FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1373839404145»
Banita31.10.2010 19:25

GKS Katowice

ftd0mh0iuy7z.jpg

29fp85d.jpg96l0ll.jpgobraz028r.jpg

 

2mxll37.jpg

 

 

Banita31.10.2010 19:35

Górnik Zabrze

 

1e18yf.jpgbeztytuuqh.jpg

14af1f5f406fc337.jpg0c846fd1b83a6398.jpg15fedd615c97029f.jpg

Banita02.11.2010 18:06

Legia Warszawa

sdjq0z.jpg2ia6c2a.jpg2b184x.jpg

3310xzt.jpg

2uetuaa.jpg

2a5nqzm.jpg

Polonia Warszawa

 

dpfo77.jpg

Banita02.11.2010 18:19

GKS Tychy

 

4bfd793a3e06f_o.jpgscianaf.jpg2f069kx.jpg30jjqm1.jpg2ih43z9.jpg

 

 

Banita07.11.2010 17:48

Legia Warszawa

 

ultras_graffiti_091.jpgultras_graffiti_050.jpg

 

ultras_graffiti_025.jpg

 

Wisła Kraków

 

ultras_graffiti_003.jpg

 

Korona Kielce

 

ultras_graffiti_017.jpg

 

ZagÅ'Ă'bie Lubin

 

ultras_graffiti_011.jpg

 

Lech Poznań

 

ultras_graffiti_007.jpg

Banita08.11.2010 00:22

Stilon Gorzów

 

907.jpeg

 

 

Dragos_G08.11.2010 11:06

Aia ai lui Daniel, ieri in derby. :D

2253a1655f61c66e93a871e36e384753o.jpg

S.S.Lazio08.11.2010 20:39

fara cuvinte ...

pytycrys08.11.2010 20:41

Frumos, ce mai!

Daniel-Ionut08.11.2010 20:51
Aia ai lui Daniel, ieri in derby. :D

 

Eeeee, asa mai merge :rolleyes:

red&blue_boy08.11.2010 21:17

Superb,la fel precum joaca! :)

BAF-kimi09.11.2010 06:06

O imagine de aseara, de la crapid - Steaua.

 

rp2i4967resize.jpg

ultras200409.11.2010 06:17

s-au prins si astia ca nu joaca cu Steaua

Azzido09.11.2010 08:16

de treaba tiganii astia. imi place despre ei :D

Le reseau pansant09.11.2010 09:51
de treaba tiganii astia. imi place despre ei :D

 

hai ma frate da-o in ma-sii de treaba daca am ajuns sa ii aplaudam pe tigani cand ne injura e grav, nu ca ii iau apararea flegmei dar nu pot sa accept ca cineva sa injure fie si indirect Steaua si eu sa ii pup in cur pe ala, ca imi e simpatic.

 

ieri pe acelasi sait, si daca nu ma insel chiar tu azzido ai pus un articol in care ziceai de franari cat de scarbosi sunt, acum spui ca domne ce de treaba sunt, stai sa apara iarasi un articol in care sa arunce cu pisat pe club sa vezi ce de treaba sunt.

 

 

 

 

Stanici09.11.2010 10:02
hai ma frate da-o in ma-sii de treaba daca am ajuns sa ii aplaudam pe tigani cand ne injura e grav, nu ca ii iau apararea flegmei dar nu pot sa accept ca cineva sa injure fie si indirect Steaua si eu sa ii pup in cur pe ala, ca imi e simpatic.

 

ieri pe acelasi sait, si daca nu ma insel chiar tu azzido ai pus un articol in care ziceai de franari cat de scarbosi sunt, acum spui ca domne ce de treaba sunt, stai sa apara iarasi un articol in care sa arunce cu pisat pe club sa vezi ce de treaba sunt.

 

 

Esti pe dinafara complet, ma. Dar complet.

Mihai09.11.2010 10:15
hai ma frate da-o in ma-sii de treaba daca am ajuns sa ii aplaudam pe tigani cand ne injura e grav, nu ca ii iau apararea flegmei dar nu pot sa accept ca cineva sa injure fie si indirect Steaua si eu sa ii pup in cur pe ala, ca imi e simpatic.

 

ieri pe acelasi sait, si daca nu ma insel chiar tu azzido ai pus un articol in care ziceai de franari cat de scarbosi sunt, acum spui ca domne ce de treaba sunt, stai sa apara iarasi un articol in care sa arunce cu pisat pe club sa vezi ce de treaba sunt.

 

Daca il injura pe Oierul, nu injura Steaua.

 

cozmin09.11.2010 10:46

http://a.yfrog.com/img151/2935/1336304640mg1089.jpg

 

Tiganii au furat coregrafia ! :D

AG09.11.2010 16:25

pai ce altceva stiu tiganii mai bine sa faca?

Le reseau pansant09.11.2010 21:22
Daca il injura pe Oierul, nu injura Steaua.

evident ca nu dar, ca principiu nu accept sa spun de cineva ca e de treaba cand el injura o persoana care reprezinta clubul, chiar daca persoana respectiva este detestata unanim de toti suporterii.

 

pt mine orice ar face ciorile nu o sa ma faca nici sa le respect nici sa am vreo mila/compasiune pt ei asa ca vorba aia

 

mai mult sapun ca tara are nevoie de ordine!

Azzido10.11.2010 09:55

ma refeream strict la poza cu "**** becali" si era doar o gluma. nu am nicio simpatie pt pata de culoare a Bucurestiului. ;)

andrey_ptm_steaua10.11.2010 12:28

Cra-Cra

HAHAHAHAHAHAHA.jpg

Liviu94sud10.11.2010 18:20

Nu e ultra` dar mi se pare geniala

 

suporterilameciulcuvillqk2.jpg

 

cine stie cunoaste:D

AG10.11.2010 19:01

Steaua - Villareal :x

red&blue_boy10.11.2010 20:05
Nu e ultra` dar mi se pare geniala

Cu adevarat geniala!

«1373839404145»