In momentul de fata am observat ca sunt tot mai putini suporteri adevarati in tara asta. Anul acesta am privit dezamagit cum multi asa-zisi suporteri au tradat si au schimbat echipa cu care tineu(cica) in momentul in care au vazut ca aceasta nu mai e pe primul loc.
Prezenta ULTRASILOR m-a facut insa sa uit de toate aceste lucruri mizerabile si sa ma bucur de fiecare meci.
Pt cei care nu stiu, Ultrasii nu sunt batausi sau huligani sau criminali.
Ultrasii sunt suporteri adevarati, care dau totul pt echipa cu care tin si care investesc mult(timp,bani,nervi) pt a sustine echipa si a fi alaturi de ea la bine si la mai ales la rau(Deplasarile costa! Asta pt cei care cred ca e usor sa mergi de la Bucuresti la Cluj de exemplu).
Nu e nimic mai frumos decat sa vezi un suporter adevarat sustinandu-si echipa.
Am facut acest thread pe Ultrasi, pt cei implicati activ in acest fenomen.
Puneti poze cu bannerele facute de voi sau poze cu bannerele capturate de la rivali.
"De ce l-ai luat Doamne pe "Gascan" si l-ai lasat pe cioban?!"
Banner prezent la meciul u Cluj - Steaua. Facut de Stifler(aka AdrianUltras25) si Fish
"Kakarot"
Banner prezent la meciul cefere - Steaua din sezonul 2006-2007. Facut de StelistuCJ si Stifler(aka AdrianUltras25) in cinstea sarbatoririi a 60 de ani de glorie.















