La italieni e o moda sa apara cu dastea. Si mai baga si de la ei.
La italieni e o moda sa apara cu dastea. Si mai baga si de la ei.
Si asta e ala neutilizat , ma gandesc ![]()
chiar ma gandeam cand apar si hooligansiiwannabe romani..ma mir cum de nu i-ati umplut de respecte pana acum.
ce spun eu si ce intelegi tu ... e fix treaba ta....
aluzii d'astea ieftine vezi peste tot... dar tu ca unul ce gandeste mai greu, ca sa nu spun altfel, cataloghezi fara sa cunosti. stai in banca ta si taci,k nu ne tragem de sireturi
exact asta ai facut si tu,m-ai catalogat fara sa ma cunosti.
mai bine ai sta inca 20 de ani in asteptare sa iti poti da cu parerea despre italieni, zi-mi si mie cu ce s-au pisat sarbii pe italieni (ai putea sa tii cont si ca meciul se juca la Genova...nu Roma,Milan,Napoli..).
ceva arsenal ?! in poza aia e DOAR ceva arsenal ? ![]()
ceva arsenal ?! in poza aia e DOAR ceva arsenal ?![]()
eram ironic. este cea mai mare 'captura' pe care am vazut-o.
probabil au pus mana pe ea inainte de meci, ca daca intrau cu o parte din torte, era infern si atunci puteam spune ca meciul a fost suspendat pe merit.
mi se pare imposibil sa introduci atatea torte ...pe putin 100.
las ca a intrat acum doi ani cu Dinamo o cantitate asemanatoare ![]()
au avut ceva arsenal.
pai oamenii au mers la carnaval si au fost decisi s-o faca pana la capat.si-au zis si ei vorba aia,ca tot e acum la moda..."ori suntem golani,ori nu mai suntem!" ![]()
exact asta ai facut si tu,m-ai catalogat fara sa ma cunosti.mai bine ai sta inca 20 de ani in asteptare sa iti poti da cu parerea despre italieni, zi-mi si mie cu ce s-au pisat sarbii pe italieni (ai putea sa tii cont si ca meciul se juca la Genova...nu Roma,Milan,Napoli..).
Daca nici Genova nu-i oras cu niste ultrasi in spate...
Daca nici Sampdoria - Genoa nu-i derby ( cand vine vorba de suporteri ) ...
Zimbru Chisinau " Sheriff Tiraspol


Legia Varsovia


























































cat regret ca nu avem dezvoltata si noi o cultura de genul...
Superb ce-au realizat cei de la Legia!
Ar fi ceva sa facem si noi ceva de genu,macar la o scara mai mica.
Legia Varsovia






























nu ai ce sa faci la noi ca in cateva zile se gaseste un retardat care sa scrie peste
Wisla Cracovia

























































KS Cracovia












![]()































Lech Poznan

















.jpg)











nu ai ce sa faci la noi ca in cateva zile se gaseste un retardat care sa scrie peste
Lech Poznan















