Au fost acum o saptamana Lazio-Roma si Partizan-Steaua Rosie si nici un post pe aceasta tema..mai ales ca la Belgrad a fost incendiat stadionul....se pare ca lumea buna din peluze nu mai frecventeaza site-ul...
Sau poate nu sunt asa fini observatori. Poate au avut unele mai importante pe cap de urmarit (vezi situatia din Basarabia). Eu unul, sunt fan Steaua, nu al peluzelor din afara.
cine a avut ochi a vazut!![]()
bine zici. cine a vrut sa vada a vazut...
of topic: de cand au schimbat fatza site-ului nu-mi mai vina sa postez...scuze de of topic
Trece, te obisnuiesti si merge-p'orma.
nimic mai normal... cine vrea, se uita,cine nu vrea, nu se uita... ![]()
Frumos, nu?
Snackul lui Noname_Fu, pus in caz ca va e lene sa clickaiti pe link.
nu inteleg ce steag e al doilea. Primul este piromanii, al treilea e cel personal(foarte tare cu mutatul dintr-o balta in alta
) dar al doilea?
criminal =))))) am ras cu lacrimi
nu inteleg ce steag e al doilea. Primul este piromanii, al treilea e cel personal(foarte tare cu mutatul dintr-o balta in alta) dar al doilea?
Al doilea cred ca e de la brigada aia care nici nu s-a mai infiintat, auxilia. A fost luat inainte de prima lui aparitie pe stadion.
nu cred ca e auxilia, ala nu arata asa, tare de tot la faza cu brigate
se muta dintr`o balta in alta
FIR INTINS! la mai mare!
Mesaje :
In Europa ati iesit din anonimat/Doar ca ne sunteti rivali in campionat
Macar in Ghencea fiti baieti/Ne-am saturat de 700 de atleti
Iubirea voastra pentru culori/Conditionata de banii de la conducatori
Chiar si voi recunoasteti/"Steaua e numai una"
Pana la moarte va veti manifesta/Cand de la Borcea bani nu veti mai lua
10 mai (prosti ca voi) nu exista
Nu mai e nevoie sa facem capturi/Ati inceput cu Tifosi, va veti desfiinta singuri
Derby vineri si meciuri la fiecare sarbatoare/Sunteti nebuni sau va ganditi doar la buzunare
Mentalitatea voastra/Batjocura noastra
Pentru Romania/Spulberati-le visul
Run Forest Run/Strigati ca disperatii la Diham
10 Mai sarbatoriti/Ca doar 10 Mai veniti
Mesaje :
In Europa ati iesit din anonimat/Doar ca ne sunteti rivali in campionat
Macar in Ghencea fiti baieti/Ne-am saturat de 700 de atleti
Iubirea voastra pentru culori/Conditionata de banii de la conducatori
Chiar si voi recunoasteti/"Steaua e numai una"
Pana la moarte va veti manifesta/Cand de la Borcea bani nu veti mai lua
10 mai (prosti ca voi) nu exista
Nu mai e nevoie sa facem capturi/Ati inceput cu Tifosi, va veti desfiinta singuri
Derby vineri si meciuri la fiecare sarbatoare/Sunteti nebuni sau va ganditi doar la buzunare
Mentalitatea voastra/Batjocura noastra
Pentru Romania/Spulberati-le visul
Run Forest Run/Strigati ca disperatii la Diham
10 Mai sarbatoriti/Ca doar 10 Mai veniti
Ce catei penali/Arunca cu bolovani
Pulhac mars la o manea si un vin/Da-i in p**a ta de caini!
mai era unul cu piticu porno...dar nu il stiu
si a mai fost unul aratat catre cei de la Dinamo.
stie cineva ce era pe mesajele de la sud cand a fost coregrafia cu torte? romana, diham...
ROMANA LAHOVARI
DIHAM LIZEANU
NUMAI EXCEPTII IN ATATIA.... ???
si mai e unul pus de sud pe gard spre caini care nu se prea vede de broscute
mesajele de aseara conform astora
In Europa ati iesit din anonimat/Doar ca ne sunteti rivali in campionat
Macar in Ghencea fiti baieti/Suntem satui de 700 de atleti - Nucleo
Iubirea voastra pentru culori/Conditionata de banii de la conducatori - Nucleo
Chiar si voi recunoasteti?Steaua e numai una!
Peluza ?intentionat? ati incendiat/steagurile pe gard de ce le-ati ?uitat???? - SdS
Pana la moarte va veti manifesta/Cand de la Borcea bani nu veti mai lua - Ins
10 mai (prosti ca voi) nu exista! - Vacarm
Nu mai e nevoie sa facem capturi/Ati inceput cu Tifosi, va veti desfiinta singuri! - Nucleo
Derby vineri si meciuri la fiecare sarbatoare/Sunteti nebuni sau va ganditi doar la buzunare?
Mentalitatea voastra/batjocura noastra
Pentru Romania/Spulberati-le visul
Run Forest Run/Strigati ca disperatii la Diham - SdS
10 Mai sarbatoriti/Ca doar 10 Mai veniti
Pulhac mars la o manea si un vin/da-i in **** ta de caini
Romana, Diham, Lahovari, Lizeanu/Numai exceptii in atatia
Universitate
Ce catei penali/arunca cu bolovani
Unii conducatori ce emana prostia/sa-i spui ?piticul pormo???? Jignesti pornografia
si a mai fost unul cu: de 5 ani speriati si alergati...
Romana, Diham, Lahovari, Lizeanu/Numai exceptii in atatiaUniversitate
care e talcul mesajului asta ca pana acuma mi-am sucit neuronii si draci daca am reusit sa prind ideea.
sarumana lu' ala care explica si pe intelesul meu.
e o replica la un mesaj de-al lor din trecut...
dupa ce i-am accidentat la romana au avut mesajul : ROMANA,UNIVERSITATE,LAHOVARI...O EXCEPTIE IN ATATIA ANI
si acum a venit replica ROMANA,DIHAM...NUMAI EXCEPTII IN ATATIA ANI
in pozele de pe uncoltdelume, RomanianUltras,ultras.ro, fenomenul,peluza sau fcs.ro n`am gasit UNIVERSITATE
nici eu nu prea pricep, nu e cea mai inspirata formulare dar am impresia ca se refera la faptul ca de atatea ori am sarbatorit succesele Stelei la UNIVERSITATE
dihamu lahovari romana si lizeanu stiu ca sunt zone unde au avut loc conflicte nu ca ar fi populate majoritar de caini
in fine, poate ne explica cineva mai "avizat"
PS: ah deci era "ANI" nu UNIVERSITATE
e o replica la un mesaj de-al lor din trecut...dupa ce i-am accidentat la romana au avut mesajul : ROMANA,UNIVERSITATE,LAHOVARI...O EXCEPTIE IN ATATIA ANI
si acum a venit replica ROMANA,DIHAM...NUMAI EXCEPTII IN ATATIA ANI
multumesc mult pentru explicatie, ai o fumigena de la mine
amu mesaju' e mai inteligibil, strica totul rima cu universitate
Ai inteles tu gresit.
Era "Romana,Diham,Lizeanu,Lahovari/Numai exceptii in atatia ani" si dedesubt era un alt mesaj ce a fost afisat "Universitate" care sa fiu sincer nu prea inteleg ce ar trebui sa reprezinte.