Ce nu fac Lazialii pentru ca Roma sa nu ia titlul...![]()
e veche prietenia dintre Lazio si Inter..mai intereseaza-te.
Ce nu fac Lazialii pentru ca Roma sa nu ia titlul...![]()
e veche prietenia dintre Lazio si Inter..mai intereseaza-te.
Ce ziceti de asta?
)))

De pe ce stadion e ? ![]()
De pe ce stadion e ?![]()
Nu stiu exact,dar banuiesc ca Rusia sau Ucraina.
E de pe ultras-tifo,sectiunea funny photos,sunt in total vreo 50 de poze,una mai criminala ca alta,am ras cu lacrimi la unele printre care si asta:))))
Si a treia tot asa criminala pare? ![]()
Si a treia tot asa criminala pare?![]()
Aia cu purcelul?
miss ultra'

aici tot ea, cu fumigena rosie in mana...

Mari ultrasi in viata...Dinamo.doc
nu merg atasamentele. posteaza direct in comentariu ca sa intelegem si noi
Aia cu purcelul?
Aia cu "Irak-ul".
In timp ce tu faci Oh, nu!
Mata face Oh, SI!!!
Nuh?
GENIAL!
In timp ce tu faci Oh, nu!Mata face Oh, SI!!!
face oh, da ![]()
Boixos Nois la meciul nostru.

Mai multe poze aici: http://nuajungenimeni.wordpress.com/2010/0...lla-7-mai-1986/
GENIAL!
prea tarziu! as tregoria 1927 si fanii sunt de luat in seama dar se misca in reluare.parca a mai fost un mesaj care le-a inchis "laptaria",ceva gen cu peluza plina de evrei si echipa formata din negri!sau ceva asemanator...
lectie ultra,respect
Lectie ultra - respect pentru singurii ultrasi adevarati din Romania : http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=36288
Imi aduc aminte si si acum mi se pare incredibil ce atmosfera a fost la sferturile de finala Borussia Dortmund - Galatasaray. Au fost 55.000 spectatori din care 35.000 au fost turci. Incredibil. Atacau nemtii si se auzea un ditamai cor de fluieraturi.
http://www.youtube.com/watch?v=tiUW1Uok9XM
pai si la Real Madrid-Steaua, madrilenii erau fluierati de jumatate de stadion, deci se poate si la noi.
capsunarii sunt cei mai fanatici ![]()
Lectie ultra - respect pentru singurii ultrasi adevarati din Romania : http://www.gsptv.ro/viewVideo1.php?video_id=36288
O, ei, unicii ultrasi adevarati ![]()
Nu, nu, nu ..... o ei, cei mai albi suporteri, cea mai inteligenta galerie
. Prima oara am crezut ca e galeria rrapidului si am umblat la luminozitatea monitorului sa inteleg ce sa petrece. Abia atunci am vazut ca e celebra galerie Pepsi.
Nu, nu, nu ..... o ei, cei mai albi suporteri, cea mai inteligenta galerie. Prima oara am crezut ca e galeria rrapidului si am umblat la luminozitatea monitorului sa inteleg ce sa petrece. Abia atunci am vazut ca e celebra galerie Pepsi.
din ciclul adevaratilor ultrasi
: http://www.uncoltuitatdelume.net/2010/05/d...tea-1-adevarul/
http://www.uncoltuitatdelume.net/2010/05/d...e-baietii-buni/
O, ei, unicii ultrasi adevarati![]()
"mihaisalajan Mai 9th, 2010 at 23:53 In trecut am fost de partea celor cu Barba dar cand am avut cat de parsiv este Mihnea Ionescu si in ce hal poate sa minta si ce teatru poate juca am ales sa vin inpeluza ca si independent. Plus o alta faza la diham cand neau batut stelistii cei care au rezitat au fost Eliass si inca vreo 5-6 restul am fugit inclusiv Barba care era liderul nostru. Dupa care oti eram umulititi de spurcati noi cu grupul lui barba ne-am dus la lizeanu unde nu prea a fost mare contact fizic mai mult pietre si sticle. Dar cand au venit spukatii in noi multi din noi am fugit Barba a incercat sa il copeze pe Eliass si sa stea la bataie i-a dat un picior unui psurcat si cand a venit altu mai mare si i.a dat un pumn in fata s-a aplecat si s-a acoperit fata ca sa numai primeasca pumni. Dar dupa toate astea dupa ce fugisem prima oara dupa ce a doua oara la lizeanu nu prea a fot bataie cine stie ce dar tot spurcatii au fost iesti invingatoti noi neam dus in PCH si n-am laudat cum ca i-am rupt desi prima oara fugisem si a doua oara au ramas cativa la bataie care siua luato de la spurcati( printre care si eu) DE CE AM FACUT ACESTE GESTURI SI NE_AM LAUDAT AIUREA CAND NE LUASEM RUSINE DE LA STELISTI???"
asta a fost prea tare:))