FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1272829303145»
LanDSharK22.04.2010 19:58
si nu intreaba in stanga si dreapta cat o tine sus ca ia obosit manuta sau ca nu vede inceputul meciului...nu e greu de facut la ei la noi iesea tot nu ;)

Frumoasa coregrafie.

Dragos_G22.04.2010 20:00

cica ar fi avut si adidas o contributie.

albanezul23.04.2010 09:15
cica ar fi avut si adidas o contributie.

vorbeste lumea ma..

Stanici23.04.2010 13:53

Nemtii sunt si foarte disciplinati. Cred ca placutele alea le-au primit de la casa, in functie de locul de pe bilet. si, cum ei respecta locurile, nu cred ca a fost mare dificultate sa se faca asa coregrafie pe calculator. Asta nu inseamna ca, dpdv al impactului vizual si prin dimensiune, nu a fost ceva frumos.

Daniel-Ionut23.04.2010 13:54

Si aseara la Hamburg am vazut ceva asemanator.

noname23.04.2010 14:02
Nemtii sunt si foarte disciplinati. Cred ca placutele alea le-au primit de la casa, in functie de locul de pe bilet. si, cum ei respecta locurile, nu cred ca a fost mare dificultate sa se faca asa coregrafie pe calculator. Asta nu inseamna ca, dpdv al impactului vizual si prin dimensiune, nu a fost ceva frumos.

 

 

Eu cred ca le-au primit acasa, prin posta. :thumbup:

Stanici23.04.2010 14:06
Eu cred ca le-au primit acasa, prin posta. :thumbup:

 

Asa cred eu, ma, e parerea mea. Crezi ca au facut cu "hei-rup", ca pe la noi, cu 15 minute inainte de inceput?

Daniel-Ionut23.04.2010 14:15

Mda... a fost doar la o peluza.

MihaitzaM1423.04.2010 17:53

Din pacate nu mai am poza originala fara bannerul din dreapta FCSTEAUARO ... ca am formatat pc-ul !

Proteste ANTI Becali La Buzau !

Meciul Gloria Buzau - Steaua II

anti_becali.jpg

 

 

 

 

ultras200423.04.2010 17:57

si de unde sa-mi dau seama ca e buzau?

MihaitzaM1423.04.2010 17:59

da aici ai dreptate ca nu ai de unde sa iti dai seama ca e buzau:)

 

dar daca pun o poza cu bulevardul din buzau

iti dai seama?:)

Stanici23.04.2010 18:14
si de unde sa-mi dau seama ca e buzau?

 

http://www.listafirme.ro/sc/1144160_volservice_srl.htm

Daniel-Ionut23.04.2010 18:17
:)) la afisele alea ma uitam si eu.
DelaNord200223.04.2010 21:43

Exista un singur VOLSERVICE in Romania. Si ala e la Buzau. Atata lucru nu stii.:)

Felicitari pt protest !

Iar coregrfia lui Bayern frumoasa, dar prea plata, prea nepersonalizata. Ca si alea de pe Nou Camp. Oricand as da o coregrafie dasta pe tot stadionul, facuta de club, pe una pe toata peluza dar facuta de suporteri. Au personalitate, au pasiune, au un mesaj....astea, gen Bayern, sunt prea comerciale...

*Alecs*23.04.2010 22:44

A fost mai muncita cea de marti:

 

zoloz200524.04.2010 09:51
funny-football-supporters-46.jpg
crossman24.04.2010 17:43
funny-football-supporters-46.jpg

 

 

ce cauta spionul ala acolo =))))?

puyol24.04.2010 18:04

omg, geniala poza :))=))

RaMs3s24.04.2010 19:09

cam din aceiasi categorie : epic fail

 

http://www.ultras.ro/photo/main.php?g2_itemId=1309

DelaNord200224.04.2010 21:54

Aia da coregrafie a celor de la Inter...

Dragos_G24.04.2010 23:54
cam din aceiasi categorie : epic fail

 

http://www.ultras.ro/photo/main.php?g2_itemId=1309

dar poza asta e editata. ala avea drapelul pe piept si baietii au editat si au scris "rezistenta ultras"... oricum frumos :D

 

ceva asemanator: http://img404.imageshack.us/img404/5377/10op9j5.jpg

Daniel-Ionut29.04.2010 16:17

Frumos, n'am ce sa zic... :rolleyes:

1272484193_extras_albumes_0.jpg

Andrei^29.04.2010 16:56

Probabil a fost platita si organizata de club.

Le reseau pansant29.04.2010 17:53
Nemtii sunt si foarte disciplinati. Cred ca placutele alea le-au primit de la casa, in functie de locul de pe bilet. si, cum ei respecta locurile, nu cred ca a fost mare dificultate sa se faca asa coregrafie pe calculator. Asta nu inseamna ca, dpdv al impactului vizual si prin dimensiune, nu a fost ceva frumos.

eu zic ca le-au primit pe mail alaturi de un virus si un link porno

Daniel-Ionut03.05.2010 15:19

Ce nu fac Lazialii pentru ca Roma sa nu ia titlul... :)000ce.jpg

«1272829303145»