Politist sub-acoperire depistat de fanii lui Steaua Rosie si ars cu torta:



cred ca se incadreaza tot la capitolul "Fenomenul Ultra In Imagini"
cea mai mare prostie politist sub acoperire
Derby in cupa Greciei , PAOK - Aris , acum 2 zile !
Mizeria aia de Dragomir mai traieste ?!
Wow,oare voi trai suficient cat sa pot vedea astfel de lucru si in Ghencea .. ?
Candva se vedeau astfel de scene in Ghencea.
Candva...
Glas 2006-2009 -
Bravo baiati!Oriunde m-as afla... ![]()
Sport Total FM, despre incidentele de la hochei de saptamana trecuta.
S-ar putea sa nu puteti downloada fisierul folosind Firefox.
Folositi Internet Explorer si nu veti avea nici o problema.
click dreapta si save link as. Asta daca folositi firefox
Atmosfera ultra' la derby-ul orasului Salonic : Aris - PAOK la meciu de campionat de duminica 25 ianuarie ( 0 - 0 ).
- incidente grave la meciul de cupa de aseara , tot intre aceiasi suporteri , 28 ianuarie ( 0 - 0 ) !
Din cate am spicuit si eu pe alte forumuri , rivalitatea din salonic se trage , evident din cauza originilor etnice. corcituri de greci cu turci si curzi repatriati din zona Turciei versus grecii puri. Poate ne lumineaza careva cu ceva info.
http://www.youtube.com/watch?v=rEb6CAJlaD4 (coregrafie Aris - meciul de duminica )
http://www.hotnews.ro/stiri-fotbal-5360442...o-conceicao.htm
http://uncoltuitatdelume.wordpress.com/200...c-la-aris-paok/
PS Remarc steaguri de gard capturate si afisate in peluza lui Aris , sau sunt paranoia ?!
PREZENTARE NUCLEO !
Bravo baieti! la cat mai multe realizari!
foarte tare prezentarea si la fel, foarte inspirata piesa ![]()
aseara la derby-ul Hajduk Split - Dinamo Zagreb 2-0 , (ironie despre stemele echipelor dinamu)
http://uncoltuitatdelume.wordpress.com/200...o-zagreb-2-0-8/
nu e ultra, dar e in imagini si e din romanele lui Orwell.
http://www.sport.ro/anglia/incredibil-fani...l?autoplay=true
![]()
"Fara noi,fotbalul nu are culoare"
Dupa parerea mea, suporterii din Grecia sunt cei mai fanatici suporteri din Europa.Grecii si argentinienii reprezinta etalonul suporterului de fotbal.Parerea mea...
am o rugaminte ...
cine detine sau cine stie .... rog sa posteze o lista cu filmele gen Green street hoologans.
merci!
pai green street hooligans 2
green street hooligans 1
Cas( sau Cass nu mai stiu exact cum se scrie)
The football factory-the diary of a hooligan
cam pe astea le stiu eu..
si tot legat de Wisla... si cu dedicatie celor ce sustin modelul englezesc pe stadioane... http://nuvomrenunta.wordpress.com/2008/10/...nham-cupa-UEFA/
Am avut si eu norocul sa ma aflu anul trecut prin Cracovia chiar la un derby cu Legia Varsovia. Am ramas uimit de suporterii Wislei, nu se compara cu nimic din ce-am vazut in Romania. Au fost fenomenali. Si asta in conditiile in care Wisla a jucat anemic (cam asa cum joaca Steaua acum) si a pierdut pe teren propriu.
pai green street hooligans 2green street hooligans 1
Cas( sau Cass nu mai stiu exact cum se scrie)
The football factory-the diary of a hooligan
cam pe astea le stiu eu..
si Rise of the Footsoldier