FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Discutii despre Liga 1 - editia 2008/2009

«134567»
emil072431.05.2009 18:42

e 2-1 pt Urziceni si 2-0 pt Brasov! deja nu mai conteaza meciul nostru cu Urziceniu!!!

1on31.05.2009 18:43

Goian n-a luat galben etapa trecutã, cu Urziceni?

Ronnie31.05.2009 18:49

@1on

La Dinamo la 34 de galbene primite se sta. :)

emil072431.05.2009 18:49
Toti cei care v-ati luat de Lucescu si l-ati numit dinamovist sau blatist duceti-va la baie si dati-va doua palme.Asta e omul pe care vreau sa-l vad intr-o zi pe banca Stelei!

 

Nici chiar asa!NU vreau sa-l vad nici in poza pe banca Stelei! NU-l suport pt ca este fiul lui taica-su,cel mai mare antistelist in viata!

Robinson Rufay Zapata31.05.2009 18:50

Urziceni aproape campioana OLEEE OLEEE OLEEE

strezahuzum31.05.2009 18:53

Ei si uite asa se rezolva si marea noastra problema - daca cedam meciul Urzceniului ori ba. Aia echipa campioana. Nu au nevoie de asa ceva. Acuma o sa ne traga Dan Petrescu o bataie pe bune :D

axl31.05.2009 18:55

Se terminara meciurile? Ce scoruri fura?

Bombonel9431.05.2009 18:55

azii a fost ce'a mai frumoasa zii de la incepera campionatului:)LALALALALA M**E Dinamo\M/

1on31.05.2009 18:57

Cap de Zmpulã e prost tare.... sãracu....

Alexandru H.31.05.2009 18:57

Urziceni e intr-adevar pe merit campioana.

 

Ii doresc sa cada in grupe cu Chelsea. Ce frumos ar fi ca Dan Petrescu sa joace impotriva fostei sale echipe! :)

gio_stgloria31.05.2009 18:57

Multumesc Razvan Lucescu !

1on31.05.2009 19:05

M U I E jj pentru cã pentru Steaua n-am mai avut un asemenea sentiment de nu mai țin minte când... Cred cã de la meciul cu GS.

MALDINI31.05.2009 19:06

Sa dea Dumnezeu sanatate familiei Lucescu :D

The Flyer31.05.2009 19:09

**** d.inamo!

 

bravo unirii!sa crape Borcea,turcu si toti maidanezii!

MORI CIOBANE!iar delireaza cretinul la sport.ro!

zloty31.05.2009 19:09

Ce pot face oamenii cand sunt alesi pentru calitatile lor si sunt lasati sa lucreze in pace. Respectele mele si lui il muce jr . pentru ca nu a stat capra .

 

 

gio_stgloria31.05.2009 19:09

Unirea Urziceni campioana Romaniei ! fular-campionii

emil072431.05.2009 19:11

S-a TERMINAT visul lui butelie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Urziceniu este campioana!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Robinson Rufay Zapata31.05.2009 19:11

Unirea Unirea Unirea

Alexandru H.31.05.2009 19:11

Cum sa nu fi simtit ca stelist sentimentul victoriei? Pai "Free Jiji" ce a fost? :hooray:

Bombonel9431.05.2009 19:13

gataaaaaaaaaaaa sa terminaaaaaaaaaaaaaat Unirea ESTE CAMPIOANA:x:x:x:x LA ROMANCIERILOR SAU DAT ARTIFICII:)):x

I.N.Money31.05.2009 19:13

Dinamo , multumim ca existi :gathering: "Ziua judecatii Neclarifica de ce in Liga nu joaca idiotii"

1on31.05.2009 19:14

Vine vine Borcea cu spartanii....

 

 

M U I E jj

Robinson Rufay Zapata31.05.2009 19:14

Deci aplaud si eu si ma bucur la fel ca suporterii lor!!! Bravo Unirea! Borcea inca se mai pregateste : ))

MALDINI31.05.2009 19:15

iar se pregateste "P"ORCEA pt sampions lig :))))))

strezahuzum31.05.2009 19:15

Felicitari Urziceni, felicitari Petrescu, felicitari pana si Stoica !

 

Dincolo de povestea asta cu "bine ca a ratat Dinamo", ramane o isprava fantastica a lui Petrescu. Uitati-va ce jucatori a avut Petrescu (nu e nici o jignire) : Galamaz, Onofras, Bilasco, Brandan, samd. Daca-i aducea Steaua pe astia, s-ar fi strigat in gura mare : "petarde", "second-hand", etc, etc. Dar Petrescu a facut din jucatorii astia o echipa care a castigat campionatul. Fara urma de indoiala, Petrescu este cel mai bun antrenor din campionat ! Ceea ce dovedeste pentru a 1000-a oara ca SISTEMUL conteaza in primul rand la o echipa, si de-abia dupa aia vedetele.

 

«134567»