mama vreau sa fie si la noi asa :X
mama vreau sa fie si la noi asa :X
atmosfera de vis ...![]()
asta era o gluma si nu m-am prins eu ?
Avand in vedere ca tu ai baut in viata ta 3 beri + vinul de la impartasanii cand erai mic, nu prea ai cum sa intelegi filmuletul. ![]()
Avand in vedere ca tu ai baut in viata ta 3 beri + vinul de la impartasanii cand erai mic, nu prea ai cum sa intelegi filmuletul.![]()
oauu, ce mi-ai zis-o aici.
ce sa mai, mi-ai inchis gura cu asta.
esti atat de cool uneori...
auzi, tu ai inteles filmuletul ala pt ca ai baut zeama de varza sau juice de leustean oparit ?
offtopic:
Stie cineva cum sa fac sa fiu si eu cool ?
Sa schimb freza, hainele sau e suficient sa beau pana cad in canal ?
![]()
@noname, in fratia armatei nu era si o echipa din grecia?
Cine e disponibil sa -mi explice care e diferenta dintre ultras si huligan ?
@bodanelu: Din ce stiu eu, grobarii se au bine cu PAOK... de infratire intre noi si ei nu cred ca se pune problema.
@steaua_gloria:
http://www.romanianultras.net/wordpress/modelul-ultras.html
http://www.romanianultras.net/wordpress/sc...are-ultras.html
http://www.romanianultras.net/wordpress/ce...-fi-ultras.html
http://www.romanianultras.net/wordpress/ma...bal-modern.html
http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/5414
www.uncoltuitatdelume.wordpress.com
Prin excludere o sa intelegi diferenta dintre hool si ultras. Oricum, f rar gasesti o galerie care sa se poata include clar intr-un tipar, mai ales in partea estica a Europei. De obicei este o combinatie intre cele doua, cu proportii diferite in functie de istoria/provenienta fiecarei tari, peluze sau grup.
Foarte slab mesajul...la fel si scrisul acestuia. asteptam si altele sper eu mai agresive si cu scris mai mare ..
te gasesti tu..sa critici.cand o sa faci cel putin un mesaj ca al lor atunci sa dai din gura..pana una alta bravo lor.
bravo Adrian.
Care era treba cu mesaju ala in maghiara ?? Ce scria acolo ?? ![]()
Foarte slab mesajul...la fel si scrisul acestuia. asteptam si altele sper eu mai agresive si cu scris mai mare ..
literele au fost mari, scrise cu sablonul (nu de mana ca ale ceferistilor), de impact vizual, iar mesajul adaptat conjuncturii de ieri. N-am inteles insa aluzia lor la Ogararu, ala chiar a fost un mesaj idiot.
unuspecial
Cate bannere pt Steaua ai facut intr-o zona unde misuna dinamovisti?
te gasesti tu..sa critici.cand o sa faci cel putin un mesaj ca al lor atunci sa dai din gura..pana una alta bravo lor.
Stai calm ca un mesaj la fel ca ala il fac de unu singur din bani proprii , fara cheta si fara ajutor. Daca as face crezi ca m-ar lasa cineva sa il afisez in peluza? poate la sud.. totusi raman la parerea ca este foarte slab mesajul , nici un pic de agresivitate , doar o ironie ... si scrisul mult prea mic dar poate asa le-a fost mai usor..
unuspecial
Cate bannere pt Steaua ai facut intr-o zona unde misuna dinamovisti?
N-am facut bannere , am facut o japoneza cu un mesaj pe el . Daca in Cluj sunt numai caini , hai sa nu mai facem mesaje ... parca nu poti sa il faci in fatza blocului sau intr-o scara de bloc .. astea sunt scuze penibile.. ziceti ca v-a fost mai usor sa scrieti cu sablonu si punct. Nu zic ca mesaju nu are o oarecare tenta de agresivitate , dar ... in fine , felicitari pentru efortul depus. asteptam si altele..
Ma, ne lasi????...ce e cu mesajul ala al tau?=))) ahahahahaha si curcile rad la ora asta de tine:))...mai bine nu uploadai poza:)) ...cum mai ziceti voi bucurestenii: JET BA!!! ![]()
Scrisul de aproape e drept ca se vede rau pt ca a batut vantul ft tare si ne sufla vopseaua pe langa sablon, cum dadeam cu spray-ul, in schimb de la distanta se vede foarte bine:
Tu cand vei face ceva pt echipa ca si noi? Macar sa te gandesti la un mesaj nu sa-l si scrii, caci cred ca e dificil pt tine si sa iti faci sablon:))). Apropo mesajul nu e naspa!!!. Am vrut sa atragem atentia asupra faptului ca ne copiaza cantecele (daca nu stii tin sa iti spun ca ei canta si ce drog ciudat, plus altele "imprumutate") si de asemenea sa-i ironizam pt "galeria" lor plina de pitipoance (de maxim 16 ani:))...cunosc multe dintre ele din vedere:) )
Uita si cateva dintre steagurile pe 2 bete facute de mine, din ideea mea si a lui Adrian(primul a aparut prima data la meciul de ieri, restul sunt mai vechi ).Sper sa le recunosti ca le-a dat destul la TV
.
