FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1234545»
Bodanel08.07.2008 06:45

Mereu finantati o voi unicii ultrasi adevarati. :naughty:

LeGenD14.07.2008 10:18

Se refera la bonul fiscal.Mesajul de pe banner se intelege usor,insa nici eu nu stiam ce scrie pe bon.

Bodanel14.07.2008 11:48

@legend

 

stiu dar imi place asa mult cum suna

cosmin ultras15.07.2008 14:19

Am facut steagul asta de curand.

 

imag0018yj7.th.jpg

 

Offtopic:

Mai sunt abonamente la PN? Are rost sa vin sambata in Bucuresti sa imi iau, sau nu?

Bodanel15.07.2008 19:19

@Cosmin

 

mai sunt abonamente la PN. Nici anul' trecut nu s-au vandut toate.Vezi ca e o casa speciala pentru abonamente la peluza si chiar merge repede (in 30 de secunde aveam formularele printate, abonamentul si restula la bani).

cosmin ultras15.07.2008 20:21

E bun atunci, mersi pentru raspuns!

ultrash15.07.2008 20:39

Se intampla la SAVOIA,celebra savoia,echipa italiana din serie D.Da clasa multor peluze romanesti...

 

si mai sunt unii abia promovati in SERIE D italiana dati search pe youtube cu barletta

metzzz15.07.2008 20:51

Aia cu Barletta a mai fost postata aici .

oanna_r3d_and_blu3_4ever29.07.2008 17:02

km vechi......da` merge :biggrin:

S3010016.JPG

puyol29.07.2008 22:16

va rog si eu,care ma puteti ajuta.. caut o poza cu mesajul de la meciul cu standard,ala cu "belgium pedofils on tour.. bonjour"

 

multumesc

SSK30.07.2008 01:22

Cineva de la Desant, eventual.

Gezets30.07.2008 02:08
Cineva de la Desant, eventual.

 

 

Nucleo,mai exact.

SSK30.07.2008 02:21

Mereu am crezut ca era mesajul celor de la Desant.

axl30.07.2008 03:22

You say tomato, I say potato.

rezistenta_ultras30.07.2008 05:32

@puyol

ai aici poza mult dorita.cadou inainte de Vaslui...

1719357946_Picture_028_1_.jpg

puyol30.07.2008 07:22

multumesc,de mult o cautam.. chiar am ras isteric cand am citit mesajul asta la thread-ul ala cu mesaje.. :)

AdrianUltras2501.08.2008 14:24

982_1_.jpg

 

 

Steaua peste tot si peste toti!

 

Mesajul din Irak e destul de clar!

 

Forza Steaua!

andyro01.08.2008 14:29

Fals (am vazut aceeasi poza cu vreo 5 mesaje diferite), neinteresant si non-ultra.

AdrianUltras2502.08.2008 09:44

Andyro

 

Stiu dar e funny.

 

 

Sa mai radem si noi un pic.Apasati pe link.

MoWeed02.08.2008 09:47

@Adrian

 

comenta bine unu acolo; dovada ca pana si sub-podarii pot fi "dresati":)))

andyro02.08.2008 10:26

Inteleg ca e funny, dar topicul se cheama "Fenomenul ultra in imagini"/

Dan_Original_TB9607.08.2008 10:12
Fc Alin11.08.2008 14:05

crek 70% sunt suporteri adevarati si 30% ceilalti!

puyol12.08.2008 10:13

sursa ? :rolleyes:

AdrianUltras2512.08.2008 14:13

Va rog fara postari inutile!

 

Puneti poze aici!

NU VORBE!

 

Si poze care sa aiba legatura cu fenomenul Ultra!

«1234545»