FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1101112131445»
cozmin11.03.2009 15:26

bai baieti da de la Brasov n-avem decat poza aia din prosport?:(

ultras200411.03.2009 15:27

doar The football factory merita vazut

parerea mea

 

fc_brasov_steaua_08.03.2009_joc_meci43_galeria_steaua_fumigena_rosie.jpg

cozmin11.03.2009 15:45

in orice caz,viata bate filmul ! :D

Dubios11.03.2009 16:54

alte 2 poze

710_122917_1.jpg

fc_brasov_steaua_1_0_7.jpg

Stanici11.03.2009 21:20
in orice caz,viata bate filmul ! :D

 

 

Viata bate campii, ma!

zoloz200512.03.2009 06:49

alte poze

brasov_st_09r_1.jpg

brasov_st_09r_2.jpg

brasov_st_09r_3.jpg

brasov_st_09r_4.jpg

brasov_st_09r_5.jpg

brasov_st_09r_6.jpg

rezistenta_ultras12.03.2009 15:28

nu stiu cat de "ultra'" e ... dar m-a impresionat poza asta ...

La finalul meciului cu Sporting, jucatorii lui Bayern s-au asezat din nou in genunchi in fata spectatorilor, la fel ca la Lisabona. Gestul a fost facut pentru ca fanii sa-i ierte pentru rezultatele slabe din campionat.

poate invata si ai nostri ceva din asta si macar la salut sa vina dupa fiecare meci...n-am pretentii sa faca precum cei de la bayern...le-am cere prea mult.

134_1_1_.jpg

Dubios12.03.2009 17:25
cozmin15.03.2009 09:14

Din cauza unor probleme de familie,aseara nu am putut fi prezent in peluza,dar din ce-am inteles de la prieteni..2 draci de copii de 15-16 ani au afisat pe gard un mesaj " M... Argaseala".Sunt ceva poze?multumesc anticipat :))

cozmin15.03.2009 09:31
ultras200421.03.2009 18:32

niste poze de la pitesti

no3z8491.jpg

no3z8513.jpg

cozmin26.03.2009 22:33

offtopic : stie cineva daca este permis accesul la Steaua 2 astazi?

ultras200429.03.2009 20:02

stie cineva unde gasesc seria documentarelor the real footbal factory?

Stefan8829.03.2009 22:59

incepand de la asta

care asa ca un aperitiv, si continuand cu asta
sau cu asta
si terminand cu piesa de rezistenta Football Hooligans Poland Part 1,ma rog ideea sa sti engleza.
grizzly30.03.2009 02:04
AndyTytanBoys30.03.2009 05:50

si un must see http://www.youtube.com/watch?v=bTkXpdRRgSw...feature=related

 

astia din al 2-lea filmulet darama stadionu:)) oricum superb

 

Padrese30.03.2009 10:05
stie cineva unde gasesc seria documentarelor the real footbal factory?

Vrei sa te faci si tu hooligan ca Danny? :confused:

 

Glumeam, vezi pe torenti.

ultras200402.04.2009 17:38

poze Austria-Romania

4085.jpg

4086.jpg

4087.jpg

The_Foxes02.04.2009 21:01

ce penali dinamovistii.....nationala e nationala nu groapa de gunoi unde-si arata ei "steagu de uz personal "

Azzido10.04.2009 13:48

si totusi vine cineva din urma:

crysty1410.04.2009 15:23

Derby-ul Serbiei

 

 

 

tavyto11.04.2009 20:35
atmosfera de vis ... :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=7ZAUqgxMgG4

 

 

foarte tare!!!!

tavyto11.04.2009 21:56
lucvald-190215.04.2009 11:54
Au fost acum o saptamana Lazio-Roma si Partizan-Steaua Rosie si nici un post pe aceasta tema..mai ales ca la Belgrad a fost incendiat stadionul....se pare ca lumea buna din peluze nu mai frecventeaza site-ul...
godsaveultras15.04.2009 23:09
Au fost acum o saptamana Lazio-Roma si Partizan-Steaua Rosie si nici un post pe aceasta tema..mai ales ca la Belgrad a fost incendiat stadionul....se pare ca lumea buna din peluze nu mai frecventeaza site-ul...

 

cine a avut ochi a vazut! :beer2:

«1101112131445»