FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«15678945»
noname_fu27.09.2008 18:26

care mesaj in maghiara ?

Adrian27.09.2008 18:51

Mesajul legat pe gard?

 

Dreptate pt UKVS?

noname_fu28.09.2008 11:20

:biggrin: "Dreptate pt UROS" era mesajul. Nu era in maghiara. Uros Misic e sarbul condamnat la 10 ani de inchisoare pt "tentativa de omor".

noname_fu28.09.2008 12:12

eirzt3.jpg

 

 

 

fnczo7.jpg

puyol28.09.2008 13:13

si care e povestea lui ?

bodanelu28.09.2008 13:35
puyol28.09.2008 14:19

nu inteleg... de obicei la mesajele gen "dreptate pentru ... " sau "libertate pentru ... " inseamna ca s-a facut o nedreptate lui "...".. dar in cazul asta ?

Marius28.09.2008 14:24

In cazul asta incadrarea si sentinta sunt considerate exagerate, deci nedrepte :)

steaua_gloria28.09.2008 14:40

Mariuse vezi ca ti-am trimis un pm

rezistenta_ultras28.09.2008 15:01
nu inteleg... de obicei la mesajele gen "dreptate pentru ... " sau "libertate pentru ... " inseamna ca s-a facut o nedreptate lui "...".. dar in cazul asta ?

tentativa de omor nu ti se pare o incadrare exagerata?cert e ca au vrut sa dea un exemplu prin aceasta condamnare...insa dupa cu sunt cunoscuti sarbii nu cred ca se vor schimba nici macar dupa acest eveniment

puyol28.09.2008 15:16

personal,nu mi se pare exagerata

MoWeed28.09.2008 15:20

Totusi, nu-mi pare ca a vrut sa-l omoare, dar cel mai probabil au vrut sa dea un exemplu

rezistenta_ultras28.09.2008 15:38
personal,nu mi se pare exagerata

atunci explica-mi si mie cum poti sa omori un om cu o torta?doar daca i-o bagi pe gat,dar nu cred ca asta a fost intentia...sau asa ti s-a parut?

puyol28.09.2008 15:52

da,ai dreptate,my bad...

totusi,cei 10 ani sunt pe deplin meritati :)

 

mai astept pm-uri :>

Azzido29.09.2008 11:55

am trait s-o vad si pe asta, Depou Klan -CFR Cluj

:clap:

GOD29.09.2008 19:04
am trait s-o vad si pe asta, Depou Klan -CFR Cluj

:clap:

Nu inteleg??

metzzz30.09.2008 06:40

asa se cheama brigada....daca exista asa ceva , probabil ei se cred brigada :cool:

STARforce30.09.2008 06:48

Oricum de mare senzatie denumirea...La depou acolo le e locul.

GOD30.09.2008 07:07

Nu cumva asta e Clan la Counter Stricke?? :rolleyes:

andyro30.09.2008 08:12

Daca nu ma insel, sunt fostii Gruppo Gara, disparuti dupa o intalnire cu prietenii de la U...

LeGenD30.09.2008 12:22

Mie imi place mult mesajul.Cu atat mai mult avand in vedere conditiile in care a fost facut.Pacat ca au cam lipsit mesaje din partea brigazilor din Bucuresti.

Kustino01.10.2008 09:18

Pentru ce era nevoie de mesaje ? Ce rivalitate exista intre suporterii stelisti si cei din Cluj ? ce treaba avem noi cu unii care practic nu exista ? de ce sa le dam importanta ? de dragul 'derby'-ului nascocit de ziare si a unor suporteri care tin cu echipa aia de maxim 2 ani ?

LeGenD01.10.2008 11:32

Pai poate este o echipa cu care ne batem an de an,ba pentru locul I,ba pentru locul II.

Adrian01.10.2008 12:07
Pentru ce era nevoie de mesaje ? Ce rivalitate exista intre suporterii stelisti si cei din Cluj ? ce treaba avem noi cu unii care practic nu exista ? de ce sa le dam importanta ? de dragul 'derby'-ului nascocit de ziare si a unor suporteri care tin cu echipa aia de maxim 2 ani ?

 

 

Ne-au furat din cantece si scandari.

A trebuit sa ii pedepsim cumva.Nu puteam sa ii lasam in pace.

cannavaro01.10.2008 15:32
«15678945»