FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«191011121359»
ADRIAN PACURAR12.06.2006 14:27

Preferam sa fie ca si o mica istorie in timp "real" a forumului :).Si se vor pastra...

alex ripper12.06.2006 16:07

dupa o perioada vor disparea...perioada noi o vom decide.

Alextds12.06.2006 21:34

A fost o sugestie nu am dat cu parul si nu am sugerat sa fie sterse am zis sa fie mutate in Arhiva (adica sa fie pastrate) ca sa putem sa le vedem mai bine pe cele de actualitate sau in care se mai scrie.

Si tot sugestie: din cate am observat (pt ca nu prea m-a ajutat sa gasesc topicul de care am zis mai sus ca il cautam) la perioda aia de timp de unde poti selecta subiectele sunt luate dupa data cand au fost create nu se poate face ceva incat sa se selecteze dupa data cand au fost modificate? (stiu ca topicul a fost modificat acum 2-3 saptamani dar nu am cum sa stiu cand a fost deschis).

Si nu in ultimul rand multumesc pentru promtitudinea cu care ati raspuns la primul mesaj.

ADRIAN PACURAR13.06.2006 14:30

scrie la primul post data cand a fost postat , multumim pentru sugestii .

radical29.06.2006 14:52

Care are cunostina bune de php sa ma contacteze va rog pe privat!

I.N.Money30.06.2006 16:07

Ar fi frumos,pe forum,la sectiunea cu echipa sa puneti la fiecare jucator o poza....

Melku11.07.2006 17:33

As vrea sa avem in forum o categ. generala numita "Totul despre" in care sa fie prezentate stadioane, jucatori, echipe nationale cu toate detaliile posibile si pozele. De exemplu as vrea sa stiu si eu toata istoria stadionului Ghencea si as vrea sa vad poze mai vechi...

cypryan12.07.2006 16:20

:lol: Steaua cea mai tare!sunt nou pe acest forum si pe acest site dar sunt fan Steaua de cand m-am nascut,

am o intrebare in special pentru.moderator,exsista posibilitatea de a intra pe site sau in special PE FORUM de pe wap?

adica sa fie si o varianta pentru. wap ,daca exsista vreo adresa si pentru.wap va rog sa mi-o spuneti si mie e mai usor sa intru pe telefonul mobil sa sa fiu la curent cu tot ce se intampla cu echipa ,mea de suflet Steaua,ASTEPT UN MAIL C***@*** SAU SMS LA 0723813670 ,MERSI FAIN!!!

Hiram04.08.2006 18:23

Urmeaza cumva o noua versiune a sitului? Situl mi se pare deja putin cam aglomerat si dezordonat. Calitatea informatiei este foarte buna insa lasa de dorit modul cum este dispusa pe site.

O noua versiune a sitului ar fi primita cu bucurie de toti stelistii. Sper sa nu fie cu suparare ca mi-am dat si eu cu parerea.

bodanelu04.08.2006 18:41

ieri ma uitam in arhivele cu poze cand pe la unele imi dadea eroare de php.. ceva de genul unexpected ..... on line xxx

Virgil04.08.2006 19:22
As vrea sa avem in forum o categ. generala numita "Totul despre" in care sa fie prezentate stadioane, jucatori, echipe nationale cu toate detaliile posibile si pozele. De exemplu as vrea sa stiu si eu toata istoria stadionului Ghencea si as vrea sa vad poze mai vechi...

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1827

 

Stadionul Ghencea - Templul fotbalului romanesc :

SCURT ISTORIC

Steaua evolueazã pe acest stadion din anul 1974. Inaugurarea a fost fãcutã cu ocazia partidei old-boys Steaua - Dinamo și meciul amical disputat în compania formației OFK Belgrad, terminat la egalitate, 2-2. Golul marcat de George Tãtãru în acest meci a fost primul gol marcat pe acest stadion, fiind înscris la poarta din dreptul peluzei I, peluza care este ocupatã acum de galeria stelistã.

 

Din pacate,imagini ale stadionului dinaintea modernizarii nu am prea gasit pe site-uri.

bodanelu05.08.2006 15:48

ceva probleme cu site-ul? ma refer la pagina principala care la mine se vede foarte urat

VladM09.08.2006 16:13

sa aiba mai multe filmulete si mai multe emoticons steagcruce2 steag2 steagro :twisted: 8) zic eu

***alex***09.08.2006 16:17

De abea s-a imbunatatit la capitolul emoticons si vrei altele? :D

VladM10.08.2006 09:10

si mie mi se pare cool fular-campionii

SebaS10.08.2006 09:57

se va mari rezolutia site-lui? la un 1024...?

VladM10.08.2006 12:27

,,SebaS''

 

ar trebui steagro

jaap12.08.2006 12:36

a cazut initiativa cu transmirea live, aici pe site, a meciurilor Stelei?

bijoux_bz12.08.2006 12:50

site-ul e excelent. mai multe stiri si interviuri exclusive si bineinteles meciurile transmise live l-ar face absolut perfect. mult succes baietilor care se ocupa de el!!!

bodanelu18.08.2006 02:21

2 probleme:

ieri, 17-08-06 a fost picat situl cam destul de mult

azi am o problema la navigarea in forum:

phpBB : Critical Error



Error clearing sessions table



DEBUG MODE



SQL Error : 1034 Incorrect key file for table 'sp_forum_sessions'; try to repair it



DELETE FROM sp_forum_sessions WHERE session_time < 1155863896 AND session_id <> 'b412afcfa74b636749942f84722a8b31'



Line : 483

File : sessions.php

mi se intampla cand sunt intr-un topic si vreau sa ma intorc la pagina principala a forumului!

 

later edit: am mai intalnit o eroare asemanatoare cand am dat submit la postarea acestui mesaj!

***alex***18.08.2006 02:25

Trebuie sa dai refresh cand apare eroarea si isi revine. Asa imi face si mie, o sa se repare sigur.

bodanelu18.08.2006 02:43

da, am observat ca merge... eu am prezentat`o aici ca un admin sa o rezolve :)

Virgil18.08.2006 07:46

Problema e cunoscuta.Se va remedia.

forever_STEAUA18.08.2006 09:19

Pot sa spun si eu ceva? :D

 

E super enervanta chestia asta :twisted: Mi se strica refreash-ul :twisted:

George Stan18.08.2006 10:07

Mai apare problema?

Am facut niste reparatii, mie nu imi mai apare, astept plangeri. Mersi

«191011121359»