE pare sa nu incarce pagina
Ai incercat sa folosesti un browser ? Firefox, Opera, etc... ?
Cat despre butonul de delete ar fi util. Dar lumea ar abuza de el.
Asa cum zicea si _yang, exista moderatorii care isi fac treaba si sterg posturile duble.
IE trebuie sa mearga! E cel mai bun de pe piata!
Restul: Mozzilla Opera sunt proaste rau! Cam toata siteurile sunt facute pentru IE!
@Motanu
E ok daca le sterge moderatorul..eu am patit-o de 2 ori si am editat ca sa nu apara de 2 ori..pt ca mi s-a parut nelalocul lui..si am lasat asa..
@SteauaToronto
IE merge..nu am spus ca ar crapa aplicatia sau ceva de genul..pur si simplu pare ca face un refresh si atunci mai dau o data submit si apare de 2 ori mesajul :roll:
IE trebuie sa mearga! E cel mai bun de pe piata!
Restul: Mozzilla Opera sunt proaste rau! Cam toata siteurile sunt facute pentru IE!
Ce gluma buna ![]()
Afla de la mine ca IE este CEL MAI PROST de pe piatza, nu cel mai bun. Are cea mai proasta implementare de css, de js, si chiar de html. Doar ca microsoft l-a bagat pe gat la 70% din useri si a fortat unii dezvoltatori sa-si optimizeze siteurile pt el.
mai fratilor am si eu o nedumerire : de ce nu se face un top klumea cu cele mai bune si faine wallpapere despre Steaua?
eu si altii ne chinuim sa facem stelistii mai bucurosi prin aceasta munca daca se poate spune asa...
ar fi bine sa se faca : un top, contor download, etc....
astept raspuns de la un admin al site-ului
Poy....o imbunatatire f buna pt acest site este sa faceti si voi o sectiune pt o vizita viutuala a stadionului Ghencea.....dak vreti o buna inspiratie intrati aici http://www.realmadrid.es/elclub/tour/portada_eng.htm
Eu propun sa se reduca numarul de moderatori.
Asta e propunere pentru site-ul oficial cred...
Sunteti cam visatori... Nu va inchipuiti ce greu e sa faci asa ceva?
Pentru ca forumul a devenit cam monoton in ultimul timp si intra din ce in ce mai putini, as propune sa inchidem topicul cu "Stirile zilei", si pentru fiecare stire importanta sa deschidem un topic nou unde subiectul va fi dezbatut de fiecare. Asa vor fi mai multe subiecte. In topicul cu stiri, unul scrie o stire, altul alta stire, unu revine la prima stire...
Sper sa fiu bagat in seama si sa primesc un raspuns ca vad ca nu prea se face nimic desi sunt propuneri!