Spartak-TSSKA in Luzhniki, Moscow
http://englishrussia.com/index.php/2010/08...ch-arrangement/
Spartak-TSSKA in Luzhniki, Moscow
http://englishrussia.com/index.php/2010/08...ch-arrangement/
nu vi se pare cunoascuta caracatita asta?
sarea toata tara cu gura pe noi daca in ordine cronologica era facuta mai intai la rusi....
clar. Dar ast anu tine trofee in tentacule.
clar. Dar ast anu tine trofee in tentacule.
Bogdane daca era facuta la noi dupa ce era facuta la rusi indiferent de ce tinea sau nu tinea in tentacule tot eram facuti xeroxuri sau mai stiu eu ce
ps: a luat-o rau de tot lumea razna cu aceasta caracatita Paul , am impresia ca la ea se refera in coregrafie...
vaaaai, aia de la Levski s-au facut de rahat in ditamai derby-ul cu TSKA.
Da si tu un detaliu, ca eu le-am vazut doar prestatie buna din peluza, pe segmetul torte & stroboscoape....
Unde au fost jenanti ?
Vecinii de la sud, aka Levski sofia.
Saracii.. au intins panza invers
@lucvald-1902: aici.
vaaaaaaaaaaaaaaaaai
))))
Shit happens...
Mersi, Dragos pt promptitudine. ![]()
vaaaaaaaaaaaaaaaaai))))
razi ca Gigi ...era cu 2-3 postari mai sus .
Ceva de la split d-aseara?
astia sunt aia "1500" care au facut deplasarea ah..pisamas pe ei k s'au pierdut spre iesirea din Bucuresti, sunt 100 toti,cu tot cu pi2da aia blonda

restu care-au stat acasa au facut cheta
astia sunt aia "1500" care au facut deplasarea ah..pisamas pe ei k s'au pierdut spre iesirea din Bucuresti, sunt 100 toti,cu tot cu pi2da aia blonda
Mai exact 56 ![]()
astia sunt aia "1500" care au facut deplasarea ah..pisamas pe ei k s'au pierdut spre iesirea din Bucuresti, sunt 100 toti,cu tot cu pi2da aia blonda
Si tu ai remarcat-o ?! ![]()
Poza e facuta inainte de meci, poate au mai ajuns si altii mai tarziu.
Fac astia show joi la noi...sa vedem cati vor veni totusi!
niste tarani ..
niste tarani ..
)) buna asta frate!
Desi realizezi ca spui o prostie nu?
)) buna asta frate!
Desi realizezi ca spui o prostie nu?
era un pamflet
era un pamflet
Atunci scuzele mele de rigoare:D
Astia sunt ai lui Hajduk parca nu ?