nice ![]()
Doar nice ai de zis?
Prima mi se pare de-un colosal fabulos. ![]()
ACAB a fost de un colosal fabulos ![]()
La rusi nu se face inchisoare pentru aprindere de torte?
Probabil la rusi se face inchisoare daca nu aprinzi torte ! ![]()
Korona Kielce





Uite cum protesteaza altii. ![]()
http://www.ultras-tifo.net/news/353-bbb-ca...mo-stadium.html
daca BBB ar alege sa protesteze violent, ar iesi haos. nu stiu cat mai rezista cu boicotarea asta, in timp ce Torcida da recital.
N-aveam unde sa postez asta, asa ca postez aici.
"News: Partizan (Serbia) - Shkendija (Macedonia) and visa versa will be played without away supporters. They will play 13 & 19 of July, second qualifying round of CL."
Multa MUlE UEFA..
PS: nu va alarmati , e "L" , nu "I". Deci e MULE. Le doresc multi catari adica.
Prietene, stai putin ca cuvnatul MU.IE nu inseamna neaparat la ce ne gandim noi perversii..
De ce lumea o ia ca pe o insulta ? uitati-va ce inseamna MU.IE
http://dexonline.ro/definitie/****
MU.IE inseamna GURA.
Mie mi se pare aberant sa cenzurezi un cuvant din dex, gen MU.IE. uite, eu bag mancarea in MU.IE de exemplu, adica in GURA.
Sau Bute ii da un pumn in MUlE lui Mendy. Adica in GURA.
Prietene, stai putin ca cuvnatul MU.IE nu inseamna neaparat la ce ne gandim noi perversii..
De ce lumea o ia ca pe o insulta ? uitati-va ce inseamna MU.IE
http://dexonline.ro/definitie/****
MU.IE inseamna GURA.
Mie mi se pare aberant sa cenzurezi un cuvant din dex, gen MU.IE. uite, eu bag mancarea in MU.IE de exemplu, adica in GURA.
Sau Bute ii da un pumn in MUlE lui Mendy. Adica in GURA.
nici macar bancurile cu politisti nu sunt ca postarea ta. Oricum postarea ta sau replica respectiva se dorea injurioasa asa ca merita sa fie cenzurata chiar daca tu vrei sa ii dai o aura trandafir. Abia astept sa vad cum strigi pe sadion fata gigig, gura Gigi.
Da stiu la ce s-a referit, si sunt perfect de acord cu el, dar nu trebuie sa cenzuram MUlE.
Tortele astea italienesti se micsoreaza la fel ca alea care sunt gen "in poleiala" ?
unde ai vazut tu torte in poleiala? ![]()
Cele in poleiala sunt fumigene si sunt facute cu mingii de ping-pong , nu au nicio treaba cu tortele !
Era intre ghilimele in poleiala. Asta cu fumigenele de ping-pong,stai calm ca nu la aia ma refeream.
Ma refeream acoperite cu material gen poleiala,aluminiu. Ca astea.
http://images8.okr.ro/auctions.v3/700_700/...739-700_700.jpg
Si intrebarea era daca se micsoreaza la fel ca astea. ![]()
pai astea din cate stiu nu se micsoreaza...
De la derbyul cu Los Angeles Galaxy






De la meciul cu NY, jucat pe stadionul unde am pierdut cu Suedia in 94:(



Si cu ocazia amicalului cu West Brom de ieri, echipa cainelui Tamas care din fericire pt el nu ajucat

felicitari!
Faceti treaba frumusica acolo! ![]()
macar ei ..
Foarte frumos !