FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1323334353645»
Azzido04.08.2010 05:27
Maresal04.08.2010 10:03

nu vi se pare cunoascuta caracatita asta?

sarea toata tara cu gura pe noi daca in ordine cronologica era facuta mai intai la rusi....

Bogdan04.08.2010 10:12

clar. Dar ast anu tine trofee in tentacule.

DanezuPTM04.08.2010 10:21
clar. Dar ast anu tine trofee in tentacule.

 

 

Bogdane daca era facuta la noi dupa ce era facuta la rusi indiferent de ce tinea sau nu tinea in tentacule tot eram facuti xeroxuri sau mai stiu eu ce

 

ps: a luat-o rau de tot lumea razna cu aceasta caracatita Paul , am impresia ca la ea se refera in coregrafie...

LanDSharK04.08.2010 11:06

vaaaai, aia de la Levski s-au facut de rahat in ditamai derby-ul cu TSKA.

lucvald-190204.08.2010 17:55

Da si tu un detaliu, ca eu le-am vazut doar prestatie buna din peluza, pe segmetul torte & stroboscoape....

Unde au fost jenanti ?

Dragos_G04.08.2010 18:26
Vecinii de la sud, aka Levski sofia.

govedabedni2.jpg

 

Saracii.. au intins panza invers

@lucvald-1902: aici.

AG04.08.2010 19:17

vaaaaaaaaaaaaaaaaai :))))))

LanDSharK05.08.2010 12:05

Shit happens...

Mersi, Dragos pt promptitudine. :)

S.S.Lazio05.08.2010 21:07
vaaaaaaaaaaaaaaaaai :)) ))))

 

 

razi ca Gigi ...era cu 2-3 postari mai sus .

cozmin05.08.2010 22:55

Ceva de la split d-aseara?

cozmin06.08.2010 17:08
AG06.08.2010 17:35

astia sunt aia "1500" care au facut deplasarea ah..pisamas pe ei k s'au pierdut spre iesirea din Bucuresti, sunt 100 toti,cu tot cu pi2da aia blonda

 

2.jpg

Ragnarok06.08.2010 19:05

restu care-au stat acasa au facut cheta

Daniel-Ionut06.08.2010 19:09
astia sunt aia "1500" care au facut deplasarea ah..pisamas pe ei k s'au pierdut spre iesirea din Bucuresti, sunt 100 toti,cu tot cu pi2da aia blonda

 

Mai exact 56 :D

LanDSharK06.08.2010 21:50
astia sunt aia "1500" care au facut deplasarea ah..pisamas pe ei k s'au pierdut spre iesirea din Bucuresti, sunt 100 toti,cu tot cu pi2da aia blonda

 

2.jpg

Si tu ai remarcat-o ?! :rolleyes:

Andrei^07.08.2010 00:00

Poza e facuta inainte de meci, poate au mai ajuns si altii mai tarziu.

Dragos_G17.08.2010 14:29
inzaghi4ever17.08.2010 15:49
http://nuajungenimeni.wordpress.com/2010/0...-zurich-ultras/

 

Cateva poze cu elvetienii.

 

 

Fac astia show joi la noi...sa vedem cati vor veni totusi!

S.S.Lazio18.08.2010 09:15
http://nuajungenimeni.wordpress.com/2010/0...-zurich-ultras/

 

Cateva poze cu elvetienii.

 

 

niste tarani ..

inzaghi4ever18.08.2010 11:24
niste tarani ..

 

 

:)))) buna asta frate!

 

Desi realizezi ca spui o prostie nu?

AG18.08.2010 12:18
:)))) buna asta frate!

 

Desi realizezi ca spui o prostie nu?

era un pamflet

inzaghi4ever18.08.2010 13:53
era un pamflet

 

 

Atunci scuzele mele de rigoare:D

RaMs3s22.08.2010 20:12

Torcida

2957cdd5f1218ff3c065834ac561afc8.jpeg

razvan2823.08.2010 19:41

Astia sunt ai lui Hajduk parca nu ?

«1323334353645»