FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fenomenul Ultra In Imagini

«1222324252645»
godsaveultras13.11.2009 08:20

 

YNWA @ celtic-Liverpool

 

:yeahh:
AG13.11.2009 11:24

jeez

cristian01413.11.2009 12:41
la noi e cam bagare de picioare ..

macar aia or avea o scoala generala , 8 clase,un liceu , o academie demna , nu ca la noi , toti taranii de pe camp adusi sa fie stewarzi sau jandarmi . Toti frustratii tinuti sub papuc de neveste sau de soacre ..

 

In Romania, unde se termina logica, incepe Armata si politia..in special ultima. steagro

Maresal15.11.2009 06:51

Coregrafie Steaua.......posibil ultima :(

bodanelu15.11.2009 08:19

ma uitam pe filmuletul postat pe Maresal si ma intrebam cum pot sa aplaude aceasi oameni care acum ne injura. Pe filmulet se vede o mare bucurie cand este prezentata coregrafia... si acum ne acuza de ce il injuram pe Gigi si nu incurajam echipa, ca ei sunt mai multi etc.

Si pe film se mai vede cum toata lumea striga **** Dinamo, dar injuraturile la adresa lu` Gigi sunt de nesuportat...

Radu1815.11.2009 11:23
Coregrafie Steaua.......posibil ultima :(

Doar pozele au mai ramas...

valentin2day15.11.2009 15:21
Coregrafie Steaua.......posibil ultima :(

am intrat mai tarziu pe stadion si n-am vazut-o. chiar a iesit bine :thumbsup:

AG15.11.2009 15:35

daca ne lasa si pe noi cu coregrafiile :-<

Lari27.11.2009 11:58

Rugaminte:

 

Bai, baieti, la articolul asta http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/10212 in primul slide-show, la pozele 7-11 apare un banner pe care scrie "3 medicale/capitale" si are 3 desene. Bannerul e ceva mai micut, e pe fond negru si e pe undeva pe la mijloc.

 

Cine vrea sa bea o bere la kil, sa-mi zica si mie, va rog mult, ce inseamna si, daca aveti si o poza ceva mai mare cu banneru' (sa ma lamuresc si io ma bine), dau o bere la 3 kile.

 

Multzam anticipat! :beer2:

AG27.11.2009 12:04

3 medicale capitale : spital , deplasari, fotbal .

 

fotbalul mai presus de munca !!

Lari27.11.2009 12:09

BESTIAL!!!

 

Vreo poza, ceva?

AG27.11.2009 12:13

din pacate nu p-aici , daca are cineva rugam sa posteze.

Kustino27.11.2009 17:02

@ Lari

 

Este un steag pe 2 bete facut de un 'bandit'( in vremuri mai bune ) dupa 3 deplasari externe consecutive in care si-a luat concediu medical de la munca, pentru a fi alaturi de Steaua.

 

Lari27.11.2009 21:11

@Kustino

Multam mult!

 

Sa ai gatu' uscat data viitoare cand ne vedem. Si tu si AG! ;)

AG28.11.2009 07:57

o sa beau o tarie inainte :))

S.S.Lazio28.11.2009 11:13
o sa beau o tarie inainte :))

 

 

si aia data de mine ! :))

AG28.11.2009 11:57

esti prea om

S.S.Lazio28.11.2009 19:47
esti prea om

 

data viitoare tu alegi ! eu propun : Unirea sau saniuta .

AG28.11.2009 19:48

Unirea clar .. de la saniutza vomit

*Alecs*28.11.2009 20:47
Maye28.11.2009 21:00

Absolut...fara cuvinte!

S.S.Lazio28.11.2009 21:35
http://www.youtube.com/watch?v=T3UYFT4X0Pw :worthy:

 

 

astia de ce pot si noi nu ?

min 7:00 ..o o o o ooo ooo Steaua buuuucuresti :) ritmul ..

AG28.11.2009 21:44

tot ce pot sa zic dupa c am vazut acest clip este k MI-E DOR DE Steaua! ..mi-e dor d Peluza Sud, de polivalenta plina la handbal ori flamaropol la hockey :((

MoWeed28.11.2009 21:46

@S.S. Lazio

 

 

astia de ce pot si noi nu ?

Pentru ca noi, ca popor, nu ne comparam cu sarbii

*Alecs*28.11.2009 21:47
astia de ce pot si noi nu ?

 

Pentru ca asa au fost crescuti. ;)

«1222324252645»