25.09.2004 Steaua – Beșiktaș: 2-1 Neaga ('3) și Ciocoiu ('19)/Akin ('86)
Steaua: Hamutovski – Ogãraru, E. Baciu ('89, Lovin), Ghionea, P. Marin – Oprița, Rãdoi, Dorinel Munteanu, Boștinã – Ciocoiu ('64, Dinițã), Neaga. Antrenor: Walter Zenga.
La acest joc, magnificii noștri suporteri au afișat urmãtoarele bannere: "Onoarea clubului trebuie apãratã, comportați-vã ca o amatã adevãratã!"; "Precum eternul numãr 7, luptați pînã la moarte!" și, nu în ultimul rând, "Din respect pentru trecut, învingeți!". Pe aceeași pancartã era desenat chipul lui Mihai Viteazul și mai scria: "Cãlugãreni, 1595".
daca ma ajuta cineva,,,

