FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«14142434445»
Dan_Original_TB9608.08.2011 07:42

portlandb.jpg

portland7.jpg

portland8.jpg

portland13.jpg

aaa-2.jpg

STARforce08.08.2011 09:29

Bravo baietiii!

Banita10.08.2011 17:20

Legia Warszawa

 

murek01146ba.jpg

 

5yvxwj.jpg

 

ss1UEau6KqS1fG1KbLBg1306610822.jpg250471_10150184927340732_84616845731_692

 

2n87xat.jpg

 

zn7qxf.jpg

 

PvjNI3mYl4lIqV13sgUr1305405017.jpg

 

24dpifm.jpg

 

2s6a42e.jpg

 

hsrhba.jpg

 

ejd1fd.jpg

 

o8hqhd.jpg

 

dsc03370aaa.jpg

 

fa66d3260b90f507.jpg

 

 

914d345fe4e54c00.jpg

 

9ir1w5.jpg

 

21l6etf.jpg

 

 

Banita10.08.2011 17:41

sb3g9s.jpgm74c5j.jpg267890_10150226907760732_84616845731_727

 

26038080004089629247.jpg

 

2w2hhg4.jpg8924799e8c93678a.jpgmv3rrc.jpg03b115c92f3578d4.jpg

 

30usayf.jpg

 

graffiti085.jpg

 

15n36rr.jpg

 

 

Banita10.08.2011 23:08

pestatykpamietamy.jpg1zntm5u.jpgj924q8.jpgdsc04052m.jpg

 

pracaw.jpg

 

 

Banita10.08.2011 23:24

1zoaq08.jpg

 

2dqrbyq.jpg

 

5dro02.jpg

 

2iw8rwi.jpgrarsza.jpg

 

11m73p2.jpg2wmq8mb.jpgke9lwz.jpgk1w2mx.jpg2l8hlib.jpg

 

 

Stanici13.08.2011 17:23

I see that you care a lot about national symbols. (Chatolic cross, the fact that your ancesters had a lot of respect for Roman Empire, anti-comunism, etc.). I'd like to see a match Poland-rusia or one of your top club teams vs one of their's. :) .

 

 

Dragos_G14.08.2011 08:36

You will see Legia vs. Spartak in a few days in EL.

bogdan_ss09.10.2011 19:03

niste poze mai vechi

1666_28122001093804.jpg

1706_18012002095647.jpg

1706_29042003142110.jpg

noname12.10.2011 14:10

Tatuaj stelist

 

need un LIKE aici, pt cei care au cont de facebook:))

Banita21.10.2011 18:27

Rapid - Legia

http://tinypic.pl/a1tyk8re104p

12rapid1_f75.jpg12rapid1_f57.jpg12rapid1_f56.jpglegia-warszawa-2.jpg

 

DSC_8652.jpg12rapid1_f78.jpglegia-warszawa-3.jpg

IMG_9946.JPG

 

rapid49.jpg

 

 

Kibice_wspierali_Legie_5489755.jpg

 

legia12.jpg

LanDSharK21.10.2011 20:48

@noname. Hah, iti dadusem deja like... ca intre camarazi. :)

SuperstaR1824.10.2011 19:45

apropo de polonezi, poza din Liga a 4a poloneza ( :excl: ) . La noi in Liga a 4a vine nea Gheorghe cu coasa la meci si primarul satului respectiv direct cu pistolul.

2enuknb.jpg

anti gigi24.10.2011 20:26

cum arata astia de la Legia,daomne ,ce or manca astia oare?.......cand ma uit la noi ma apuca durerea de cap

AG24.10.2011 20:43
cum arata astia de la Legia,daomne ,ce or manca astia oare?.......cand ma uit la noi ma apuca durerea de cap

eu i-am vazut in oras.. si ma gandeam cum sa-i evit.. pentru ca nu aveai cum sa nu stai cu ochii pe ei si sa iti pui intrebari in cap.. sunt pur si simplu masivi... toti..

S.Mariuss24.10.2011 20:53

cred ca ce au facut polonezi la meciul cu rapid a incercat si musti sa faca in seara asta. dar pacat ca nu ia iesit.

saracutzul :(

tottiSUD26.10.2011 19:42
Razvypitesti04.11.2011 06:46
:rolleyes:

681_3.jpg

adidwu04.11.2011 07:51
:rolleyes:

Oare de ce l-au pictat pe Smeagol asa brunet?

Razvypitesti04.11.2011 08:17
Oare de ce l-au pictat pe Smeagol asa brunet?

ar trebui să isi ceara scuze fata de Smeagol, comparand acest personaj important in film cu subspecia zburatoare, au jignit rasa din care provine "aratarea"

S.S.Lazio04.11.2011 12:26

sunteti constienti ca-n primul rand ne au luat la **** pe noi,romanii ...nu vad de unde atata bucurie,sincer.

Razvypitesti04.11.2011 13:01
sunteti constienti ca-n primul rand ne au luat la **** pe noi,romanii ...nu vad de unde atata bucurie,sincer.

asa o fi, dar pe corpul astuia scrie CRAPID asa ca de asta ma bucur, vreo problema?

Daniel-Ionut04.11.2011 13:05
sunteti constienti ca-n primul rand ne au luat la **** pe noi,romanii ...nu vad de unde atata bucurie,sincer.

 

Cand or fi toti romanii tigani si rapidisti, da.

Stanici04.11.2011 14:58

Steagul de pe mana dreapta a lui Smeagol al carei tari e?

red&blue_boy04.11.2011 16:00
asa o fi, dar pe corpul astuia scrie CRAPID asa ca de asta ma bucur, vreo problema?

Vezi ca mai e si steagul Romaniei p-acolo...

«14142434445»