Preferam sa fie ca si o mica istorie in timp "real" a forumului
.Si se vor pastra...
Preferam sa fie ca si o mica istorie in timp "real" a forumului
.Si se vor pastra...
dupa o perioada vor disparea...perioada noi o vom decide.
A fost o sugestie nu am dat cu parul si nu am sugerat sa fie sterse am zis sa fie mutate in Arhiva (adica sa fie pastrate) ca sa putem sa le vedem mai bine pe cele de actualitate sau in care se mai scrie.
Si tot sugestie: din cate am observat (pt ca nu prea m-a ajutat sa gasesc topicul de care am zis mai sus ca il cautam) la perioda aia de timp de unde poti selecta subiectele sunt luate dupa data cand au fost create nu se poate face ceva incat sa se selecteze dupa data cand au fost modificate? (stiu ca topicul a fost modificat acum 2-3 saptamani dar nu am cum sa stiu cand a fost deschis).
Si nu in ultimul rand multumesc pentru promtitudinea cu care ati raspuns la primul mesaj.
scrie la primul post data cand a fost postat , multumim pentru sugestii .
Care are cunostina bune de php sa ma contacteze va rog pe privat!
Ar fi frumos,pe forum,la sectiunea cu echipa sa puneti la fiecare jucator o poza....
As vrea sa avem in forum o categ. generala numita "Totul despre" in care sa fie prezentate stadioane, jucatori, echipe nationale cu toate detaliile posibile si pozele. De exemplu as vrea sa stiu si eu toata istoria stadionului Ghencea si as vrea sa vad poze mai vechi...
:lol: Steaua cea mai tare!sunt nou pe acest forum si pe acest site dar sunt fan Steaua de cand m-am nascut,
am o intrebare in special pentru.moderator,exsista posibilitatea de a intra pe site sau in special PE FORUM de pe wap?
adica sa fie si o varianta pentru. wap ,daca exsista vreo adresa si pentru.wap va rog sa mi-o spuneti si mie e mai usor sa intru pe telefonul mobil sa sa fiu la curent cu tot ce se intampla cu echipa ,mea de suflet Steaua,ASTEPT UN MAIL C***@*** SAU SMS LA 0723813670 ,MERSI FAIN!!!
Urmeaza cumva o noua versiune a sitului? Situl mi se pare deja putin cam aglomerat si dezordonat. Calitatea informatiei este foarte buna insa lasa de dorit modul cum este dispusa pe site.
O noua versiune a sitului ar fi primita cu bucurie de toti stelistii. Sper sa nu fie cu suparare ca mi-am dat si eu cu parerea.
ieri ma uitam in arhivele cu poze cand pe la unele imi dadea eroare de php.. ceva de genul unexpected ..... on line xxx
As vrea sa avem in forum o categ. generala numita "Totul despre" in care sa fie prezentate stadioane, jucatori, echipe nationale cu toate detaliile posibile si pozele. De exemplu as vrea sa stiu si eu toata istoria stadionului Ghencea si as vrea sa vad poze mai vechi...
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=1827
Stadionul Ghencea - Templul fotbalului romanesc :
SCURT ISTORIC
Steaua evolueazã pe acest stadion din anul 1974. Inaugurarea a fost fãcutã cu ocazia partidei old-boys Steaua - Dinamo și meciul amical disputat în compania formației OFK Belgrad, terminat la egalitate, 2-2. Golul marcat de George Tãtãru în acest meci a fost primul gol marcat pe acest stadion, fiind înscris la poarta din dreptul peluzei I, peluza care este ocupatã acum de galeria stelistã.
Din pacate,imagini ale stadionului dinaintea modernizarii nu am prea gasit pe site-uri.
ceva probleme cu site-ul? ma refer la pagina principala care la mine se vede foarte urat
sa aiba mai multe filmulete si mai multe emoticons steagcruce2 steag2 steagro :twisted: 8) zic eu
De abea s-a imbunatatit la capitolul emoticons si vrei altele? ![]()
si mie mi se pare cool ![]()
se va mari rezolutia site-lui? la un 1024...?
,,SebaS''
ar trebui steagro
a cazut initiativa cu transmirea live, aici pe site, a meciurilor Stelei?
site-ul e excelent. mai multe stiri si interviuri exclusive si bineinteles meciurile transmise live l-ar face absolut perfect. mult succes baietilor care se ocupa de el!!!
2 probleme:
ieri, 17-08-06 a fost picat situl cam destul de mult
azi am o problema la navigarea in forum:
phpBB : Critical Error Error clearing sessions table DEBUG MODE SQL Error : 1034 Incorrect key file for table 'sp_forum_sessions'; try to repair it DELETE FROM sp_forum_sessions WHERE session_time < 1155863896 AND session_id <> 'b412afcfa74b636749942f84722a8b31' Line : 483 File : sessions.php
mi se intampla cand sunt intr-un topic si vreau sa ma intorc la pagina principala a forumului!
later edit: am mai intalnit o eroare asemanatoare cand am dat submit la postarea acestui mesaj!
Trebuie sa dai refresh cand apare eroarea si isi revine. Asa imi face si mie, o sa se repare sigur.
da, am observat ca merge... eu am prezentat`o aici ca un admin sa o rezolve ![]()
Problema e cunoscuta.Se va remedia.
Pot sa spun si eu ceva? ![]()
E super enervanta chestia asta :twisted: Mi se strica refreash-ul :twisted:
Mai apare problema?
Am facut niste reparatii, mie nu imi mai apare, astept plangeri. Mersi