FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1789101145»
puyol02.11.2008 13:42

nu te mai lua de sport.ro,ca aia-s fratii mei

Azzido02.11.2008 13:55

frate, daca te iei dupa ce spune presa inseamna ca o sa fii intotdeauna un suporter dezinformat.

aia de la pch au ars steagurile capturate acum jumatate de an, dar acelasi lucru puteam sa-l facem si noi cu "piromanii" si "brigate", deci nu e mare smecherie ce au facut ei.

cei de la Sud Dinamo, au aruncat vreo 3-4 torte spre noi dar doar doua au ajuns in sectorul nostru: una in capul mascatilor (un mare LOL) si una care le-a fost trimisa inapoi cu dedicatie, niciunul dintre noi nu a fost lovit de tortele lor, cat despre aruncat petarde spre noi nici nu se pune problema.

Gezets02.11.2008 14:48
de fapt cred ca spurcatii au raspuns la mesajul cu 12 ani ....

 

vorbesti mult si prost.

 

LeGenD02.11.2008 15:40

Cu bataile cum ramane?Am inteles (nu din presa) ca le-am cam dat`o javrelor.Adevarat?Filmulete,ceva? :)

rezistenta_ultras02.11.2008 15:51

pe strazi s-a castigat detasat...ca sa citez dintr-un caine..."la diham ne-ati batut cu 5-0,la lizeanu cu 3-1"...

noname_fu02.11.2008 15:51

da, pe www.jandarmeria.ro si pe www.politiainactiune.com :noexpression:

cannavaro02.11.2008 19:35
Azzido03.11.2008 09:10

 

Cat despre Dinamo-Steaua, cred ca e destul de clar ca i-au rupt baietii in afara stadionului pe patrupezi. :bananadance:

Un singur plus pentru caini: tortele. (care stim cu totii cum sunt introduse in stadion si mai ales cu ajutorul cui)

In rest au fost 0, nu au cantat, nu au avut steaguri, mesajele au fost din seria "mult, prost si fara rost", pardon, e o singura exceptie, mesajul de la Sud: Din fotbal a mai ramas doar ura/ Sa va luam familiile-n p...

 

Si cam atat.

Asta e marea galerie a lui Dinamo, "profesorii" fenomenului, cei mai cei, etc

AdiM03.11.2008 09:38

"Fotbalul a murit/ a ramas doar ura/ sa va luam familiile in p*la" era mesaju ala.

rezistenta_ultras03.11.2008 13:38

http://www.220.ro/Bataie_intre_stelisti_si...sti-122029.html

un scurt filmulet de la lizeanu,fara sonor...dar e cam singurul de pana acum

Adrian10.11.2008 13:30

Felicitari baietilor care au mers in ghiulesti si care le-au dat m...ere rapidistilor prin mesajele afisate.

 

banner_mailat_lc.jpg

 

img_2495.jpg

 

peluza_nord_96.jpg

 

 

Foarte buna ideea cu Zmeura de Aur.

Felicitari inca o data!

LeGenD11.11.2008 21:50

"Asteptam cu nerabdare/Deplasarea urmatoare."

 

"Idolul cainilor e Szabo Gabriela/Al vostru Gianfranco Fisichela."

 

"Vorba multa ... Mancare putina"

 

Super mesaje,si o coregrafie cu un caracter al naibii de ironic.Dar,chestia cu deplasarea ... Urmatoarea deplasare (interna) e la Craiova.Se pregateste ceva >:)?

Stanici12.11.2008 08:10

Cred ca se facea referire la faptul ca aiba asteptau sa plece din tiganimea aia. Cred.

ssinpadureacualune12.11.2008 18:46

nucleo a comis'o cu gianfranco, in rest foarte tare...

rezistenta_ultras12.11.2008 19:20
nucleo a comis'o cu gianfranco, in rest foarte tare...

mea culpa...numele complet e giancarlo franco fisichela...nu e o scuza,dar s-a facut in graba,iar cel pe care l-am pus sa imi verifice numele nu s-a uitat pe site-ul oficial,ci pe altele...pe care e scris direct gianfranco fisichela...

scuzele noastre inca o data...

bodanelu12.11.2008 22:10

nu-i nimic, conteaza esenta mesajului! si s-a inteles destul de bine :)

felicitari!

Adrian12.11.2008 22:13

Rezistenta Ultras

 

Nu ai de ce sa iti ceri scuze.

 

Suntem oameni, gresim.Asta e!

Toti gresim.

 

E frustrant sa lucrezi la un steag si la penultimul sau ultimul cuvant sa ratezi o litera sau sa o desenezi gresit.Habar nu aveti ce frustrant e.Daca nu poti corecta...alti bani...alta munca...etc.Si asta daca e timp.

 

Dar stiti cum se spune:

Cine nu munceste, nu greseste.

 

Felicitari baietilor si fetelor pt ca au facut in primul rand coregrafia aceea.

Acesti suporteri i-au umilit pe tiganusi la ei in satra.

 

Bravo!

 

 

 

noname_fu12.11.2008 23:00
Felicitari baietilor si fetelor pt ca au facut in primul rand coregrafia aceea.

 

fara fete in peluza thanks.

Adrian12.11.2008 23:03

Sunt foarte multe fete care contribuie la coregrafii.

 

Felicitarile sunt pt toti cei care muncesc pt a aduce cinste Stelei, indiferent ca sunt baieti sau fete.

noname_fu12.11.2008 23:50

coregrafiile carei echipe ?

Adrian13.11.2008 00:09

Bai tu totdeauna esti Gica contra.

Inca nu am vazut aici afisata vreo poza cu vreun banner facut de tine.

 

Da frate.Sunt si fete care contribuie.

Care e problema?

 

Nu iti plac fetele?

noname_fu13.11.2008 00:18

Bine bai Adriane, daca stii tu sigur ca participa fete la realizarea coregrafiilor nu am cum sa te contrazic. :console:

 

http://www.fcsteaua.ro/video/#1468

Adrian13.11.2008 01:30

Da.Am vazut filmuletul.

 

Imi cer scuze baietilor care s-au ocupat de "Zmeura de Aur" daca i-am jignit cand am zis "Felicitari baietilor si fetelor".

Eu m-am referit la toti oamenii care au fost in ghiulesti si care au contribuit la umilirea cioroilor.

korynna13.11.2008 19:01

@no name fu

Din pacate pentru tine, sunt destule fete in peluza care fac treaba cot la cot cu baietii :wink:

 

ultras200430.11.2008 10:14

torte in Liga II !

28691nk0.jpg

28701qe8.jpg

«1789101145»