campionatul care vine va fi unul foarte greu, ce sa mai ... m-am uitat sa le vad la lucru si pe kfr si pe rapizi , echipele pe care le consider principalele contracandidate la titlu ca sa nu zic favorite ... si o spun cu pare de rau , dar din cate am vazut , la ora actuala , practica un fotbal mai bun si mai eficient ca noi ... joaca mai bine in combinatii de pase , isi creaza mai multe faze de poarta , stau mai bine in teren ... si nu cred ca asta doar datorita campaniilor de achizitii mai bune dar si a faptului ca au pe banca antrenori adevarati , care sunt lasati sa-si fac treaba ...
din nefericire cred ca pornim clar cu sansa a 3-a ...
