nu te mai lua de sport.ro,ca aia-s fratii mei
nu te mai lua de sport.ro,ca aia-s fratii mei
frate, daca te iei dupa ce spune presa inseamna ca o sa fii intotdeauna un suporter dezinformat.
aia de la pch au ars steagurile capturate acum jumatate de an, dar acelasi lucru puteam sa-l facem si noi cu "piromanii" si "brigate", deci nu e mare smecherie ce au facut ei.
cei de la Sud Dinamo, au aruncat vreo 3-4 torte spre noi dar doar doua au ajuns in sectorul nostru: una in capul mascatilor (un mare LOL) si una care le-a fost trimisa inapoi cu dedicatie, niciunul dintre noi nu a fost lovit de tortele lor, cat despre aruncat petarde spre noi nici nu se pune problema.
de fapt cred ca spurcatii au raspuns la mesajul cu 12 ani ....
vorbesti mult si prost.
Cu bataile cum ramane?Am inteles (nu din presa) ca le-am cam dat`o javrelor.Adevarat?Filmulete,ceva? ![]()
pe strazi s-a castigat detasat...ca sa citez dintr-un caine..."la diham ne-ati batut cu 5-0,la lizeanu cu 3-1"...
da, pe www.jandarmeria.ro si pe www.politiainactiune.com :noexpression:
Cat despre Dinamo-Steaua, cred ca e destul de clar ca i-au rupt baietii in afara stadionului pe patrupezi. ![]()
Un singur plus pentru caini: tortele. (care stim cu totii cum sunt introduse in stadion si mai ales cu ajutorul cui)
In rest au fost 0, nu au cantat, nu au avut steaguri, mesajele au fost din seria "mult, prost si fara rost", pardon, e o singura exceptie, mesajul de la Sud: Din fotbal a mai ramas doar ura/ Sa va luam familiile-n p...
Si cam atat.
Asta e marea galerie a lui Dinamo, "profesorii" fenomenului, cei mai cei, etc
"Fotbalul a murit/ a ramas doar ura/ sa va luam familiile in p*la" era mesaju ala.
http://www.220.ro/Bataie_intre_stelisti_si...sti-122029.html
un scurt filmulet de la lizeanu,fara sonor...dar e cam singurul de pana acum
"Asteptam cu nerabdare/Deplasarea urmatoare."
"Idolul cainilor e Szabo Gabriela/Al vostru Gianfranco Fisichela."
"Vorba multa ... Mancare putina"
Super mesaje,si o coregrafie cu un caracter al naibii de ironic.Dar,chestia cu deplasarea ... Urmatoarea deplasare (interna) e la Craiova.Se pregateste ceva >
?
Cred ca se facea referire la faptul ca aiba asteptau sa plece din tiganimea aia. Cred.
nucleo a comis'o cu gianfranco, in rest foarte tare...
nucleo a comis'o cu gianfranco, in rest foarte tare...
mea culpa...numele complet e giancarlo franco fisichela...nu e o scuza,dar s-a facut in graba,iar cel pe care l-am pus sa imi verifice numele nu s-a uitat pe site-ul oficial,ci pe altele...pe care e scris direct gianfranco fisichela...
scuzele noastre inca o data...
nu-i nimic, conteaza esenta mesajului! si s-a inteles destul de bine ![]()
felicitari!
Rezistenta Ultras
Nu ai de ce sa iti ceri scuze.
Suntem oameni, gresim.Asta e!
Toti gresim.
E frustrant sa lucrezi la un steag si la penultimul sau ultimul cuvant sa ratezi o litera sau sa o desenezi gresit.Habar nu aveti ce frustrant e.Daca nu poti corecta...alti bani...alta munca...etc.Si asta daca e timp.
Dar stiti cum se spune:
Cine nu munceste, nu greseste.
Felicitari baietilor si fetelor pt ca au facut in primul rand coregrafia aceea.
Acesti suporteri i-au umilit pe tiganusi la ei in satra.
Bravo!
Felicitari baietilor si fetelor pt ca au facut in primul rand coregrafia aceea.
fara fete in peluza thanks.
Sunt foarte multe fete care contribuie la coregrafii.
Felicitarile sunt pt toti cei care muncesc pt a aduce cinste Stelei, indiferent ca sunt baieti sau fete.
coregrafiile carei echipe ?
Bai tu totdeauna esti Gica contra.
Inca nu am vazut aici afisata vreo poza cu vreun banner facut de tine.
Da frate.Sunt si fete care contribuie.
Care e problema?
Nu iti plac fetele?
Bine bai Adriane, daca stii tu sigur ca participa fete la realizarea coregrafiilor nu am cum sa te contrazic. ![]()
Da.Am vazut filmuletul.
Imi cer scuze baietilor care s-au ocupat de "Zmeura de Aur" daca i-am jignit cand am zis "Felicitari baietilor si fetelor".
Eu m-am referit la toti oamenii care au fost in ghiulesti si care au contribuit la umilirea cioroilor.
@no name fu
Din pacate pentru tine, sunt destule fete in peluza care fac treaba cot la cot cu baietii :wink: