FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«191011121345»
Dubios05.01.2009 00:19
http://www.youtube.com/watch?v=Pbc1BTNOKEA capturarea steagului ng in 97
zoloz200508.01.2009 21:09

 

Politist sub-acoperire depistat de fanii lui Steaua Rosie si ars cu torta:

 

zvhaj4co5.jpg

tucazvhajd3ff0.jpg

tucazvhajd11mc9.jpg

 

 

cred ca se incadreaza tot la capitolul "Fenomenul Ultra In Imagini"

 

 

valentin2day09.01.2009 08:21

cea mai mare prostie politist sub acoperire

lucvald-190216.01.2009 08:20

Derby in cupa Greciei , PAOK - Aris , acum 2 zile !

Mizeria aia de Dragomir mai traieste ?!

 

 

LeGenD16.01.2009 16:19

Wow,oare voi trai suficient cat sa pot vedea astfel de lucru si in Ghencea .. ?

Azzido17.01.2009 13:04

Candva se vedeau astfel de scene in Ghencea.

Candva...

andyro19.01.2009 21:51

Glas 2006-2009 -

Radu1820.01.2009 06:45

Bravo baiati!Oriunde m-as afla... :steag_cruce_invers:

Azzido23.01.2009 18:24

Sport Total FM, despre incidentele de la hochei de saptamana trecuta.

SportTotal_FM_incidente_la_hochei.ianuarie.2009.mp3

Adrian23.01.2009 18:30

S-ar putea sa nu puteti downloada fisierul folosind Firefox.

Folositi Internet Explorer si nu veti avea nici o problema.

noname_fu23.01.2009 18:49
bodanelu23.01.2009 19:05

click dreapta si save link as. Asta daca folositi firefox

crafft28.01.2009 12:05
lucvald-190229.01.2009 13:58

Atmosfera ultra' la derby-ul orasului Salonic : Aris - PAOK la meciu de campionat de duminica 25 ianuarie ( 0 - 0 ).

- incidente grave la meciul de cupa de aseara , tot intre aceiasi suporteri , 28 ianuarie ( 0 - 0 ) !

 

Din cate am spicuit si eu pe alte forumuri , rivalitatea din salonic se trage , evident din cauza originilor etnice. corcituri de greci cu turci si curzi repatriati din zona Turciei versus grecii puri. Poate ne lumineaza careva cu ceva info.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rEb6CAJlaD4 (coregrafie Aris - meciul de duminica )

 

http://www.hotnews.ro/stiri-fotbal-5360442...o-conceicao.htm

 

http://uncoltuitatdelume.wordpress.com/200...c-la-aris-paok/

 

 

PS Remarc steaguri de gard capturate si afisate in peluza lui Aris , sau sunt paranoia ?!

rezistenta_ultras30.01.2009 16:25

PREZENTARE NUCLEO !

bodanelu30.01.2009 19:11

Bravo baieti! la cat mai multe realizari!

puyol31.01.2009 15:31

foarte tare prezentarea si la fel, foarte inspirata piesa :)

lucvald-190223.02.2009 13:07

aseara la derby-ul Hajduk Split - Dinamo Zagreb 2-0 , (ironie despre stemele echipelor dinamu)

 

http://uncoltuitatdelume.wordpress.com/200...o-zagreb-2-0-8/

 

 

Azzido24.02.2009 21:09

nu e ultra, dar e in imagini si e din romanele lui Orwell.

http://www.sport.ro/anglia/incredibil-fani...l?autoplay=true

 

:thumbsup:

Azzido06.03.2009 11:15
MIREL6RADOI09.03.2009 12:16

"Fara noi,fotbalul nu are culoare"

Dupa parerea mea, suporterii din Grecia sunt cei mai fanatici suporteri din Europa.Grecii si argentinienii reprezinta etalonul suporterului de fotbal.Parerea mea...

bobo_PH11.03.2009 02:03

am o rugaminte ...

 

cine detine sau cine stie .... rog sa posteze o lista cu filmele gen Green street hoologans.

 

merci!

cozmin11.03.2009 06:50

pai green street hooligans 2

green street hooligans 1

Cas( sau Cass nu mai stiu exact cum se scrie)

The football factory-the diary of a hooligan

cam pe astea le stiu eu..

fedora11.03.2009 07:44
si tot legat de Wisla... si cu dedicatie celor ce sustin modelul englezesc pe stadioane... http://nuvomrenunta.wordpress.com/2008/10/...nham-cupa-UEFA/

Am avut si eu norocul sa ma aflu anul trecut prin Cracovia chiar la un derby cu Legia Varsovia. Am ramas uimit de suporterii Wislei, nu se compara cu nimic din ce-am vazut in Romania. Au fost fenomenali. Si asta in conditiile in care Wisla a jucat anemic (cam asa cum joaca Steaua acum) si a pierdut pe teren propriu.

anonimnoname11.03.2009 13:55
pai green street hooligans 2

green street hooligans 1

Cas( sau Cass nu mai stiu exact cum se scrie)

The football factory-the diary of a hooligan

cam pe astea le stiu eu..

 

si Rise of the Footsoldier

«191011121345»