FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«167891045»
RaMs3s01.10.2008 17:47

jalnic....cantece copiate :noexpression:

lucvald-190202.10.2008 17:23
jalnic....cantece copiate :noexpression:

 

mai mergea o linie melodica copy-paste..dar sa copiezisi cuvintele e deja penibil !

de fapt , asta e un lucru bun , inseamna ca le suntem un fel de idoli :))

The_Foxes05.10.2008 06:28

wisla-spurs :naughty:

 

saint-etienne- hapoel
joseph06.10.2008 20:03

si tot legat de Wisla... si cu dedicatie celor ce sustin modelul englezesc pe stadioane... http://nuvomrenunta.wordpress.com/2008/10/...nham-cupa-UEFA/

ultra_ss07.10.2008 18:53
lucvald-190208.10.2008 10:25

coregrafiile din turul sezonului 07/08 , din Polonia !

 

http://www.romanianultras.net/wordpress/sc...l#comment-26252

 

 

STARforce08.10.2008 11:13

Mda cam tari poloneji astia.

ultra_ss08.10.2008 14:25
Mda cam tari poloneji astia.

 

nu sunt tari sunt magnifici

 

rezistenta_ultras15.10.2008 09:32

coregrafie sud + 2 mesaje nucleo

v_1_.jpg

vv_1_.jpg

119929212_DSC03849_1_.jpg

Adrian15.10.2008 12:32

Foarte frumos.

Foarte, foarte frumos!

 

Felicitari celor care s-au ocupat de aceasta coregrafie.

 

Ieri, cand am vazut acel mesaj: "Cupa, o chestiune de onoare" mi s-a ridicat tot parul in cap.

A fost cred ca cel mai emotionant si cel mai frumos mesaj din acest sezon.

 

Pacat ca nesimtitii aia din club nu stiu sa aprecieze.

Azzido15.10.2008 23:37

da, a fost frumoasa coregrafia si mesajul in sine.

ma simt nevoit sa repet ce s-a zis mai sus: pacat ca nesimtitii de la club... :noexpression:

bodanelu16.10.2008 07:56

ce frumos arata peluzele noastre in deplasare cand toata lumea se duce pentru Steaua sa-si rupa plamanii. Fara gornisti.. fara samantari...

lbj21.10.2008 15:58
bodanelu21.10.2008 17:05
Dan_Original_TB9622.10.2008 07:47

Coregrafie cu o idee si realizare foarte originale

http://www.youtube.com/watch?v=-czx2pLELjI

incepe la 3:15

bodanelu24.10.2008 21:37
rezistenta_ultras25.10.2008 14:10
http://nuvomrenunta.wordpress.com/2008/10/...ei-au-cuvintul/

niste hahalere...vor sa ma distruga ca se apropie alegerile...sunt platite de Dan voiculescu zdrentele astea...

Azzido27.10.2008 04:00

respect PS!

noname_fu27.10.2008 18:55

Mai pune daca e niste link-uri din `98, `99, era treaba atunci.

andyro27.10.2008 19:58

betfairpoker.com :yeahh:

LeGenD27.10.2008 20:56

 

Cand oare va fi si la noi asa?

Adrian02.11.2008 11:51

1779959522_A_20.jpg

 

Mi-a placut foarte mult acest mesaj.

Mi-a placut pt ca a fost raspuns la mesajul cainilor cu "12 ani".

Nu?

 

 

707182880_A_8.jpg

 

GENIAL!!!

 

 

214093308_A_21.jpg

 

Unul din preferatele mele.Foarte adevarat!

spiridusu02.11.2008 11:53

de fapt cred ca spurcatii au raspuns la mesajul cu 12 ani ....

Azzido02.11.2008 11:58
de fapt cred ca spurcatii au raspuns la mesajul cu 12 ani ....

pardon!

este exact invers :thumbsup:

spiridusu02.11.2008 13:31

Suporterii dinamovisti de la "Peluza Sud" au aruncat torte si petarde in sectorul rezervat fanilor stelisti, iar la inceputul reprizei a doua, fanii de la "Peluza Catalin Haldan" au incendiat trei steaguri ale galeriei de la Steaua, capturate inaintea partidei, stinse apoi de pompieri.

 

cam ratati astia de pa sport.ro

«167891045»