Nu am putea face cumva sa scriem versurile de la "Ce drog ciudat" pe spatele biletelor???Acum ca Peluza Sud sa redeschis ar fi frumos sa fie cantat de ambele peluze,dar din pacate am observat ca 3/4 din cei de la Peluza Nord nu stiu versurile...
=))))))))))...asta mi se pare absolut geniala...nu stiu daca ai fost sau macar ai vazut ce atmosfera a fost cand s-a cantat "Ce drog ciudat" la meciurile cu AS Roma,meciul cu spurcatii in care i-am batut cu 1-0,meciul cu Galatasaray cand 3/4 din stadion canta "Ce drog ciudat" alaturi de peluze......si pentru cunostiinta ta se dau foi cu UN singur cantec nou ce se va implementa in peluza...nu ai sa vezi niciodata impartindu-se foi cu "Iubim Steaua","Steaua,clubul nostru drag" etc. etc. ..... astea fiind cantece de mai toti stiute.....