FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1394041424345»
Bogdan16.11.2010 08:57

Parca visual au stat mai bine interisti. Si milanezi au avut o coregrafie draguta..

ultras200416.11.2010 08:59

oare italienii ce risca pentru torte?

observ ca nu prea le tin in mana

AG22.11.2010 09:52
Ma, e un gest frumos, dar acum sa nu creada nimeni ca ia uite ce buni sunt cainii sau alte nebunii.

 

din acelasi episod, cu impuscaturile din groapa, si macelul din afara stadionului .. cainii veneau pe buelvard cu masinile, deschideau usile si ne urcau in masini sa ne scoata din macelul ala...

 

cand or face crapidistii asa ceva... NICIODATA!

 

Liviu94sud22.11.2010 15:03

cu un asa stadion... si tine-m cont ca nu au cei mai fanatici suporteri...

crysty1403.12.2010 12:33
11rs.jpg
Maresal07.12.2010 10:01

IN - CRE - DI - BIL, te lasa cu gura cascata.

Lari08.12.2010 01:56

 

 

 

 

 

Stanici08.12.2010 07:16
mstef08.12.2010 08:08
http://www.youtube.com/watch?v=q8LLKdYSqoU

 

Daca o sa apuc pana mor ziua in care o sa fie si la noi o asa atmosfera la baschet o sa mor fericit... geniala faza de la 3:07.

 

Pana atunci sa ne multumim cu ce avem, frumoasa atmosfera de aseara. *nota 10 pentru filmari!

albanezul08.12.2010 09:59
Daca o sa apuc pana mor ziua in care o sa fie si la noi o asa atmosfera la baschet o sa mor fericit... geniala faza de la 3:07.

 

Pana atunci sa ne multumim cu ce avem, frumoasa atmosfera de aseara. * nota 10 pentru filmari!

daca o sa apuci pana mori o sala atat de mare la baschet..atunci o sa mori fericit.

AG08.12.2010 18:23
11rs.jpg

putini stiu ca peluza aia aire 20.000 de locuri!

Costi08.12.2010 18:26

din cate stiam, in campionat se demonteaza scaunele si raman gradene :)

AG08.12.2010 19:03

si Dinamo vrea pe lia .. ahaha

kaycee08.12.2010 20:34

25.000 de "fanatici" la fiecare meci din campionat in Peluza Sud de pe Westfalenstadion! Se monteaza scaune doar pt meciurile internationale!

Harald12.12.2010 10:48

eu stiam ca are vreo 24.000, in orice caz, din cate stiu, e cea mai mare peluza din Europa

Banita02.02.2011 00:37

Den Haag & Legia

 

r8tow2.jpg2d0dj6h.jpg

 

 

Banita02.02.2011 00:43

Zaglebie Sosnowiec

 

2uignsx.jpg

 

 

Banita02.02.2011 00:48

Wisla Krakow

2yoq3pw.jpg2u7sx2o.jpg

33vdgkh.jpg

rezistenta_ultras16.02.2011 11:43

Moartea i-a unit!

 

Momente triste pentru suflarea romanista Pe langă rezultatele slabe ale baietilor condusi de Claudio Ranieri, romanii mai au un motiv de suparare. Un mare suporter al lui AS Roma, Fabrizio Carroccia, supranumit "Er Mortadella" a decedat ieri după o lungă suferință.

 

 

Fost lider de galerie in Curva SUD, Carroccia era o persoană foarte influentă si respectată din lumea ultra' din Italia. De altfel, Carroccia era un prieten de-al lui Luciano Moggi, fiind citat si-n celebrul caz "Calciopoli".

 

În semn de respect pentru tot ce a insemnat el pentru AS Roma, la inmormantarea sa a participat o delegatie impresionantă de la clubul capitolin. În frunte cu Francesco Totti, la catafalcul suporterului de 46 de ani au venit toate marile glorii ale clubului: Bruno Conti, Giuseppe Giannini, Aldair sau Daniele De Rossi.

 

Mai mult, la slujbă au participat si mai multi reprezentati ai rivalei de moarte, Lazio, precum si de la AC Milan, semn că in rivalitate există si respect.

suporter_6_1_.jpg

Banita18.02.2011 23:57

GKS Katowice

 

1zqwt3s.jpg

 

 

AG19.02.2011 09:38

great pics dude

tavyto01.03.2011 21:43

 

Fosta galerie din divizia c. Echipa Rova Rosiori, galeria ANONIM.

Lari16.03.2011 19:37

Coregrafie pe Bernabeu, inaintea meciului Real - Lyon:

Image0316_2141_TV18__1_.jpg

pytycrys18.03.2011 18:21
Costi18.03.2011 21:01

404 Not Found

«1394041424345»