si nu intreaba in stanga si dreapta cat o tine sus ca ia obosit manuta sau ca nu vede inceputul meciului...nu e greu de facut la ei la noi iesea tot nu![]()
Frumoasa coregrafie.
si nu intreaba in stanga si dreapta cat o tine sus ca ia obosit manuta sau ca nu vede inceputul meciului...nu e greu de facut la ei la noi iesea tot nu![]()
Frumoasa coregrafie.
cica ar fi avut si adidas o contributie.
cica ar fi avut si adidas o contributie.
vorbeste lumea ma..
Nemtii sunt si foarte disciplinati. Cred ca placutele alea le-au primit de la casa, in functie de locul de pe bilet. si, cum ei respecta locurile, nu cred ca a fost mare dificultate sa se faca asa coregrafie pe calculator. Asta nu inseamna ca, dpdv al impactului vizual si prin dimensiune, nu a fost ceva frumos.
Si aseara la Hamburg am vazut ceva asemanator.
Nemtii sunt si foarte disciplinati. Cred ca placutele alea le-au primit de la casa, in functie de locul de pe bilet. si, cum ei respecta locurile, nu cred ca a fost mare dificultate sa se faca asa coregrafie pe calculator. Asta nu inseamna ca, dpdv al impactului vizual si prin dimensiune, nu a fost ceva frumos.
Eu cred ca le-au primit acasa, prin posta. ![]()
Eu cred ca le-au primit acasa, prin posta.![]()
Asa cred eu, ma, e parerea mea. Crezi ca au facut cu "hei-rup", ca pe la noi, cu 15 minute inainte de inceput?
Mda... a fost doar la o peluza.
si de unde sa-mi dau seama ca e buzau?
da aici ai dreptate ca nu ai de unde sa iti dai seama ca e buzau:)
dar daca pun o poza cu bulevardul din buzau
iti dai seama?![]()
Exista un singur VOLSERVICE in Romania. Si ala e la Buzau. Atata lucru nu stii.![]()
Felicitari pt protest !
Iar coregrfia lui Bayern frumoasa, dar prea plata, prea nepersonalizata. Ca si alea de pe Nou Camp. Oricand as da o coregrafie dasta pe tot stadionul, facuta de club, pe una pe toata peluza dar facuta de suporteri. Au personalitate, au pasiune, au un mesaj....astea, gen Bayern, sunt prea comerciale...
A fost mai muncita cea de marti:

ce cauta spionul ala acolo =))))?
omg, geniala poza
=))
Aia da coregrafie a celor de la Inter...
cam din aceiasi categorie : epic fail
dar poza asta e editata. ala avea drapelul pe piept si baietii au editat si au scris "rezistenta ultras"... oricum frumos ![]()
ceva asemanator: http://img404.imageshack.us/img404/5377/10op9j5.jpg
Frumos, n'am ce sa zic... ![]()

Probabil a fost platita si organizata de club.
Nemtii sunt si foarte disciplinati. Cred ca placutele alea le-au primit de la casa, in functie de locul de pe bilet. si, cum ei respecta locurile, nu cred ca a fost mare dificultate sa se faca asa coregrafie pe calculator. Asta nu inseamna ca, dpdv al impactului vizual si prin dimensiune, nu a fost ceva frumos.
eu zic ca le-au primit pe mail alaturi de un virus si un link porno
Ce nu fac Lazialii pentru ca Roma sa nu ia titlul... ![]()
