FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1303132333445»
Le reseau pansant11.06.2010 07:47
probabil nu tii minte coregrafia pentru ca nu s-a vazut nimic pe stadion...a fost ceata dracu si am mai contribuit si noi cu nitel fum :))

am fost la sud la meciul acela, si am fost (mai mult din intamplare) sub coregrafie in mare parte si de asta nu mi-am adus aminte de ea, stiu ca era o vreme urata, chiar se amuzau unii cu replici -hai sa inceapa ploaia ca mi-am luat "umbrela".

Azzido11.06.2010 21:01

 

ultras200413.06.2010 05:24
Peluza Milanista in finala cu noi din 1989.

 

http://nuajungenimeni.wordpress.com/2010/0...an-Steaua-1989/

 

poze cu noi? :)

 

Dragos_G13.06.2010 12:35
poze cu noi? :)

Habar nu am unde as putea gasi.

FuNNky LowE suD14.06.2010 08:28
Peluza Milanista in finala cu noi din 1989.

 

http://nuajungenimeni.wordpress.com/2010/0...an-Steaua-1989/

acum nu mai e cine stie ce... si in plus nu prea mai joaca fotbal ac Milan , joaca interu :)
Dragos_G22.06.2010 16:05

:)))

lazioperugia231103103nu.jpg

S.S.Lazio22.06.2010 22:18

adevarat graiesc :))

Azzido23.06.2010 08:11

Ce ii chinuie talentul si pe aia...

Nu inteleg cine i-a intrebat pe ei ce parere au despre MJ, sau ce legatura are ultraseria cu muzica, MJ, America sau muzica in general. Suferinte de prost gust! :confused:

Oricum, sa ma pipi pe ei de italieni frustrati. ;)

Tanaru` Young23.06.2010 10:31
Ce ii chinuie talentul si pe aia...

Nu inteleg cine i-a intrebat pe ei ce parere au despre MJ, sau ce legatura are ultraseria cu muzica, MJ, America sau muzica in general. Suferinte de prost gust! :confused:

Oricum, sa ma pipi pe ei de italieni frustrati. ;)

 

Ai spus foarte bine.Sunt total de acord cu tine.

RedScorpyON23.06.2010 10:42

Ce-i ridica lumea in slavi pe laziali,uita ce frumos ne ziceau noua de mame...

Daniel-Ionut23.06.2010 10:58

Unde umbli tu Miko, sa vezi ce mesaj au pus macaronarii :)

Dragos_G23.06.2010 11:06

Lazialii sunt foarte apreciati mai ales prin estul Europei pentru ca sunt extremisti de dreapta.

Eu unul, prefer galeria celor de la As Roma din derbyul capitalei.

Azzido23.06.2010 12:53

Eu prefer galeria celor de la Steaua, tot din derby-ul capitalei

Daniel-Ionut23.06.2010 14:38
Eu prefer galeria celor de la Steaua, tot din derby-ul capitalei

 

Eu prefer galeria celor de la Steaua si intr-un meci cu Gaz Metan, si intr-un meci cu Dinamo, si intr-un meci cu Real Madrid :)

S.S.Lazio25.06.2010 09:22

off : eu prefer galeria sud a celor de la Steaua..

on : lazialii au fost si sunt o forta ca peluza in italia , bine , acolo sunt 15,20 de peluze forta pana si in diviziile inferioare.

AG28.06.2010 13:30
Lari29.06.2010 14:26

Suporteri japonezi la meciul cu Paraguay:

Untitled_1.jpg

Costi29.06.2010 14:50

oamenii sunt cei mai forta, ma jur!

noname29.06.2010 14:57

singurul steag de gard ultra' pe care l-am vazut la campionat e "Nipon Ultras" :). Se pare ca casualizarea peluzelor n-a ajuns inca la ei. Cacofonia e intentionata

Dragos_G30.06.2010 12:10
Daniel-Ionut01.07.2010 08:49

Ooo da... ala de la derby-ul cu Atletico Madrid imi place :)

mstef15.07.2010 20:51
basarabia.jpg
AG15.07.2010 20:56

tot respectul

Ro.OBert16.07.2010 13:17

Nu am putea face cumva sa scriem versurile de la "Ce drog ciudat" pe spatele biletelor???Acum ca Peluza Sud sa redeschis ar fi frumos sa fie cantat de ambele peluze,dar din pacate am observat ca 3/4 din cei de la Peluza Nord nu stiu versurile...

BAF-kimi16.07.2010 13:40
Nu am putea face cumva sa scriem versurile de la "Ce drog ciudat" pe spatele biletelor???Acum ca Peluza Sud sa redeschis ar fi frumos sa fie cantat de ambele peluze,dar din pacate am observat ca 3/4 din cei de la Peluza Nord nu stiu versurile...

:ce_oameni:

«1303132333445»