Joga Bonito
Te-am ignorat complet de cateva luni si m-am simtit super bine.
Te-am lasat sa vorbesti si nu am zis nimic.
Dar nu pot sa nu iti raspund acum.Nu de alta dar vad ca vorbesti fara sa gandesti.
1,7 mil euro intr-o geanta nu inseamna nimic!
Nu e ilegal sa porti bani la tine.Indiferent de suma.
De asemenea, nu e ilegal sa te intalnesti cu prieteni daca ai bani la tine.
Ca s-a intalnit in Cluj Teia Sponte cu Coman e fix 0.
Ce dovedeste asta?
Ca stie Coman unde se bea bere mai ieftina?
Poate.
Becaliii s-a dus la dna si le-a aratat o foaie de hartie care demonstra ca acei bani erau pt un teren si ca ei trebuiau dati in ziua aia.
Pai frate, hai sa analizam dovezile.
Ce dovezi are dna-ul?
1.S-a intalnit Teia Sponte cu un fost jucator al Stelei la cj.
2.Teia Sponte avea bani la el.
Ce dovezi are gigelinho?
1. Banii nu au schimbat nici o mana.
2. Hartia care arata dorinta de a realiza o tranzactie si suma care trebuia platita: 1,7 mil euro.
Nu trebuie sa fii judecator ca sa vezi care dovezi sunt mai tari.
Hai sa va mai intreb ceva.
Cum se face ca l-au prins pe becalii fix in Cj?
Sa reformulez.
Cum se face ca l-au prins pe becalii fix in clujul lui paskaniii, prietenul numarul 1 al lui base?
Steaua a fost depunctata pe declaratii si fantezii.
Daca voiau sa depuncteze pe cineva, puteau depuncta pe cefere.
Nu de alta, dar dupa meciul uta-cefere, Zaharia a aparut la teve si s-a trezit sa zica ca cica sefii i-au cerut sa nu joace cu cefereul pe bune.
Asta nu e coruptie?
TAM TAM TAM!