Parca visual au stat mai bine interisti. Si milanezi au avut o coregrafie draguta..
Parca visual au stat mai bine interisti. Si milanezi au avut o coregrafie draguta..
oare italienii ce risca pentru torte?
observ ca nu prea le tin in mana
Ma, e un gest frumos, dar acum sa nu creada nimeni ca ia uite ce buni sunt cainii sau alte nebunii.
din acelasi episod, cu impuscaturile din groapa, si macelul din afara stadionului .. cainii veneau pe buelvard cu masinile, deschideau usile si ne urcau in masini sa ne scoata din macelul ala...
cand or face crapidistii asa ceva... NICIODATA!
cu un asa stadion... si tine-m cont ca nu au cei mai fanatici suporteri...

IN - CRE - DI - BIL, te lasa cu gura cascata.
Daca o sa apuc pana mor ziua in care o sa fie si la noi o asa atmosfera la baschet o sa mor fericit... geniala faza de la 3:07.
Pana atunci sa ne multumim cu ce avem, frumoasa atmosfera de aseara. *nota 10 pentru filmari!
Daca o sa apuc pana mor ziua in care o sa fie si la noi o asa atmosfera la baschet o sa mor fericit... geniala faza de la 3:07.
Pana atunci sa ne multumim cu ce avem, frumoasa atmosfera de aseara. * nota 10 pentru filmari!
daca o sa apuci pana mori o sala atat de mare la baschet..atunci o sa mori fericit.
putini stiu ca peluza aia aire 20.000 de locuri!
din cate stiam, in campionat se demonteaza scaunele si raman gradene ![]()
si Dinamo vrea pe lia .. ahaha
25.000 de "fanatici" la fiecare meci din campionat in Peluza Sud de pe Westfalenstadion! Se monteaza scaune doar pt meciurile internationale!
eu stiam ca are vreo 24.000, in orice caz, din cate stiu, e cea mai mare peluza din Europa
Den Haag & Legia


Zaglebie Sosnowiec

Wisla Krakow



Moartea i-a unit!
Momente triste pentru suflarea romanista Pe langă rezultatele slabe ale baietilor condusi de Claudio Ranieri, romanii mai au un motiv de suparare. Un mare suporter al lui AS Roma, Fabrizio Carroccia, supranumit "Er Mortadella" a decedat ieri după o lungă suferință.
Fost lider de galerie in Curva SUD, Carroccia era o persoană foarte influentă si respectată din lumea ultra' din Italia. De altfel, Carroccia era un prieten de-al lui Luciano Moggi, fiind citat si-n celebrul caz "Calciopoli".
În semn de respect pentru tot ce a insemnat el pentru AS Roma, la inmormantarea sa a participat o delegatie impresionantă de la clubul capitolin. În frunte cu Francesco Totti, la catafalcul suporterului de 46 de ani au venit toate marile glorii ale clubului: Bruno Conti, Giuseppe Giannini, Aldair sau Daniele De Rossi.
Mai mult, la slujbă au participat si mai multi reprezentati ai rivalei de moarte, Lazio, precum si de la AC Milan, semn că in rivalitate există si respect.
GKS Katowice

great pics dude
Fosta galerie din divizia c. Echipa Rova Rosiori, galeria ANONIM.
Spartak Moscova - Ajax
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax01.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax02.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax03.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax04.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax05.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax09.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax10.jpg
http://www.ultras-tifo.net/images/stories/...rtak-ajax12.jpg
404 Not Found