FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1262728293045»
Daniel-Ionut24.03.2010 15:34

Ha :)

8f15480b1d03ecde103b6359834bd41d.jpeg

lucvald-190225.03.2010 07:54

Este poza anului 2009, la categoria ultra', in Polonia ;)

noname31.03.2010 11:50

 

Real - Atletico:

 

minygo.jpg

 

 

(fiecare zi de derby - cel mai rau cosmar al vostru)

 

2010-03-29_140654.jpg

 

(10 ani fara sa castigati, cosmarul continua - mesaj afisat la finalul jocului :D)

blindica31.03.2010 13:23

Cat de tare,au lipit scorul chiar in timpul meciului.Super,ca sa nu mai zic de coregrafia de la inceput.

cozmin31.03.2010 13:24

aveau cifrele facute dinainte :)

Bogdan31.03.2010 13:37

astia de la real au acelasi pictor ca timisorenii.. :D

Daniel-Ionut31.03.2010 14:49

Deci Realul da clasa si la suporteri pot sa zic :rolleyes:

Deabia astept sa vad ce pregatesc la derby-ul cu catalunia.

albanezul31.03.2010 17:07
Deci Realul da clasa si la suporteri pot sa zic :rolleyes:

Deabia astept sa vad ce pregatesc la derby-ul cu catalunia.

nici eu..

DanezuPTM01.04.2010 10:05
nici eu..

 

 

mai bine zis ce pregateste clubul....

Dragos_G11.04.2010 10:42

azi e mare derby in italia. sper ca e televizat de un program din Romania.

fredysteaua11.04.2010 13:57

ce derby ma ? :|

crysty1411.04.2010 14:01

Sampdoria - Genoa

Maye11.04.2010 14:01

Sampdoria - Genoa.

 

Si nu e televizat Dragos.

Dragos_G11.04.2010 14:15

Pacat. O sa il caut pe net. E frumos sa te uiti la astfel de meciuri. Rivalitate mare, galerii frumoase pentru ambele echipe, peluze aporape de gazon.

 

 

Asta a fost la meciul tur.

 

Cred ca la ora asta doar derbyul capitalei mai rivalizeaza cu asta, pentru ca stadionul mai mare si pentru cu cei de la AS Roma sunt in forma buna...

andyro12.04.2010 08:29
noname12.04.2010 09:00

pe stilul barbar cu care s-au consacrat :). e bine ca revin si echipele olandeze

 

 

--> Primul cantec provoaca nostalgii, neavizat celor slabi de inima!
Costi12.04.2010 09:54

nedoritii, neintelesii, cei care sunt nimic, cei care nu iubesc Steaua

DelaNord200217.04.2010 21:35

Dc nu jucam noi in Polivalenta toate meciurile, eu nu pot sa inteleg. Cu putina publicitate ar fi 2-3000 de spectatori.

 

 

cristy.steaua2121.04.2010 20:25
gabitzubrasov22.04.2010 12:58

sa-mi trag palme :bananadance:

Daniel-Ionut22.04.2010 16:33

Superbe coregrafiile astea care acopera intregul stadion.

ultras200422.04.2010 17:20

eu as fi impartit placute si in sectorul oaspetilor :)

cRiss4Steaua22.04.2010 17:25

nu mi se pare atata de wOw .. o coregrafie ca asta e usor de realizat .. conducatorii nemtilor au pus pe cineva care sa se ocupe de asta, au pus cate o placuta pe fiecare scaun si inainte de meci fiecare cetatean a ridicato :))

coregrafii impresionante sunt alea facute de fani ..

albanezul22.04.2010 19:42
nu mi se pare atata de wOw .. o coregrafie ca asta e usor de realizat .. conducatorii nemtilor au pus pe cineva care sa se ocupe de asta, au pus cate o placuta pe fiecare scaun si inainte de meci fiecare cetatean a ridicato :))

coregrafii impresionante sunt alea facute de fani ..

da..asa e.dar faza e ca la ei cetatensis sunt educati intr-o anume maniera..nu folosesc placutele pe post de coifuri sau pt a-si sterge scaunele(oricum pe stadionul ala cred ca e totul luna dar ai inteles ideea).

gabitzubrasov22.04.2010 19:55

si nu intreaba in stanga si dreapta cat o tine sus ca ia obosit manuta sau ca nu vede inceputul meciului...nu e greu de facut la ei la noi iesea tot nu ;)

«1262728293045»