FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

«1101112131459»
Motanu D18.08.2006 10:08

@George Stan:

 

La mine merge bine. Am dat vreo 30 de refreshuri si nu mai apare.

forever_STEAUA18.08.2006 10:12

@George Stan

 

Dar laude de ce nu astepti? :D

Si la mine merge fara nici o problema .

bodanelu18.08.2006 11:04

si la mine totul e ok accum! good job!

alex ripper18.08.2006 12:32

mie imi apare site-ul cu culori rosu si albastru...nu se pot schimba in alb visiniu sau alb rosu ca e un impact vizual mai puternic. 8)

bodanelu18.08.2006 12:41
alb visiniu sau alb rosu

 

urate combinatii de culori! cele mai frumoase: steag2 steaua_ro fularsteau2 fular-campionii

radical22.08.2006 00:49

Sectiunea "Despre Noi" a fost imbunatatita in viitorul apropiat toti adminii vor avea un id si un articol unde vor fi criticat/apreciati de cititori...

 

Aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...es/article/2358

alex ripper23.08.2006 09:41

serios alexdm? abia astept sa vad noi informatii despre mebrii echipei fcsteaua.ro :wink:

rosual_bastru23.08.2006 17:20

si eu :o :):D fularsteau2 fular-campioniifularultrasfularsteaua2forzateaua

bodanelu25.08.2006 13:11

se poate face ceva sa mearga mai bine forumul?

Motanu D25.08.2006 13:33

@bodanelu:

 

subscriu !

gabi2925.08.2006 18:24

schimbati layout-ul pe orizontala

mariti rezolutia la ceva de genul 1000:600 ca sa tineti cont si de toolbar-urile din browsere+taskbar si de scrollbar-ul din browser.

 

mai scapati de galbenul asta in exces, desi stiu ca e parte a Drapelului, faceti un script care sa puna un jpg cu steagul Romaniei pe fiecare pagina si in loc de galbenul asta folositi albul, e mai elegant si mai visually pleasant.

 

bara de meniu restructurata (sunt doua search-uri), continut w3c standard, opera.com e exemplu pentru mine in materie de simplitate si usurinta de acces la continut.

 

fara pop-up-urile alea odioase de download. inserati direct mirro1/2/3 in html in loc sa incarcati codul cu javascripturi (cred)

 

schimbati tema generala ca e OLD NEWS. nush ce exemplu sa va dau: www.sun.com si www.apple.com mai imi plac pentru orientarea pe orizontala.

 

mai renuntati la continutul de pe prima pagina care o ingreuneaza f.mult si e si destul de inutil.

 

de asemenea, faceti torrenti cu fisierele mai mari ca sa scadeti load-ul de pe serverul care gazduieste site-ul.

bodanelu29.08.2006 02:20

am si o mica propunere: in pagina principala se poate schimba ordinea postari mesajelor? sunt foarte greu de citit, si aici ma refer ca le citesc pe cele de acum, de ex 50, si cand intru peste 2-3 ore sunt 60, dar nu sunt la sfarsit si trebuie sa stau sa le caut, uneori negasindu`le pe toate!

uZy | @nDr3i29.08.2006 21:23

am zis odata si mai zic odata :)..delete topicuri sunt prea multe e prea multa aglomeratie :D...delete la toate cele vechi de cel putin peste o luna :)..pt ca sunt foarte multi useri si se aduna multe topicuri :)...no offence...anticipat

***alex***30.08.2006 05:31

Nu ca sunt prea multe topicuri, dar se inscrie nu stiu care de 13-14 ani si dezgroapa toate topicurile de anul asta :roll:

dbd30.08.2006 07:25

imbunatatire : bannerul de pe prima pagina ce ziceti de el ? ( acela cu " O STEA PRINTRE STELE " ) ???

voi face unul mai perfect si mai frumos inaintea meciului cu Real :) promit

Dawson30.08.2006 07:42

Poza e misto, dar in dreapta nu ai contrast.

SteauaToronto30.08.2006 09:31

E unul nou pus acum ia vedeti daca e bun :)?

Dawson30.08.2006 10:28

Asta nou este exceptional!!!

_yang31.08.2006 03:48

Ba frate nu te supara ca eu inteleg ca ai muncit acolo dar nu are ce cauta o poza cu Beckham sau Real Madrid pe prima pagina a site-ului !

***alex***31.08.2006 05:23

Arata mai bine ca precedentul, dar trebuia sa pui si tu o poza cu Steaua de acum, nu cand era Dorinel... :oops:

SteauaToronto31.08.2006 20:19

http://www.fcsteaua.ro/index/section/team_stats

 

Pozele si profilele jucatorilor au fost actualizate...

 

Alte sugestii postati aici!

AmuntBoy31.08.2006 20:42

e naspa bannerul

ce cauta acolo real madriz :((

 

vreau altul numai cu Steaua

***alex***01.09.2006 03:56

Cand dau sa intru la fosti jucatori/antrenori apare asta : Ne pare rau dar doar moderatori pot citi subiectele din acest forum :roll:

forever_STEAUA01.09.2006 07:56

Subscriu la ce a zis alex...

 

Eu vreau sa mearga! :twisted:

Ayrton01.09.2006 08:43
imbunatatire : bannerul de pe prima pagina ce ziceti de el ? ( acela cu " O STEA PRINTRE STELE " ) ???

voi face unul mai perfect si mai frumos inaintea meciului cu Real :) promit

 

draculas, primul era cam urat (pacat de poza)! Al doilea mai merge, cu toate ca e cam simplist!

 

PS: Daca esti novice cu Photoshop/Illustrator, te pot ajuta cu cateva tutoriale sau site-uri cu tutoriale.

Da-mi un PM!

«1101112131459»