FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1111213141545»
maye15.04.2009 23:31
Stanici16.04.2009 07:11
Au fost acum o saptamana Lazio-Roma si Partizan-Steaua Rosie si nici un post pe aceasta tema..mai ales ca la Belgrad a fost incendiat stadionul....se pare ca lumea buna din peluze nu mai frecventeaza site-ul...

 

Sau poate nu sunt asa fini observatori. Poate au avut unele mai importante pe cap de urmarit (vezi situatia din Basarabia). Eu unul, sunt fan Steaua, nu al peluzelor din afara.

tavyto16.04.2009 16:17
cine a avut ochi a vazut! :beer2:

 

 

bine zici. cine a vrut sa vada a vazut...

 

of topic: de cand au schimbat fatza site-ului nu-mi mai vina sa postez...scuze de of topic

Stanici16.04.2009 18:09

Trece, te obisnuiesti si merge-p'orma.

puyol16.04.2009 20:06

nimic mai normal... cine vrea, se uita,cine nu vrea, nu se uita... :)

crysty1427.04.2009 12:33

3:00

Frumos, nu?

noname_fu08.05.2009 00:06
un snack inainte de derby
Adrian08.05.2009 00:10

Snackul lui Noname_Fu, pus in caz ca va e lene sa clickaiti pe link.

 

 

bodanelu08.05.2009 04:34

nu inteleg ce steag e al doilea. Primul este piromanii, al treilea e cel personal(foarte tare cu mutatul dintr-o balta in alta :)) ) dar al doilea?

spiridusu08.05.2009 07:33

criminal =))))) am ras cu lacrimi

john_8608.05.2009 13:07
nu inteleg ce steag e al doilea. Primul este piromanii, al treilea e cel personal(foarte tare cu mutatul dintr-o balta in alta :)) ) dar al doilea?

 

Al doilea cred ca e de la brigada aia care nici nu s-a mai infiintat, auxilia. A fost luat inainte de prima lui aparitie pe stadion.

ultrash08.05.2009 14:46

nu cred ca e auxilia, ala nu arata asa, tare de tot la faza cu brigate :)) se muta dintr`o balta in alta

FIR INTINS! la mai mare!

Razvypitesti08.05.2009 18:00

Derby

Image_0508_2058_antena_1__1__5_.jpg

Image_0508_2058_antena_1__2__6_.jpg

Image_0508_2059_antena_1__1_.jpg

Image_0508_2108_antena_1_.jpg

Image_0508_2132_antena_1__4_.jpg

andyro08.05.2009 22:57

Mesaje :

 

In Europa ati iesit din anonimat/Doar ca ne sunteti rivali in campionat

 

Macar in Ghencea fiti baieti/Ne-am saturat de 700 de atleti

 

Iubirea voastra pentru culori/Conditionata de banii de la conducatori

 

Chiar si voi recunoasteti/"Steaua e numai una"

 

Pana la moarte va veti manifesta/Cand de la Borcea bani nu veti mai lua

 

10 mai (prosti ca voi) nu exista

 

Nu mai e nevoie sa facem capturi/Ati inceput cu Tifosi, va veti desfiinta singuri

 

Derby vineri si meciuri la fiecare sarbatoare/Sunteti nebuni sau va ganditi doar la buzunare

 

Mentalitatea voastra/Batjocura noastra

 

Pentru Romania/Spulberati-le visul

 

Run Forest Run/Strigati ca disperatii la Diham

 

10 Mai sarbatoriti/Ca doar 10 Mai veniti

Razvypitesti09.05.2009 04:44
Mesaje :

 

In Europa ati iesit din anonimat/Doar ca ne sunteti rivali in campionat

 

Macar in Ghencea fiti baieti/Ne-am saturat de 700 de atleti

 

Iubirea voastra pentru culori/Conditionata de banii de la conducatori

 

Chiar si voi recunoasteti/"Steaua e numai una"

 

Pana la moarte va veti manifesta/Cand de la Borcea bani nu veti mai lua

 

10 mai (prosti ca voi) nu exista

 

Nu mai e nevoie sa facem capturi/Ati inceput cu Tifosi, va veti desfiinta singuri

 

Derby vineri si meciuri la fiecare sarbatoare/Sunteti nebuni sau va ganditi doar la buzunare

 

Mentalitatea voastra/Batjocura noastra

 

Pentru Romania/Spulberati-le visul

 

Run Forest Run/Strigati ca disperatii la Diham

 

10 Mai sarbatoriti/Ca doar 10 Mai veniti

Ce catei penali/Arunca cu bolovani

Pulhac mars la o manea si un vin/Da-i in p**a ta de caini!

mai era unul cu piticu porno...dar nu il stiu

bodanelu09.05.2009 06:47

si a mai fost unul aratat catre cei de la Dinamo.

