cat poate sa ratezeeee nu se poatee
cat poate sa ratezeeee nu se poatee
Hai ca au ramas in 10
Ba da la al 5 lea fault reuseste sa ia al 2lea galben , da baiatu nu s-a lasat a vrut sa isi forteze norocu
in soseaua Stefan cel mare se arunca cu televizoare
Hai Unirea! ![]()
PLECATI ACASA
Hai ca e bine ![]()
Ce echipa au putut oameni aia sa faca acolo cu bani putini spre 0, asta se intampla cand oameni sunt bine alesi si sunt lasati sa isi faca meseria.
Musetel Dinamo!!!
Ce echipa au putut oameni aia sa faca acolo cu bani putini spre 0, asta se intampla cand oameni sunt bine alesi si sunt lasati sa isi faca meseria.
nu spre 0. De exemplu, pe Varga si tibi Balan s-au dat un milion jumatate...
Borcea e pur si simplu fantastic :laugh: . Si-a uitat copilu la stadion .
nu spre 0. De exemplu, pe Varga si tibi Balan s-au dat un milion jumatate...
Parca erau imprumutati
, oricum arlauskis, bilasco, brandan, brazilianu ala de la mijloc, Ferandes , mehmedovici,apostol , mara ,galamaz mai toti din lot sunt veniti pe sume mici .
Bah da nu auzi ca sunt suparati ca arbitri au iesit primi de la vestiare?cica daca se bateau aaia pa tunel : ![]()
Balenuta Iancu debiteaza pe 0tv:Steaua va fuziona prin absortie cu Unirea si va juca in CL....
Fantastic ce zice Iancu. Fantastic si Borcea cu fi'su.
Felicitari Unirii!
Cum poti sa-ti uiti copilul la stadion?
Felicitari Unirii!
Cum poti sa-ti uiti copilul la stadion?
Nu l-a uitat, a fugit putin pana la farmacie sa-si ia "vitaminele"!
Game, set si meci pt Petrescu!
Despre etapa abia incheiata?
1.Atentie jjj! In cazul in care nu au primit ,,nicio atentie" cei de la Iasi,Bergodi se dovedeste a nu fii cine stie ce antrenor pentru simplul fapt ca nu stie sa-si motiveze elevii.Oinfrangere cu 4-1 spune ceva, nu?
2.Arbitrii romani o comit din orice pozitie.La Pitesti(respectivului fluieras nu-i merita mentionat numele) la scorul de 1-0 in favoarea cufureilor gazdelor le-a fost refuzat un penalty si implicit eliminarea lui Nuno Claro.Viciere de rezultat!
3.Mailatii s-au intoxicat cu praz! Buldogul face dinnou dovada infatuarii sale atunci cand declara:,,Am avut ghinion.r.... trebuia sa castige meciul".Da bine,bre,expertule in ale fotbalului ,nu ti se pare ca atunci cand ,,o furi" cu 3-0 si adversarii mai si rateaza un penalty este dde bun simt sa taci?
4.Si arbitri straini mai gresesc.Potaile trebuiau sa termine meciul de la Urziceni cu 2 eliminati.Surprinzatoare atitudinea craciunescului care a spus la emisiunea lui nea Ovidiu ca golul javrelor a fost valabil.Pai nea ionele nu stii ca jocul se intrerupe la fluierul arbitrului si ca lovirea mingii dupa fluier se sanctioneaza cu cartonas galben?
5.In frenezia antrenamentului pentru CL,baietelul cu butelii si-a uitat fetita cu chibrituri la stadion,iar muc-cel-mic(recte piticul porno albrosu) s-a suparat pe ,,dom'profesor,care dom'profesor s-a aratat indignat de coalitia antipotai,coalitie care cica ar fii cuprins si malurile vestice ale Europei(ca d-aia au iesit arbitri inaintea jucatorilor din tunel).
6.Meciul cu fulgerul Timisoara ne-a demonstrat inca o data,daca mai era nevoie,ca in actuala formula noi nu avem ce cauta in Europa Liguie.
