bai baieti da de la Brasov n-avem decat poza aia din prosport?![]()
bai baieti da de la Brasov n-avem decat poza aia din prosport?![]()
in orice caz,viata bate filmul ! ![]()
in orice caz,viata bate filmul !![]()
Viata bate campii, ma!
nu stiu cat de "ultra'" e ... dar m-a impresionat poza asta ...
La finalul meciului cu Sporting, jucatorii lui Bayern s-au asezat din nou in genunchi in fata spectatorilor, la fel ca la Lisabona. Gestul a fost facut pentru ca fanii sa-i ierte pentru rezultatele slabe din campionat.
poate invata si ai nostri ceva din asta si macar la salut sa vina dupa fiecare meci...n-am pretentii sa faca precum cei de la bayern...le-am cere prea mult.
Din cauza unor probleme de familie,aseara nu am putut fi prezent in peluza,dar din ce-am inteles de la prieteni..2 draci de copii de 15-16 ani au afisat pe gard un mesaj " M... Argaseala".Sunt ceva poze?multumesc anticipat ![]()
imi raspund singur
http://www.romanianultras.net/wordpress/st...-Poli-Iasi.html
offtopic : stie cineva daca este permis accesul la Steaua 2 astazi?
stie cineva unde gasesc seria documentarelor the real footbal factory?
incepand de la asta
si un must see http://www.youtube.com/watch?v=bTkXpdRRgSw...feature=related
astia din al 2-lea filmulet darama stadionu:)) oricum superb
stie cineva unde gasesc seria documentarelor the real footbal factory?
Vrei sa te faci si tu hooligan ca Danny? ![]()
Glumeam, vezi pe torenti.
ce penali dinamovistii.....nationala e nationala nu groapa de gunoi unde-si arata ei "steagu de uz personal "
si totusi vine cineva din urma:
Derby-ul Serbiei
http://www.peluza.info/index.php?cmd=arata...&sezon=2009 (nu mai stiu exact ce scrie pe banner ma scuzati)
http://www.peluza.info/index.php?cmd=arata...&sezon=2008
Au fost acum o saptamana Lazio-Roma si Partizan-Steaua Rosie si nici un post pe aceasta tema..mai ales ca la Belgrad a fost incendiat stadionul....se pare ca lumea buna din peluze nu mai frecventeaza site-ul...
cine a avut ochi a vazut! ![]()