The_Foxes09.05.2009 11:06
Universitate Mi-e dor de Steaua si Unui conducator ce emana prostia sa-i spui piticu porno?...Jignesti pornografia
john_8609.05.2009 15:58

stie cineva ce era pe mesajele de la sud cand a fost coregrafia cu torte? romana, diham...

ultrash09.05.2009 16:18

ROMANA LAHOVARI

DIHAM LIZEANU

NUMAI EXCEPTII IN ATATIA.... ???

si mai e unul pus de sud pe gard spre caini care nu se prea vede de broscute

bodanelu09.05.2009 16:44

mesajele de aseara conform astora

 

In Europa ati iesit din anonimat/Doar ca ne sunteti rivali in campionat

Macar in Ghencea fiti baieti/Suntem satui de 700 de atleti - Nucleo

Iubirea voastra pentru culori/Conditionata de banii de la conducatori - Nucleo

Chiar si voi recunoasteti?Steaua e numai una!

Peluza ?intentionat? ati incendiat/steagurile pe gard de ce le-ati ?uitat???? - SdS

Pana la moarte va veti manifesta/Cand de la Borcea bani nu veti mai lua - Ins

10 mai (prosti ca voi) nu exista! - Vacarm

Nu mai e nevoie sa facem capturi/Ati inceput cu Tifosi, va veti desfiinta singuri! - Nucleo

Derby vineri si meciuri la fiecare sarbatoare/Sunteti nebuni sau va ganditi doar la buzunare?

Mentalitatea voastra/batjocura noastra

Pentru Romania/Spulberati-le visul

Run Forest Run/Strigati ca disperatii la Diham - SdS

10 Mai sarbatoriti/Ca doar 10 Mai veniti

Pulhac mars la o manea si un vin/da-i in **** ta de caini

Romana, Diham, Lahovari, Lizeanu/Numai exceptii in atatia

Universitate

Ce catei penali/arunca cu bolovani

Unii conducatori ce emana prostia/sa-i spui ?piticul pormo???? Jignesti pornografia

 

si a mai fost unul cu: de 5 ani speriati si alergati...

Le reseau pansant09.05.2009 17:11
Romana, Diham, Lahovari, Lizeanu/Numai exceptii in atatia

Universitate

care e talcul mesajului asta ca pana acuma mi-am sucit neuronii si draci daca am reusit sa prind ideea.

 

sarumana lu' ala care explica si pe intelesul meu.

rezistenta_ultras09.05.2009 17:20

e o replica la un mesaj de-al lor din trecut...

dupa ce i-am accidentat la romana au avut mesajul : ROMANA,UNIVERSITATE,LAHOVARI...O EXCEPTIE IN ATATIA ANI

si acum a venit replica ROMANA,DIHAM...NUMAI EXCEPTII IN ATATIA ANI

ultrash09.05.2009 17:21

in pozele de pe uncoltdelume, RomanianUltras,ultras.ro, fenomenul,peluza sau fcs.ro n`am gasit UNIVERSITATE

nici eu nu prea pricep, nu e cea mai inspirata formulare dar am impresia ca se refera la faptul ca de atatea ori am sarbatorit succesele Stelei la UNIVERSITATE

dihamu lahovari romana si lizeanu stiu ca sunt zone unde au avut loc conflicte nu ca ar fi populate majoritar de caini

in fine, poate ne explica cineva mai "avizat"

PS: ah deci era "ANI" nu UNIVERSITATE

Le reseau pansant09.05.2009 17:32
e o replica la un mesaj de-al lor din trecut...

dupa ce i-am accidentat la romana au avut mesajul : ROMANA,UNIVERSITATE,LAHOVARI...O EXCEPTIE IN ATATIA ANI

si acum a venit replica ROMANA,DIHAM...NUMAI EXCEPTII IN ATATIA ANI

multumesc mult pentru explicatie, ai o fumigena de la mine

 

amu mesaju' e mai inteligibil, strica totul rima cu universitate

LeGenD09.05.2009 19:11

Ai inteles tu gresit.

Era "Romana,Diham,Lizeanu,Lahovari/Numai exceptii in atatia ani" si dedesubt era un alt mesaj ce a fost afisat "Universitate" care sa fiu sincer nu prea inteleg ce ar trebui sa reprezinte.

«1111213141545»