"Avocații mei m-au anunțat cã se lucreazã la hotãrârea finalã de la TAS. Am cerut în scris sã ni se comunice aceastã hotãrâre pânã la partida cu Urziceni. Mai devreme de 5-6 iunie nu vom avea un rãspuns final al TAS-ului. În momentul în care se va cunoaște decizia, se vor clarifica multe. E greu sã se dea o decizie împotriva FIFA.", a spus Marian Iancu
Decizia TAS urma sã fie comunicatã clubului de pe Bega pe 28 mai, iar toate premisele pãreau favorabile. În repetate rânduri patronul formației a declarat cã e optimist în privința deciziei. Ieri, acesta declara cã verdictul e în pronunțare și este doar o chestiune de timp pânã se va da decizia definitivã.
Zici ca sunt romani aia de la TAS, se taraganeaza incontinuu acest proces. Niste lepre. Cred ca e mana lui Borcea si acolo
) Ii cred in stare pe militienii astia.
Una tare:
"Dinamo-FC Brasov va fi arbitrat de Cristi Balaj, dupa ce echipa din Stefan cel Mare nu a mai dorit brigazi din strainatate."
Aaa, sa inteleg ca daca echipa din Stefan cel Mare il vrea pe Corpodean, se rezolva? In acest campionat, s-a cam facut "voia lui Dinamo" in orice moment... Mi-e scarba... FRF, sclavii lui Dinamo.
Distractia continua:
"Arbitri: Cristian Balaj - Aurel Onita, Cristi Nica"
Ba mai mult, baietii primesc si o brigada cu antecedente. Este incredibil, strigator la cer. Si presa, curvita ca de obicei, nu ciripeste nimic...
Nu ei nu au mai vrut , ci Brasovu . S-a transmis ca se doreste ca aceasta partida sa fie arbitrata de o brigada straina , dar Brasovu nu a raspuns , asa ca au hotarat sa mearga pe o brigada romaneasca .
Dinamo are asigurate cele 6 puncte , iar Muc cel mic nu o sa se omoare cu firea.
Lasa ca avem un infiltrat la Brasov care le va baga maidanezilor mortul in casa: Surdu,care a invatat din nou fotbalul de cand a plecat de la Steaua...
Lasa ca avem un infiltrat la Brasov care le va baga maidanezilor mortul in casa: Surdu,care a invatat din nou fotbalul de cand a plecat de la Steaua...
Facem pariu ca daca se adevereste ca Lacatus preia Brasovul iar uita Surdu tot fotbalul ? ![]()
Iti dai seama ca a Borcea a stat doar pe capul "lu' Nea Mircea si al lui Razvanel?"
Probabil ca una dintre conditii sa preia Nationala a fost sa "incurce" pe Dinamo.
E o stire in ziarele de astazi despre Kaizer. Iar l-a atentionat pe arbitrul dintreDinamo-Brasov,Cristi Balaj, "sa conduca bine" partida.
Cum a facut-o si-n meciul dintre Dinamo-Steaua din returul campionatului trecut.
Se mai zvoneste ca Prunea va fi arestat astazi.Vestile bune circula repede! ![]()
Speram ca Unirea sa bata pe Timisoara sa se termine cu javrele pentru mult timp.
Haha, 2-0.
Se fini pentru spurcati:) Felicitari pentru Razvan Lucescu! Daca era tasu' era 2-0 pentru spurky.
2-1 Unirea - campioana la acest scor!
Nu vine nimeni cu acuzele de blaturi? Ca la asta ne pricepem cel mai bine...
Bravo Brasov. Ai facut exact ce trebuia!
2-1 pentru Urziceni ![]()
Toti cei care v-ati luat de Lucescu si l-ati numit dinamovist sau blatist duceti-va la baie si dati-va doua palme.Asta e omul pe care vreau sa-l vad intr-o zi pe banca Stelei!