FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1282930313245»
albanezul03.05.2010 17:20
Ce nu fac Lazialii pentru ca Roma sa nu ia titlul... :)000ce.jpg

e veche prietenia dintre Lazio si Inter..mai intereseaza-te.

Dan_Original_TB9604.05.2010 06:19

Apropos de Lazio, de veteranii din Titan Boys si de primul steag al brigazii, devenit ulterior primul steag al brigazii San Jose Ultras si ajuns acum in muzeul de istorie din San Jose, California

pic1.jpg

inzaghi4ever04.05.2010 09:21

Ce ziceti de asta? :)))))

 

funny-football-supporters-28.jpg

 

RobYnho04.05.2010 09:23

De pe ce stadion e ? :))

inzaghi4ever04.05.2010 09:25
De pe ce stadion e ? :))

 

 

Nu stiu exact,dar banuiesc ca Rusia sau Ucraina.

E de pe ultras-tifo,sectiunea funny photos,sunt in total vreo 50 de poze,una mai criminala ca alta,am ras cu lacrimi la unele printre care si asta:))))

1on04.05.2010 12:34

Si a treia tot asa criminala pare? :confused:

Daniel-Ionut05.05.2010 18:29
Si a treia tot asa criminala pare? :confused:

 

Aia cu purcelul?

Dragos_G06.05.2010 18:01

miss ultra'

23.jpg

aici tot ea, cu fumigena rosie in mana...

12.jpg

DelaNord200206.05.2010 20:42

Mari ultrasi in viata...Dinamo.doc

Azzido07.05.2010 11:43

nu merg atasamentele. posteaza direct in comentariu ca sa intelegem si noi

1on07.05.2010 12:44
Aia cu purcelul?

Aia cu "Irak-ul".

*Alecs*07.05.2010 14:11

De la Lazio-Inter si Roma-Inter:

 

laz2.jpg

 

inter10asromainterroma5.jpg

 

inter10asroma0910romain.jpg

 

 

pytycrys07.05.2010 14:38

In timp ce tu faci Oh, nu!

Mata face Oh, SI!!!

Nuh?

GENIAL!

Daniel-Ionut07.05.2010 14:45
In timp ce tu faci Oh, nu!

Mata face Oh, SI!!!

 

face oh, da :)

Dragos_G07.05.2010 16:22

Boixos Nois la meciul nostru.

5.jpg

 

 

Mai multe poze aici: http://nuajungenimeni.wordpress.com/2010/0...lla-7-mai-1986/

godsaveultras07.05.2010 22:25
GENIAL!

 

prea tarziu! as tregoria 1927 si fanii sunt de luat in seama dar se misca in reluare.parca a mai fost un mesaj care le-a inchis "laptaria",ceva gen cu peluza plina de evrei si echipa formata din negri!sau ceva asemanator...

 

Catta08.05.2010 06:07
Catta08.05.2010 08:08

 

lectie ultra,respect

andyro08.05.2010 12:32

Lectie ultra - respect pentru singurii ultrasi adevarati din Romania : http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=36288

DelaNord200208.05.2010 19:37

Imi aduc aminte si si acum mi se pare incredibil ce atmosfera a fost la sferturile de finala Borussia Dortmund - Galatasaray. Au fost 55.000 spectatori din care 35.000 au fost turci. Incredibil. Atacau nemtii si se auzea un ditamai cor de fluieraturi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tiUW1Uok9XM

 

 

Azzido09.05.2010 10:05

pai si la Real Madrid-Steaua, madrilenii erau fluierati de jumatate de stadion, deci se poate si la noi.

capsunarii sunt cei mai fanatici :D

*Alecs*09.05.2010 10:17
Lectie ultra - respect pentru singurii ultrasi adevarati din Romania : http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=36288

 

O, ei, unicii ultrasi adevarati :happy:

Maresal09.05.2010 17:36

Nu, nu, nu ..... o ei, cei mai albi suporteri, cea mai inteligenta galerie :). Prima oara am crezut ca e galeria rrapidului si am umblat la luminozitatea monitorului sa inteleg ce sa petrece. Abia atunci am vazut ca e celebra galerie Pepsi.

DanezuPTM10.05.2010 06:19
Nu, nu, nu ..... o ei, cei mai albi suporteri, cea mai inteligenta galerie :). Prima oara am crezut ca e galeria rrapidului si am umblat la luminozitatea monitorului sa inteleg ce sa petrece. Abia atunci am vazut ca e celebra galerie Pepsi.

 

 

din ciclul adevaratilor ultrasi :) : http://www.uncoltuitatdelume.net/2010/05/d...tea-1-adevarul/

http://www.uncoltuitatdelume.net/2010/05/d...e-baietii-buni/

 

 

r3fl3x10.05.2010 08:57
O, ei, unicii ultrasi adevarati :happy:

 

"mihaisalajan Mai 9th, 2010 at 23:53 In trecut am fost de partea celor cu Barba dar cand am avut cat de parsiv este Mihnea Ionescu si in ce hal poate sa minta si ce teatru poate juca am ales sa vin inpeluza ca si independent. Plus o alta faza la diham cand neau batut stelistii cei care au rezitat au fost Eliass si inca vreo 5-6 restul am fugit inclusiv Barba care era liderul nostru. Dupa care oti eram umulititi de spurcati noi cu grupul lui barba ne-am dus la lizeanu unde nu prea a fost mare contact fizic mai mult pietre si sticle. Dar cand au venit spukatii in noi multi din noi am fugit Barba a incercat sa il copeze pe Eliass si sa stea la bataie i-a dat un picior unui psurcat si cand a venit altu mai mare si i.a dat un pumn in fata s-a aplecat si s-a acoperit fata ca sa numai primeasca pumni. Dar dupa toate astea dupa ce fugisem prima oara dupa ce a doua oara la lizeanu nu prea a fot bataie cine stie ce dar tot spurcatii au fost iesti invingatoti noi neam dus in PCH si n-am laudat cum ca i-am rupt desi prima oara fugisem si a doua oara au ramas cativa la bataie care siua luato de la spurcati( printre care si eu) DE CE AM FACUT ACESTE GESTURI SI NE_AM LAUDAT AIUREA CAND NE LUASEM RUSINE DE LA STELISTI???"

 

 

 

 

asta a fost prea tare:))

 

 

 

«1282930313245»