FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«18910111245»
LeGenD30.11.2008 10:32

Si UTA a aprins torte!

ultras200430.11.2008 16:49

poze ba, nu tinem aici evidenta!

andyro30.11.2008 18:45

"ba", in ritmul asta o sa postezi in curand si tortele de la Dinamo. Torte in Liga a II-a s-au mai dat si se vor mai da. Posteaza ceva special, o realizare ultra de exceptie, nu 3 torte aprinse de cei de la U Cluj pe un stadion de Liga a II-a unde nu te verifica nimeni.

cannavaro30.11.2008 19:56

Te verifica si acolo, si avand in vedere ultimele legi si consecinte ale lor, chiar e o realizare ultra.

Adrian30.11.2008 20:02

Cine te verifica in b?

Pai pun pariu cu cine vrea ca pot baga in stadion o fumigena sau o torta fara pb.Pe oricat pun pariu.Nu poti baga o sticla cu apa sau suc.Dar o torta sau fumigena poti introduce fara probleme.Astea se ascund mai bine.

LeGenD30.11.2008 20:46

Da.Asa ca,"realizarea" clujului e intr`adevar frumoasa,dar nu ceva iesit din comun.Oricum,jandarmeria si mITICA urmaresc sa distruga peluzele din A in general.Cu cele din B nu cred ca au nimic special!

Adrian30.11.2008 20:52

Mitica Dragomir si LPF nu au nici o legatura cu Liga a 2a.

lepefeul se ocupa doar de Liga 1.

cannavaro01.12.2008 09:55
Oricum,jandarmeria si mITICA urmaresc sa distruga peluzele din A in general.Cu cele din B nu cred ca au nimic special!

 

Ce te face sa crezi asta?

 

 

 

LeGenD01.12.2008 12:19

Pai,peluzele din B nu sunt foarte numeroase.Si in afara de U Cluj si probabil Uta,nimeni nu il contesta.De asemenea,stadioanele sunt penibile si oamenii nu sunt controlati asa exigent.

cannavaro01.12.2008 13:06

ai uitat de corvinul, petrolul-csm si altele noi aparute. Cu cat peluzele( ma refer la numarul de oameni) sunt mai mici cu atat riscul de a fi identificat cand dai torte este mai mare.

GOD01.12.2008 15:32

Uite si CSM si in ce hal ploua si erau condusi cu 1-0,dintr-un autogol stupid.

 

echipe ca UTA,U Cluj ,Petrolul(CSM Ploiesti) sunt in B cu mai multi spectatori decat echipe ca gaz metan,otopeni si buzau.

S-a cantat incontinu tot meciu.

cannavaro01.12.2008 15:38

oricum de otopeni, buzau, gaz metan vom scapa.

 

Dar sa revenim la Steaua :P

lucvald-190204.12.2008 15:37

http://uncoltuitatdelume.wordpress.com/200...oscova-nec-1-2/

 

Nijmegen a facut spectacol la Moscova !

Azzido04.12.2008 17:39

da, frumoasa atmosfera facuta de olandezi.

tortele alea in culori diferite fac toti banii.

cu adevarat speciala atmosfera.

lbj04.12.2008 21:25

nu stiu insa cum ati ajuns voi la concluzia ca cei de la nec au dat tortele...

lucvald-190205.12.2008 08:23
nu stiu insa cum ati ajuns voi la concluzia ca cei de la nec au dat tortele...

 

Mea culpa ;)

MoWeed10.12.2008 22:22

Ar putea sa-mi spuna cineva care au fost bannerele de azi? Nu am inteles decat o parte din ele.

 

 

zoloz200511.12.2008 07:26
Ar putea sa-mi spuna cineva care au fost bannerele de azi? Nu am inteles decat o parte din ele.

 

 

iti zic eu cateva..

 

 

nord:

Mutule, iti sangereaza narile

Mutu = dealer la nationala

Mutu are nasu mare

 

t2:

Un taran afemeiat, betiv si drogat. Voi ii spuneti briliant

 

sud:

Pleaca din Ghencea!

Who's livin' la vida loca... Sta acasa si-o arde pe coca!

 

Ai avut doar 2 la sutã și te-a mai bãtut și-o tutã

 

au mai fost la Sud vreo 2, dar nu stiu cu ce erau..

lucvald-190211.12.2008 08:28

"Armata e cu noi"

MoWeed11.12.2008 14:00

Multumesc

c.ronaldo1711.12.2008 17:10
Who's livin' la vida loca... Sta acasa si-o arde pe coca!

 

Prea tare! :thumbup:

Azzido12.12.2008 21:38

o poza foarte tare.

 

n503442611_419179_9926.jpg

img_4476.jpg

Azzido12.12.2008 23:09

Steaua Rosie Belgrad:

 

 

de remarcat melodia de la final.

linia melodica fiind preluata de la Boney M- By the rivers of Babylon

EternalK28.12.2008 14:27

Red Star Belgrade's fans light torches during the Serbian First Division soccer match against Mladost Lucani in Belgrade, Serbia on March 29, 2008.

 

30_17228889.jpg

Dubios05.01.2009 00:13
Prea tare! :thumbup:

de fapt mesajul era asa: un cioban who's livin' la vida loca... Ajunge seara acasa si-o arde pe coca

 

 

 

462695405_A_15.jpg

«18910111245»