Mereu finantati o voi unicii ultrasi adevarati. ![]()
Mereu finantati o voi unicii ultrasi adevarati. ![]()
Se refera la bonul fiscal.Mesajul de pe banner se intelege usor,insa nici eu nu stiam ce scrie pe bon.
@legend
stiu dar imi place asa mult cum suna
@Cosmin
mai sunt abonamente la PN. Nici anul' trecut nu s-au vandut toate.Vezi ca e o casa speciala pentru abonamente la peluza si chiar merge repede (in 30 de secunde aveam formularele printate, abonamentul si restula la bani).
E bun atunci, mersi pentru raspuns!
Se intampla la SAVOIA,celebra savoia,echipa italiana din serie D.Da clasa multor peluze romanesti...
si mai sunt unii abia promovati in SERIE D italiana dati search pe youtube cu barletta
Aia cu Barletta a mai fost postata aici .
va rog si eu,care ma puteti ajuta.. caut o poza cu mesajul de la meciul cu standard,ala cu "belgium pedofils on tour.. bonjour"
multumesc
Cineva de la Desant, eventual.
Cineva de la Desant, eventual.
Nucleo,mai exact.
Mereu am crezut ca era mesajul celor de la Desant.
You say tomato, I say potato.
multumesc,de mult o cautam.. chiar am ras isteric cand am citit mesajul asta la thread-ul ala cu mesaje.. ![]()
Fals (am vazut aceeasi poza cu vreo 5 mesaje diferite), neinteresant si non-ultra.
Andyro
Stiu dar e funny.
Sa mai radem si noi un pic.Apasati pe link.
@Adrian
comenta bine unu acolo; dovada ca pana si sub-podarii pot fi "dresati"
)
Inteleg ca e funny, dar topicul se cheama "Fenomenul ultra in imagini"/
crek 70% sunt suporteri adevarati si 30% ceilalti!
sursa ? ![]()
Va rog fara postari inutile!
Puneti poze aici!
NU VORBE!
Si poze care sa aiba legatura cu fenomenul Ultra!