FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1383940414245»
1on10.11.2010 20:09
Liviu94sud10.11.2010 20:12

1on =)) mama mama 7 pe metru patrat! ce bataie.. e penibil in acelasi timp

albanezul11.11.2010 07:17
1on =)) mama mama 7 pe metru patrat! ce bataie.. e penibil in acelasi timp

sud vine de la teleorman,nu?

Liviu94sud11.11.2010 09:06
sud vine de la teleorman,nu?

 

da..

kaycee11.11.2010 12:20
da..

 

 

o tenta usoara de ironie din partea albanezului, dupa intrarea ta spectaculoasa in scena de ieri de la articolul cu Lacatus!

lm-a11.11.2010 12:55

o mica "aroganta":

craxu.jpg

 

Banita11.11.2010 13:27

Wisla Krakow

krv1.jpg

2z68n60.jpg2z6cb55.jpg

 

34g9g1x.jpg23lgocg.jpg14m5gcx.jpg10x965j.jpg2e0obja.jpgosu91w.jpgtrenuj.jpgwh1e.jpg

 

rm8n5w.jpg20101010231.jpg33li9gy.jpg21j6k9l.jpg2rxcuw2.jpg5xk6r5.jpg

Banita11.11.2010 13:31

Pogoń Szczecin

2uhpv04.jpg

xntdmh.jpgb81lbr.jpg2qxb7kk.jpgzv7jb5.jpgxgbkms.jpg

Costi12.11.2010 01:49

:))

lm-a strikes again

MoWeed12.11.2010 07:07

=)))))

Dragos_G14.11.2010 21:03

"Tiganu', tot tigan".

 

Isi vand sufletul pentru un ban.

 

http://www.okazii.ro/catalog/44330028/tric...ta.html#galerie

 

Tricou de la ultima lor coregrafie din groapa.

navodarean14.11.2010 21:25

cica, ia uite...

 

rp2i7108-resize.jpg

AG14.11.2010 21:56

baietie...

aducere aminte.. episodul impuscaturilor, si coregrafia comuna din Ghencea, cu ambele peluze rivale afisand tinte, cu mesajul "trageti"

*Alecs*14.11.2010 21:58

A mai fost unul ceva de genul "loviturile primite de voi, s-au simtit pana aici la noi". O atitudine normala spre deosebire de scandarile din tiganie "Afara din Giulesti" si "La revedere" tinand cont ca acestia au si un banner cu "rezistenta ultras". Poate rezistenta mirosului ar fi mai indicat.

MoWeed14.11.2010 22:00
Poate rezistenta mirosului ar fi mai indicat.

Nimeni nu poate rezista mirosului lor specific. N-ai vazut ca pana si sumudica si-a dat jos fularul ca nu mai rezista?

BAF-kimi14.11.2010 22:05

Frumos. Fata de ce strigau ciorile, diferenta de la cer la pamant. :)

Liviu94sud14.11.2010 22:50

Si totusi ne pisam in PCH!

albanezul15.11.2010 07:36
Si totusi ne pisam in PCH!

esti tare..cred ca esti cel mai smecher din teleorman.

lucvald-190215.11.2010 08:57
"Tiganu', tot tigan".

 

Isi vand sufletul pentru un ban.

 

http://www.okazii.ro/catalog/44330028/tric...ta.html#galerie

 

Tricou de la ultima lor coregrafie din groapa.

 

Daca cel care-l cumpara este din Bucuresti, predarea tricoului de face personal de catre cel care l-a pus la vanzare. Deci omu' e temerar si-i plac surprizele :))

STARforce15.11.2010 09:00
Si totusi ne pisam in PCH!

 

Care ne,mah???Eu zic sa vorbesti doar in numele tau,poate ca trebuia sa iti iei niste pulane sa vezi cum te pishi instant....

Liviu94sud15.11.2010 10:11

@star - pulane nu am luat dar lacrimogene da.

@albanezule - mda.. am zis ca fapt divers nu era cazul sa fii ironic.

 

Astea's mesaje de fatada... rivalu/ii Stelei este JIGI nu PCH! pulanele vine de la ordinul lui JIGI 100%.

rezistenta_ultras15.11.2010 11:18

pazea ca vine pulanele.

vine pulane multe din toate partile.

aristica15.11.2010 20:41

A mai fost unul ceva de genul "loviturile primite de voi, s-au simtit pana aici la noi". O atitudine normala spre deosebire de scandarile din tiganie "Afara din Giulesti" si "La revedere" tinand cont ca acestia au si un banner cu "rezistenta ultras". Poate rezistenta mirosului ar fi mai indicat.

 

djm7327.jpg

pytycrys15.11.2010 20:58

Ma, e un gest frumos, dar acum sa nu creada nimeni ca ia uite ce buni sunt cainii sau alte nebunii. Sunt alaturi de noi doar din perspectiva fenomenului si implicit impotriva jandarmeriei, ceea ce e o atitudine normala din punctul meu de vedere.

Dragos_G15.11.2010 21:40
«1383940414245»