FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«13456745»
Dragoshel22.08.2008 12:02
noname_fu22.08.2008 12:29

da da, la nunta !

crafft23.08.2008 11:24
f234567k23.08.2008 21:21

Imi aduce aminte de AU prin `98 -`99, in drum spre groapa.

http://www.youtube.com/watch?v=aBBVDVH8Rrw

albanezul25.08.2008 09:53
Imi aduce aminte de AU prin `98 -`99, in drum spre groapa.

http://www.youtube.com/watch?v=aBBVDVH8Rrw

mie nu..pt ca nu erau atat de multi gabori.erau alte vremuri..de libertate maxima.ca exemplu tin minte cand i-am batut pe caini cu 4-2 la inaugurarea nocturnei parca,eram stransi la victoriei si gaborii cica..va ducem cate 15 cu tramvaiul(34) pana in fata la Dinamo.am fost in primii 15 si erau 3 gabori.am coborat la Dinamo,plin de caini dar tot nu au avut curaj sa faca ceva.oricum,tare experienta.

sau cand veneam de la tineretului si la romana ne intalneam cu cei din dr taberei.ce vremuri.

f234567k26.08.2008 01:18

Superba aceasta tentativa de captura, chiar in peluza adversa tarantinibglu9.jpg

 

Numele grupului e doar o coincidenta. :kisstogether:

____________________________________________________

bombe607363ilh7.jpg

cozmin27.08.2008 23:13

felicitari baietilor de la hnt pentru captura facuta !

iL Napoletano27.08.2008 23:34

Eu cred ca era facut in scop personal banerul ala :smartass::naughty: :naughty: :naughty:

Azzido28.08.2008 00:03
Eu cred ca era facut in scop personal banerul ala :smartass::naughty::naughty::naughty:

evident! :thumbsup:

zyder28.08.2008 00:26
Eu cred ca era facut in scop personal banerul ala :smartass::naughty: :naughty: :naughty:

o fi infratiti cu javrele... :tongue:

iL Napoletano28.08.2008 09:00

Cim-Augh-Augh-AUgh

STARforce28.08.2008 09:16

Mi-a placut de Mirel aseara cand a zis ca ce cimbomboana.Adevaru e ca au tipat si cetatenii aseara.Bravo asa e frumos!

crafft28.08.2008 18:40

multumesc HNT -pentru opitalitatea fata de turcaleti

unuspecial30.08.2008 11:00
multumesc HNT -pentru opitalitatea fata de turcaleti

Ala chiar era steag personal! cine stie de la cine l-au luat , tot captura se numeste dar nu cred ca era cazul! :bananadance: (ba e criminala banana asta)

Stanici30.08.2008 11:21

Mdea, mi-a tradus pretenaru' turc ce scria acolo. E o urare de succes pentru Galata in UCL. Oricum, nu mai aveau nevoie de ea turcii:)). Plus ca m-au cam enervat cu tupeul aratat la aeroport.

Una peste alta, daca e steag si luat cu forta, se poate spune ca in meciul cu suporterii turci e 1-0 la capitolul asta.

iL Napoletano30.08.2008 20:43

Din cate am inteles cativa dintre ei au si dosar penal....petarde care vor sa intre cu petarde pe stadion :worthy: Allah Akbar :wanker: :wanker:

f234567k06.09.2008 17:59

 

:ce_oameni:

GOD06.09.2008 23:32

 

:ce_oameni:

 

 

INCREDIBIL cred ca era tot orasu.

Azzido11.09.2008 06:24

italieni de rahat, ei ii provoaca pe englezi, politia intervine in forta exact unde nu trebuie.

vorba prezentatorilor de la o televiziune britanica: the italian police is a disgrace

Cred ca am putea sa spunem acelasi lucru si despre jigodiile de la noi din Romania.

 

CebaLaur12.09.2008 10:15

Si ce vroiai?Sa-i bata tot pe ai lor?Asta era carne proaspata,nu putea fi ratata.Pe ai lor ii au in week-end

Recoba14.09.2008 08:17

una dintre cele mai tari coregrafii....

MALDINI14.09.2008 08:38

@Recoba super tare coregrafia !

unuspecial17.09.2008 08:22

Era si mai smechera daca inima era facuta din placutze si sa dispara - sa apara ca si cum ar batea in piept.

Razvypitesti18.09.2008 04:43
Recoba18.09.2008 16:17
«13456745»