P.S. E cumva prietena-ta pitipoanca si te-am deranjat???Atunci ne cerem scuze anticipate, "domnule"!!!
P.S.S. Care e faza cu sablonul??Uita-te ce frumos arata scrisul de la departare.. dar ce sa facem, nu toata lumea stie sa isi faca sablon din litere asa mari, de exemplu: pitipoancele de la CFR impreuna cu tine
)... banuiesc ca iti place mai mult scrisul la poza de jos(scuze ca a trebuit sa manjesc forumul cu poze de la bozgori..da trebuie sa intelegem ce inseamna "estetic" caci unii nu stiu.)
Sa stii ca o sa vin la cj sa fac steag exact intre uisti , exact cum ati facut voi , Picasso si Van Gogh. Nu vezi ca mai mult de lauzi ca l-ai facut in Cluj , de parca l-ai facut in "groapa" ... si vezi ca mesajul meu a fost la adresa echipei , nu cred ca este necesar sa fie agresiv , in orice caz nu are nimic scris de "pitzipoance" ...
Hotaraste-te!
E necesar sa fie agresiv sau nu?
Nu ne-am dat mari ca l-am facut intre uisti.
Desi am putea.
Avand in vedere conditiile care existau in oras la ora aia.
Ma rog.
Fiecare cu parerile lui...
Ma bucur macar ca faci si tu bannere.
Steaua are nevoie de oameni care sa se implice!
Ma, ne lasi????...ce e cu mesajul ala al tau?=))) ahahahahaha si curcile rad la ora asta de tine:))...mai bine nu uploadai poza:)) ...cum mai ziceti voi bucurestenii: JET BA!!!
Scrisul de aproape e drept ca se vede rau pt ca a batut vantul ft tare si ne sufla vopseaua pe langa sablon, cum dadeam cu spray-ul, in schimb de la distanta se vede foarte bine:
Tu cand vei face ceva pt echipa ca si noi? Macar sa te gandesti la un mesaj nu sa-l si scrii, caci cred ca e dificil pt tine si sa iti faci sablon:))). Apropo mesajul nu e naspa!!!. Am vrut sa atragem atentia asupra faptului ca ne copiaza cantecele (daca nu stii tin sa iti spun ca ei canta si ce drog ciudat, plus altele "imprumutate") si de asemenea sa-i ironizam pt "galeria" lor plina de pitipoance (de maxim 16 ani:))...cunosc multe dintre ele din vedere:) )
Uita si cateva dintre steagurile pe 2 bete facute de mine, din ideea mea si a lui Adrian(primul a aparut prima data la meciul de ieri, restul sunt mai vechi ).Sper sa le recunosti ca le-a dat destul la TV
.
P.S. E cumva prietena-ta pitipoanca si te-am deranjat???Atunci ne cerem scuze anticipate, "domnule"!!!
P.S.S. Care e faza cu sablonul??Uita-te ce frumos arata scrisul de la departare.. dar ce sa facem, nu toata lumea stie sa isi faca sablon din litere asa mari, de exemplu: pitipoancele de la CFR impreuna cu tine
)... banuiesc ca iti place mai mult scrisul la poza de jos(scuze ca a trebuit sa manjesc forumul cu poze de la bozgori..da trebuie sa intelegem ce inseamna "estetic" caci unii nu stiu.)
Ma , talent ai cu carul , asta e clar. Stiam de cfristi ca ne copiaza unele cantece si scandari gen: Steaua/Victorie mai nou... oricum , acum ca mi-ai detaliat esenta mesajului parca ma vad obligat sa imi retrag cuvintele , caci eu ma gandeam la cu totul altceva ... oricum parca mai agresiv era "un ungur , 11 straini mercenari , un italian ... CFR e pe val" , "La casele de bilete era coada/Steaua vine pe an doar o data" , "Cantece copiate , coregrafii jenante , mesaje din filmele cu proshti
insipirate" , "Clubul va sponsorizeaza , vrabia malai viseaza" astea le-am inventat doar asa repede...
Asta cu "clubul va sponsorizeaza..." mi se pare ca a mai fost facut.S-ar putea sa ma insel.
Aia cu "un ungur..."nu cred ca ne lasau sa o aratam.
Cred ca doar faptul ca le era neclar ce inseamna o pitipoanca i-a facut pe aia de la poarta sa ne lase cu el.
Noi ne-am gandit la mesajul ala pt ca e unul potrivit.
Totusi, cefere nu e o echipa demna de bagat in seama.
Oricat si-ar dori ei asta.
unuspecial e mai idiot pe zi ce trece..oboseste si enerveaza ochiul tuturor..ar trebuit banat pe o perioada nedeterminata.
Poate ca batranetea isi face efectul . Lasati omu sa isi dea cu parerea .
Oricum tot nu mi-ati zic ce scrie pe mesaju ala in maghiara.