FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1404142434445»
Dragoshel18.03.2011 21:03
Costi18.03.2011 22:01

nice :)

Lari18.03.2011 22:37

Doar nice ai de zis? :blink: Prima mi se pare de-un colosal fabulos. :yes:

Costi18.03.2011 22:52

ACAB a fost de un colosal fabulos :)

adidwu19.03.2011 07:48

La rusi nu se face inchisoare pentru aprindere de torte?

red&blue_boy19.03.2011 11:28

Probabil la rusi se face inchisoare daca nu aprinzi torte ! :D

Banita07.04.2011 21:45

Korona Kielce

 

scfkib.jpg2h81qol.jpg2vw8e40.jpgbeztytuu2gk.png2njhs1s.jpg

 

 

pytycrys11.04.2011 12:12
Dragos_G11.04.2011 19:44

daca BBB ar alege sa protesteze violent, ar iesi haos. nu stiu cat mai rezista cu boicotarea asta, in timp ce Torcida da recital.

Lari01.05.2011 21:05

Inainte de Real Madrid - FC Barcelona: 0-2

Image0427_2140_TV18__1_.jpg

Image0427_2142_TV18_.jpg

Azzido04.07.2011 21:15

unii tin berea la rece, altii...

 

155219_458154821610_158234831610_6060029_3630492_n.jpg

pytycrys08.07.2011 16:31

N-aveam unde sa postez asta, asa ca postez aici.

"News: Partizan (Serbia) - Shkendija (Macedonia) and visa versa will be played without away supporters. They will play 13 & 19 of July, second qualifying round of CL."

 

Multa MUlE UEFA..

 

PS: nu va alarmati , e "L" , nu "I". Deci e MULE. Le doresc multi catari adica.

Kellerman08.07.2011 16:34

Prietene, stai putin ca cuvnatul MU.IE nu inseamna neaparat la ce ne gandim noi perversii..

 

 

De ce lumea o ia ca pe o insulta ? uitati-va ce inseamna MU.IE

 

http://dexonline.ro/definitie/****

 

 

 

MU.IE inseamna GURA.

 

Mie mi se pare aberant sa cenzurezi un cuvant din dex, gen MU.IE. uite, eu bag mancarea in MU.IE de exemplu, adica in GURA.

 

Sau Bute ii da un pumn in MUlE lui Mendy. Adica in GURA.

Le reseau pansant08.07.2011 17:17
Prietene, stai putin ca cuvnatul MU.IE nu inseamna neaparat la ce ne gandim noi perversii..

 

 

De ce lumea o ia ca pe o insulta ? uitati-va ce inseamna MU.IE

 

http://dexonline.ro/definitie/****

 

 

 

MU.IE inseamna GURA.

 

Mie mi se pare aberant sa cenzurezi un cuvant din dex, gen MU.IE. uite, eu bag mancarea in MU.IE de exemplu, adica in GURA.

 

Sau Bute ii da un pumn in MUlE lui Mendy. Adica in GURA.

nici macar bancurile cu politisti nu sunt ca postarea ta. Oricum postarea ta sau replica respectiva se dorea injurioasa asa ca merita sa fie cenzurata chiar daca tu vrei sa ii dai o aura trandafir. Abia astept sa vad cum strigi pe sadion fata gigig, gura Gigi.

Kellerman08.07.2011 17:24

Da stiu la ce s-a referit, si sunt perfect de acord cu el, dar nu trebuie sa cenzuram MUlE.

pytycrys08.07.2011 18:36

Tortele astea italienesti se micsoreaza la fel ca alea care sunt gen "in poleiala" ?

Costi08.07.2011 19:51

unde ai vazut tu torte in poleiala? :|

tottiSUD08.07.2011 22:14

Cele in poleiala sunt fumigene si sunt facute cu mingii de ping-pong , nu au nicio treaba cu tortele !

pytycrys09.07.2011 00:32

Era intre ghilimele in poleiala. Asta cu fumigenele de ping-pong,stai calm ca nu la aia ma refeream.

Ma refeream acoperite cu material gen poleiala,aluminiu. Ca astea.

http://images8.okr.ro/auctions.v3/700_700/...739-700_700.jpg

Si intrebarea era daca se micsoreaza la fel ca astea. :)

Costi09.07.2011 09:14

pai astea din cate stiu nu se micsoreaza...

Dan_Original_TB9613.07.2011 22:04

De la derbyul cu Los Angeles Galaxy

aaa-1.jpg

tifola6.jpg

tifola9.jpg

tifola7.jpg

a12.jpg

a13.jpg

De la meciul cu NY, jucat pe stadionul unde am pierdut cu Suedia in 94:(

 

UltrasTifoNY20112.png

quakesNYtifo.png

ny-1.jpg

 

Si cu ocazia amicalului cu West Brom de ieri, echipa cainelui Tamas care din fericire pt el nu ajucat

poza1.jpg

albanezul14.07.2011 17:50

felicitari!

pytycrys14.07.2011 20:38

Faceti treaba frumusica acolo! :)

S.S.Lazio14.07.2011 22:20

macar ei ..

Daniel-Ionut15.07.2011 16:28

Foarte frumos !

«1404142434445»