jalnic....cantece copiate :noexpression:
jalnic....cantece copiate :noexpression:
jalnic....cantece copiate :noexpression:
mai mergea o linie melodica copy-paste..dar sa copiezisi cuvintele e deja penibil !
de fapt , asta e un lucru bun , inseamna ca le suntem un fel de idoli ![]()
si tot legat de Wisla... si cu dedicatie celor ce sustin modelul englezesc pe stadioane... http://nuvomrenunta.wordpress.com/2008/10/...nham-cupa-UEFA/
coregrafiile din turul sezonului 07/08 , din Polonia !
http://www.romanianultras.net/wordpress/sc...l#comment-26252
Mda cam tari poloneji astia.
Mda cam tari poloneji astia.
nu sunt tari sunt magnifici
Foarte frumos.
Foarte, foarte frumos!
Felicitari celor care s-au ocupat de aceasta coregrafie.
Ieri, cand am vazut acel mesaj: "Cupa, o chestiune de onoare" mi s-a ridicat tot parul in cap.
A fost cred ca cel mai emotionant si cel mai frumos mesaj din acest sezon.
Pacat ca nesimtitii aia din club nu stiu sa aprecieze.
da, a fost frumoasa coregrafia si mesajul in sine.
ma simt nevoit sa repet ce s-a zis mai sus: pacat ca nesimtitii de la club... :noexpression:
ce frumos arata peluzele noastre in deplasare cand toata lumea se duce pentru Steaua sa-si rupa plamanii. Fara gornisti.. fara samantari...
Coregrafie cu o idee si realizare foarte originale
http://www.youtube.com/watch?v=-czx2pLELjI
incepe la 3:15
niste hahalere...vor sa ma distruga ca se apropie alegerile...sunt platite de Dan voiculescu zdrentele astea...
respect PS!
Mai pune daca e niste link-uri din `98, `99, era treaba atunci.
betfairpoker.com ![]()
Cand oare va fi si la noi asa?

Mi-a placut foarte mult acest mesaj.
Mi-a placut pt ca a fost raspuns la mesajul cainilor cu "12 ani".
Nu?

GENIAL!!!

Unul din preferatele mele.Foarte adevarat!
de fapt cred ca spurcatii au raspuns la mesajul cu 12 ani ....
de fapt cred ca spurcatii au raspuns la mesajul cu 12 ani ....
pardon!
este exact invers ![]()
Suporterii dinamovisti de la "Peluza Sud" au aruncat torte si petarde in sectorul rezervat fanilor stelisti, iar la inceputul reprizei a doua, fanii de la "Peluza Catalin Haldan" au incendiat trei steaguri ale galeriei de la Steaua, capturate inaintea partidei, stinse apoi de pompieri.
cam ratati astia de pa sport.ro