probabil nu tii minte coregrafia pentru ca nu s-a vazut nimic pe stadion...a fost ceata dracu si am mai contribuit si noi cu nitel fum![]()
am fost la sud la meciul acela, si am fost (mai mult din intamplare) sub coregrafie in mare parte si de asta nu mi-am adus aminte de ea, stiu ca era o vreme urata, chiar se amuzau unii cu replici -hai sa inceapa ploaia ca mi-am luat "umbrela".



